Търся: Търся преводач за превод на книга (40 страници) от Английски на Български

И аз го харесвам. Тук се запознах с теб, Нанди, Ноке и Дефа примерно (сред многото други). Завързахме бизнес отношения за хиляди левове, а и приятелството ни - вярвам - ще остане завинаги.
Неспокойната ти душа е като магнит.
 
Аз така си бях намерила едно момче, но за съжаление той изчезна и спряхме работа. Точно от първата ми тема. Помня само имейла му. Нищо лично @Blinky иначе.
То никога не трябва да е лично. :) Лично е яко се познаваме и си знаем за всеки повече от никовете си. :)
 
И аз го харесвам. Тук се запознах с теб, Нанди, Ноке и Дефа примерно (сред многото други). Завързахме бизнес отношения за хиляди левове, а и приятелството ни - вярвам - ще остане завинаги.
В този ред на мисли, искате ли да се организира една среща на форума? Питам, защото си ги мислех тия дни. Вече е топло, още никой не е тръгнал по почивки. ;)
 
В този ред на мисли, искате ли да се организира една среща на форума? Питам, защото си ги мислех тия дни. Вече е топло, още никой не е тръгнал по почивки. ;)
Сърцето ми ще изтупти ако @етерИум се окаже че не е мъж.
 
Завързахме бизнес отношения за хиляди левове, а и приятелството ни - вярвам - ще остане завинаги.
Чак пък хиляди... Само 30 бяха.
 
За 30 лв. ли се продаде, Юдо...
 
сега се зачетох в темите по форума и стигнах до настоящата тема.... та попаднах на постовете на Александра Христова... въпросната дама е всеизвестна в групата на Фрийлансерите във фейсбук като мега некоректна! Изключително много хора се опариха от нея с преводите си, включително и аз! Преди малко повече от година се наложи да правя превод на няколко страници за сайт и попаднах на нея . Дадох и текстовете и след 1 ден ги получих готови. Какво обаче бе учудването ми след като прочетох текстовете.... оказа се , че ги е превела набързо с Google translate и дори не беше обърнала внимание на моите грешки които бях направил при написването на текста и гугъл транслейт ги бе превел дословно от кирилица на латиница като "парво - parvo вместо да е написано the law и още куп грешки. След преглед от лицензиран преводач се оказа , че текстовете изобщо не отговарят на това което е в превода. От там почнаха и други хора да пишат какви ги е вършила въпросната дама и се оказа , че това е основна практика при нея. Изобщо се чудя и мая как има очи да претендира за нещо след всички нейни издънки!
 
Пиша на бързо. @Ina Dimitrova радвай се, че не теб са измамили. Благодаря за загубата на време и положените на вятъра отишли усилия. Мислете преди на потърсите помощ от някого в този форум. Жалко за труда.
 
Пиша на бързо
Пишеш неграмотно! ''Набързо'' се пише слято.

Саше, вече си достигнала ядрото на земното кълбо. Спри да копаеш повече. Ина не ти е виновна, че си неграмотна и пълно хахо.
 
Пишеш неграмотно! ''Набързо'' се пише слято.

Саше, вече си достигнала ядрото на земното кълбо. Спри да копаеш повече. Ина не ти е виновна, че си неграмотна и пълно хахо.
Най тъпото хахо си ти. А ти достигна до ада с тъпотия и заядливост. А ти да не би да си грамотна а? Ти си за лудницата и повече от там.
 
"Най тъпото" или "най-тъпото"... Ужас! И след "грамотна" има запетая...

Това момиче си има сериозни ментални проблеми, ние за правописа сме се хванали. На мен лично ми е жал за нея и бих искала да ѝ помогна, но няма как да стане, без тя да осъзнае, че нещата са много зле.
 
Най тъпото хахо си ти. А ти достигна до ада с тъпотия и заядливост. А ти да не би да си грамотна а? Ти си за лудницата и повече от там.
:oops:

81791a2f1a867bef2e84a5c1c6c10e6d.gif
 
Продължаваме напред с тагването @Blinky.

Още една тема, вече лишена от смисъл, заради неадекватно поведение. Да се приключва вече?

Припомням и едно мнение от друга тема.

@Blinky малко неделна работа. Отново. Крайно време е и за леки "ограничения".
Полезна опция би била тази, която да дава пропуск на копирайтърите да предлагат офертите си. Нещо от типа на тест (с елементарни въпроси) - например, ако бъде преминат успешно, пропускът им да има автоматично одобрен статус. :)

P.S. Свежата идея е на @petya77
 
Това момиче си има сериозни ментални проблеми, ние за правописа сме се хванали. На мен лично ми е жал за нея и бих искала да ѝ помогна, но няма как да стане, без тя да осъзнае, че нещата са много зле.
Осъзнай ти,че са зле при теб. Със заяждане не може да помогнеш на никого и на себе си. Ти си по зле. Ти осъзна ли го? Не.
 

Горе