Търся: Търся преводач за превод на книга (40 страници) от Английски на Български

Давай парите, Ина. Всички сеирджии искаме да видим снимка на банковия првод.
 
Всички сте няма да казвам. Л...а и отгоре. И Nandi и Ина и Филип и всички. Та чакам по 300 лв от всеки. От Ина най вече. Не ми пука за профила ми. Ама.честно.
@avgustinov що не разкажеш ми се криеш. Що не си признаеш. Останалите имам си и за тях дума но нека друг път.

За 300 лева - ще трябва да се постараеш доста, цяла нощ. И това само при условие , че ставаш.
 
За 300 лева - ще трябва да се постараеш доста, цяла нощ. И това само при условие , че ставаш.
Всички книги досега понеже Ина се хвали.са ми.били.платени. Мога и имена да кажа. Последната дори днес я завърших,но няма значение.
 
Аз от тук само на @nandibandi съм ползвал преводаческите услуги. Преведе ми "Филосовски речник" на Волтер от френски и "Престъпление и наказание" на Достоевски от руски. Много съм доволен.
И аз съм много доволен от Нанди, покрай нея съм научил значението на много думи, особено от психологията за които не съм знаел, че съществуват :)
 
И аз съм много доволен от Нанди, покрай нея съм научил значението на много думи, особено от психологията за които не съм знаел, че съществуват :)
И мен на нещо ме беше научила, но съм твърде тъп и лесно го забравих..:(
Уви, казано е: Учителят не повтаря по два пъти.
 
Ако ще ми пишете епитафия, наемете Сашето за 300лв. Искам хората да се дивят и да си правят селфита до надгробния ми камък. :)
 
И аз съм много доволен от Нанди, покрай нея съм научил значението на много думи, особено от психологията за които не съм знаел, че съществуват :)
Парти, и днеска ти е ден:
епитафия
Пак намаза, блазя ти!:)
 
Парти, и днеска ти е ден:
а не бе :p;)


sKB.gif
 
кака ви, кога е ходила на училище, ние сме се крили да пушим цигари :p:D
Кака ви паралелно ходеше на училище и се криеше да пуши цигари. Тва можете ли го, а? Аматьори!!! :confused:
 
Последно редактирано:
Ако ще ми пишете епитафия, наемете Сашето за 300лв. Искам хората да се дивят и да си правят селфита до надгробния ми камък. :)
Рано е още. Не бързай. Исках да бъде полезна,но няма да е лесно. Рано ти е дявола не е готов да те пусне в ада. А и нямаш паметник.
 
Рано е още. Не бързай. Исках да бъде полезна,но няма да е лесно. Рано ти е дявола не е готов да те пусне в ада. А и нямаш паметник.
Не се бъркай в божиите дела, Саше.

От теб искам едно: Ако ще ми пишеш епитафията, не използвай степенуване (например: нямаше по-голяма гад от нея), защото така и не се научи, че при степенуване се слага тире. :)
 
Коментара ми предизвика да се разберат кое какво е. Да, инфантил съм. Не съм злопаметен като някои.
 
Абе ако можех наистина щях да си изтрия профила. Ама надали мога.
Много лесно можеш да го направиш. Просто спираш да постваш. Сядаш, ограмотяваш се и идваш с нов акаунт, предлагайки вече качествени услуги.

А, и на психиатър трябва да идеш междувременно, защото клиентите се влияят и от психическото състояние на хората, с които ще решат да работят.

Успех! :)
 
Мойте услуги са качествени. Предприемач.ком доказа че нищо не струва.
Доста неща ми се изясниха за теб.
 
Много лесно можеш да го направиш. Просто спираш да постваш. Сядаш, ограмотяваш се и идваш с нов акаунт, предлагайки вече качествени услуги.

А, и на психиатър трябва да идеш междувременно, защото клиентите се влияят и от психическото състояние на хората, с които ще решат да работят.

Успех! :)
Бих казал, че женски бой на пазара е нещо забавно, ако не съм виждал никога, но съм виждал. И някак си не е забавно.
 

Горе