Търся програмист да оправи грешките на един сайт

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Ето го сайта www.eternalgamesonline.com
Вижте къде са грешките.. искам да ги скрия да не се виждат..

Интересува ме цена и срок за оправяне, или скриване.. без значение е за мен..

Поздрави,
Симеон
 
От: Търся програмист да оправи грешките на един сайт

php_flag display_errors off във файла ".htaccess"
 
От: Търся програмист да оправи грешките на един сайт

Това като го сложих и ми излезе това
ERROR 500 - INTERNAL SERVER ERROR
 
От: Търся програмист да оправи грешките на един сайт

Явно PHP-то върви под CGI / FastCGI и за това дъни.

Иначе пробвай в /home2/moneff/public_html/ETERNALGAMESONLINE/wp-content/themes/NextWPA/header.php преди другите неща да добавиш
ini_set('display_errors','off');

N.B. Не е правилно, но за момента докато се намери грешката ще работи
Скриха се някой грешки, но в хедъра седят още някакви.. :(
 
От: Търся програмист да оправи грешките на един сайт

Здравейте,
Интересува ме цена и срок за оправяне, или скриване.. без значение е за мен..

Цената и срока за изпълнение не могат да се определят на базата на тези грешки. Проблема може да бъде елементарен за оправяне, но може да бъде и по сериозен изискващ повече работно време за този който се заеме. В случая четейки грешките се касае за познаков достъп в стринг/низ. Поради някаква причина очаквания тип на въпросната променлива/и не е масив а низ/стринг. След като е без значение за теб колко сериозен може да е проблема, а искаш само да прикриеш съобщенията, можеш да понижиш версията на php до 5.3 и лъжовно всичко ще е ток и жица, вместо да ровиш из файловете и да ги подтискаш принудително.
 
От: От: Търся програмист да оправи грешките на един сайт

Хмм странно.
На въпросните редове във файла има нещо от сорта на $arr[$id] или $arr[$std], като $arr може да е друго име на масива, като май там търси елемент с такова $id или $std, а реално го няма и хвърля тая грешка.

Ако искаш пусни на ЛС акаунт да го погледна.
Пускам ти го на ЛС :)
Цената и срока за изпълнение не могат да се определят на базата на тези грешки. Проблема може да бъде елементарен за оправяне, но може да бъде и по сериозен изискващ повече работно време за този който се заеме. В случая четейки грешките се касае за познаков достъп в стринг/низ. Поради някаква причина очаквания тип на въпросната променлива/и не е масив а низ/стринг. След като е без значение за теб колко сериозен може да е проблема, а искаш само да прикриеш съобщенията, можеш да понижиш версията на php до 5.3 и лъжовно всичко ще е ток и жица, вместо да ровиш из файловете и да ги подтискаш принудително.
Като цяло ми трябва да се скрият тези грешки.
Сайта е много стар, уордпреса е супер стар.. не ми трябва да го променям като цяло или да го поправям, а само да скрия грешките, че само продавам линкове там.
 
От: Търся програмист да оправи грешките на един сайт

Пусни ако можеш тук съдържанието на header.php, или поне първите 50-100 реда, ако е голям... вижда ми се тривиално и с минимална поправка ще се скрият...
 

Горе