Търся програмист за направа на мобилна версия на готов сайт

Radost

Active Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте,
търся програмист, който да направи responsive дизайн на WordPress сайт.
Сайтът е от подписа ми, линк 2.

Очаквам предложения на лични.
 
Програмист да прави дизайн? А дизайнер който да програмира нейскаш ли ?
 
От: Re: Търся програмист за направа на мобилна версия на готов сайт

Програмист да прави дизайн? А дизайнер който да програмира нейскаш ли ?

Много програмисти правят дизайни. Не се знае също какво точно се иска в задачата, може и програмист да е нужен.

Между другото, потърсих думата "нейскаш " в речника и не я намерих, навярно е нова.
 
Къде ги тея програмисти дето прават дизайни бе младеж ? Прави разлика между програмиране,frontend и дизайн. И като ми поправяш лошата граматика неизглеждаш по-сериозен ;)
 
От: Re: Търся програмист за направа на мобилна версия на готов сайт

Къде ги тея програмисти дето прават дизайни бе младеж ? Прави разлика между програмиране,frontend и дизайн. И като ми поправяш лошата граматика неизглеждаш по-сериозен ;)
На мен са ми правили. Между другото, аз доколкото разбрах, се търси направа на responsive дизайн. Явно ще се ползва същия, но просто трябва да се преправи, за да има мобилна версия.

А за протокола мога да кажа, че аз не съм нито програмист, нито дизайнер, но съм правил дизайни на сайтове :) Може да са грозни, но все пак вършат работа.
 
От: Търся програмист за направа на мобилна версия на готов сайт

Хубаво де, колежката търси някой (човек или екип) да направи мобилна версия на сайта, мисля, че е пределно ясно. Ти outspace какво се правиш на интересен във всяка тема на пазара?! Правиш забележки за използваните термини, а не се виждаш колко неграмотно пишеш.
 
От: Търся програмист за направа на мобилна версия на готов сайт

Няма проблем всеки да търси каквото реши. Ако искам, мога да търся тракторист за управление на самолет. Как, и дали ще се справи е, мой проблем. Хайде стига сме писали глупости, че развалихме темата на момичето. Дано успееш да намериш този, който ти трябва, без значение какъв е.
 
От: Търся програмист за направа на мобилна версия на готов сайт

otspace, да не си станал с гъза напред ... Ей не остана тема, да не я осере някой тарикат
 
От: Re: Търся програмист за направа на мобилна версия на готов сайт

Програмист да прави дизайн? А дизайнер който да програмира нейскаш ли ?

Моме, научи се да пишеш първо, пък тогаз скачай по хората.
 
От: Търся програмист за направа на мобилна версия на готов сайт

Откакто технологиите напреднаха, се използва термина front-end developer - човек който има отлични умения в сферата на дизайна, изкуството, поезията, драмата, java и js, бизнеса, отлично умее няколко чужди и поне 1 чужд екзотичен език, държи на алкохол и простащини, ajax, има шофьорска книжка за всички превозни средства, може да прави 360*flip, заедно с backflip с bmx, html, css, seo, ала бала и т.н. И се заплаща не по това колко знае и какви чудеса прави, а на час.
 
От: Re: Търся програмист за направа на мобилна версия на готов сайт

На мен са ми правили. Между другото, аз доколкото разбрах, се търси направа на responsive дизайн. Явно ще се ползва същия, но просто трябва да се преправи, за да има мобилна версия.

А за протокола мога да кажа, че аз не съм нито програмист, нито дизайнер, но съм правил дизайни на сайтове :) Може да са грозни, но все пак вършат работа.
Bravos
A етимологията на думата нейскаш ли не моам ти знам:wink::|:lol:
 
От: Търся програмист за направа на мобилна версия на готов сайт

Имаш ли идея какви резолюции искаш да поддържа сайта ти? Reponsive design е доста относително понятие, понеже има телефони с резолюция 320x600 и ако трябва и те да се поддържат си е допълнително работа.
 
От: Търся програмист за направа на мобилна версия на готов сайт

Имаш ли идея какви резолюции искаш да поддържа сайта ти? Reponsive design е доста относително понятие, понеже има телефони с резолюция 320x600 и ако трябва и те да се поддържат си е допълнително работа.
Абсолютно не допълнителна работа за този, който е в час със същността на нещата. Давам ти пример само, виж този сайт - функционален е дори на 200x200px.
 
От: Търся програмист за направа на мобилна версия на готов сайт

Абсолютно не допълнителна работа за този, който е в час със същността на нещата. Давам ти пример само, виж този сайт - функционален е дори на 200x200px.

Без грешка дори - цък за визуализация
 

Горе