Търся програмисти за създаване на екип.

roadering

New Member
Търся хоря с умения в програмирането за формиране на екип. Без ограничения във възраста, пола и местоживеенето. Ако се интересувате пишете в темата или на лично съобщение.
 
От: Търся програмисти за създаване на екип.

То хубаво търсиш хора, ама те тия хора пък търсят пари, а ти нищо не си споменал за най-важната част...

За кво някой с умения ще дойде при теб, а не в САП например?
 
От: Търся програмисти за създаване на екип.

Нямам пари, ако имах щях направо да си ги наема, а не да пиша по форумите. Става дума за формиране на екип който да работи по собствени проекри и да се издържа с тях. Евентуално с подходящите хода екипът може да прерасне в нещо по-голямо, стартъп компания например.
 
От: Търся програмисти за създаване на екип.

А твоите умения какви са и с какво ще допринесеш към този екип?
 
От: Търся програмисти за създаване на екип.

Нямам умения в програмирането и затова мисля да допринеса с предлагане на проекти, организация и ръководство.
 
От: Търся програмисти за създаване на екип.

предлагане ...., организация и ръководство.

Много вожд - малко индианец. Реално кажи, че си търсиш хора, които да работят залудо върху каквато идея ти хрумне.
 
От: Търся програмисти за създаване на екип.

Айде, даваите проектите и аз съм навит да работя без пари .. за слава.
 
От: Търся програмисти за създаване на екип.

Търся хора, които да работят залудо върху каквато идея ми хрумне. До "stuklen" и "bioz", ако коментарите са ви сериозни, моля предоставете ми скайп на лично съобщение за кореспонденция. Колкото до препратката ти "stuklen" това не е по моята тема.
 
От: Търся програмисти за създаване на екип.

Нямам умения в програмирането и затова мисля да допринеса с предлагане на проекти, организация и ръководство.

виж ся, от опит ти казвам, че без да имаш опит в програмирането, поне начален, няма как да ръководиш и организираш каквото и да било свързано с програмиране. По простата причина, че не знаеш какво е възможно да се направи, колко време ще отнеме и т.н.

Този, който ръководи (организира) проекта, трябва да е с най-много опит и то в различни сфери.

Ей ти пример - разработване на онлайн платформа за нещо си. Имаш двама кандидата, единия е бил управител в Пикадили, други full stack developer. Кой ще наемеш?
 
От: Търся програмисти за създаване на екип.

"GeorgeG" за сега ми трябват програмисти, ако ми потрябва консултант да ми казва как да си управлявам екипа ще ти пиша.
 
От: Търся програмисти за създаване на екип.

Извинявай за въпроса, но каква е възрастта ти?
 
От: Търся програмисти за създаване на екип.

Как да създам екип от амбициозни програмисти: https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=56189#14

Подобни теми са разисквани тук, но явно за новодошлите е по-изгоден лабиринтът от оскъдни отговори, вместо да направят проучвания по въпросите, които ги вълнуват. И в Калдата е безмислен същият дебат. Ясно е, че евентуално ще се сформира доброволчески ИТ екип, който ще печели "някакви %" след завършен проект, под ръководството на организираният доброволец. Какъвто подходът, такъв и съответният отклик.

Представи идеята в действие, за да получиш адекватно разбиране към нея.
 
От: Търся програмисти за създаване на екип.

Толкова съмнение ,че е възможно сътрудничество с не комерсиална цел не съм срещал никъде по света където съм работил и имал някакви контакти . Изглежда има доста шмекери в милата ни родина . Но roadering , пиши по подробно каква ти е идеята и защо желаеш подкрепа . Аз бих отделил от свободното си време за нещо интересно и бих тренирал някой от програмните си езици и освежил познанията си дори безплатно .
 

Горе