Търся: Търся преводач за превод на книга (40 страници) от Английски на Български

E не така грубо , де. Все пак форума не е сайт за обяви за работа. От всичките раздели само един е фриланс проектс.
Но от както вкараха политика се поразвали доста.
Не са те излъгали теб. Книги съм превеждала и друг път. Страшно много ми трябваха тези пари. А превеждала съм до 2 през нощта. И какво. Нищо. Излъгана бях. Карай!
 
Този форум е боклук. Работих дълго време 2 години с едно момче,помня само имейла му. От първата ми тема е. Спряхме да работим, той изчезва. Може и да не са 2 години, а повече. Извинявай, @Blinky ,форума си е боклук. И това е.
@Blinky пусни я тази дама малко лятна отпуска. Никакъв смисъл няма от излишен хейт и спам. Да гледаш сеир е забавно, ама до определен момент. Бас държа, че ако пуснеш vote, отпуската е гарантирана.
 
@Blinky пусни я тази дама малко лятна отпуска. Никакъв смисъл няма от излишен хейт и спам. Да гледаш сеир е забавно, ама до определен момент. Бас държа, че ако пуснеш vote, отпуската е гарантирана.
Защо сте я нарочили?
 
Не са те излъгали теб. Книги съм превеждала и друг път. Страшно много ми трябваха тези пари. А превеждала съм до 2 през нощта. И какво. Нищо. Излъгана бях. Карай!

Ми всички разбраха проблема ти, но не бива да се зацикля така..
 
Последно редактирано:
Този форум е боклук. Работих дълго време 2 години с едно момче,помня само имейла му. От първата ми тема е. Спряхме да работим, той изчезва. Може и да не са 2 години, а повече. Извинявай, @Blinky ,форума си е боклук. И това е.
В този форум някои сме си намерили работа - перфектната работа. ;)

На теб винаги нещо друго ще ти е криво, докато не осъзнаеш, че проблемът си ти. Не знам какво си превеждала, Саше, но си представям какъв продукт си предавала на клиентите си. Съдя по правопис, лексика, начин на структуриране на изречения. Имаш много да поработш върху себе си, за да искаш заплащане за това, което предлагаш. И пак не е сигурно, че ще имаш успех.

Може би писането просто не е за теб. Изгубила си време за изпълнение на тази задача - да, гадно е. Знаеш ли кое е по-гадно обаче? Това, че губиш много повече време в поприще, което очевидно не е твоето.

Трябва да намериш своята "Северна звезда" и ще видиш как нещата ще се получават с лекота.

Препоръчвам ти да прочетеш тази книга. Страхотна е!

 
Този форум е боклук. Работих дълго време 2 години с едно момче,помня само имейла му. От първата ми тема е. Спряхме да работим, той изчезва. Може и да не са 2 години, а повече. Извинявай, @Blinky ,форума си е боклук. И това е.
9f10b2ab099aff1b4f4f.jpg
 
Никой не отчита факта, че преди да каже "но форума е боклук", Алекс каза "Извинявай, Блинки".
Като в един епизод на "Двама мъже и половина", в който Джейк хранеше наред, но преди всяко хранене казваше "Не се обиждай, но...".:)
 
Никой не отчита факта, че преди да каже "но форума е боклук", Алекс каза "Извинявай, Блинки".
Като в един епизод на "Двама мъже и половина", в който Джейк хранеше наред, но преди всяко хранене казваше "Не се обиждай, но...".:)
Да, и аз мога да се извиня и директно да и кажа кой какъв е, дори съдейки само по рейтинга и тук, но за жалост има нещо наречено възпитание, което ме спира. ;)
 
но за жалост има нещо наречено възпитание
Съжаляваш, че си възпитан, или че изобщо съществува такава морална норма??? o_O

Я кажи защо форумът е толкова бъгав напоследък? Ето, в конкретния случай направих 2 опита да те цитирам, докато успях. Нещо бърникате там с Кулайса... :)
 
Съжаляваш, че си възпитан, или че изобщо съществува такава морална норма??? o_O

Я кажи защо форумът е толкова бъгав напоследък? Ето, в конкретния случай направих 2 опита да те цитирам, докато успях. Нещо бърникате там с Кулайса... :)
Мне, всичко си върви както си е вървяло. Не би трябвало да има проблеми. Не е ъпдейтван скоро, още не е излизал ъпдейт. Виж си нещо по браузъра да не си си сложила.
 
Мне, всичко си върви както си е вървяло. Не би трябвало да има проблеми. Не е ъпдейтван скоро, още не е излизал ъпдейт. Виж си нещо по браузъра да не си си сложила.
И Ети (Етериум) се оплака от същия проблем. На моменти забива и не може да се извърши действие.

Ъпдейтнах си мозилата наскоро, но мисля, че проблемът с форума се появи преди това.
 
Дай някакъв скриншот нещо, като попаднеш пак на подобен кейс.
Как се прави скрийншот на невъзможност да се изпълни конкретно действие - реакция на коментар, публикуване на такъв, цитат? Обикновено става от втория път, но се губи време. Сутрин рано май е най-тегаво.
 
И Ети (Етериум) се оплака от същия проблем. На моменти забива и не може да се извърши действие.
Ми, Нади (Нандибанди), може от нас да е, от наш'те лабави PC конфигурации. Те тука нали ги знаеш професионалите с какви мощни машини са, па и по няколко броя. Е, @hristonev примерно, нали беше показал снимка на офиса си - 4-5 монитора, като във фантастичните филми, де ги гледахме навремето. Гледа, смята, единия, втория, третия монитор, операции, кодове... Чакай бе човек, друга къщичка си имаш в хубаво село, покрива сложи, суджуците овеси, що си не гледаш животинки нещо у тая пасторална идилия, та се нахендри на кодове и работи?! Еми моля ти са ся...:)
 
Как се прави скрийншот на невъзможност да се изпълни конкретно действие - реакция на коментар, публикуване на такъв, цитат? Обикновено става от втория път, но се губи време. Сутрин рано май е най-тегаво.
Пълната луна? :D У вашия телевизор е проблема.
 
Ми, Нади (Нандибанди), може от нас да е, от наш'те лабави PC конфигурации.
Е, да, ама със същата лабава конфигурация нямах проблем, до преди 1-2 месеца. Нямам проблем и в други сайтове. Само туканка ми бъгва конфигурацийката.

Пълната луна?
Това технически (кодаджийски) термин ли е? :D

У вашия телевизор е проблема.
Възможно, ама как да го решим?
 
Е, да, ама със същата лабава конфигурация нямах проблем, до преди 1-2 месеца. Нямам проблем и в други сайтове. Само туканка ми бъгва конфигурацийката.
Тормози форумното ръководство допоследно в такъв случай, изпили им нервичките докато не разрешат проблема!
Възможно, ама как да го решим?
Дано да работи про боно...
 
Има Chrome,Edge ти пък Мозила. По добре ще е Годзила. Тоя браузер не съм го ползвала от 100 години.
Екстра си е Мурзилката, Саше. Върши си ми чудесна работа. Просто форумът, както ти казваш, е тотален шит. Тва е. :D
 

Горе