Търся програмист на Wordpress

nnikolov

Active Member
Рейтинг - 100%
22   0   0
Здравейте! Търся програмист с опит в Wordpress-a. Задачите не са сложни (или поне за човек работил с wordpress). Изпращайте ми портфолио, или поне ми разкажете за вашия опит на лично за да мога да преценя на кой да споделя какво трябва да се прави. Също и цените за които програмирате може да споменете. Работата не е много, но в бъдеще може да има и още.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Търся програмист на Wordpress

Ако желаете професионалистите в този форум да ви отговорят, то можехте да си напишете обявата по-подробно (указания можете да прочете в "Как да си напишем обявата"). Прави ми впечатление, че изрази от типа "задачата не е сложна" са им любими :)
 
От: Търся програмист на Wordpress

Здравейте! Търся програмист с опит в Wordpress-a. Задачата не е сложна (или поне за човек работил с wordpress). Изпращайте ми портфолио, или поне ми разкажете за вашия опит на лично за да мога да преценя на кой да споделя какво трябва да се прави. Също и цените за които програмирате може да споменете. Работата не е много, но в бъдеще може да има и още.

Поздрави!

Как да ти се даде цена след като не се знае рабоата?
 
От: Търся програмист на Wordpress

katerina_sm # Ако желаете професионалистите в този форум да ви отговорят, то можехте да си напишете обявата по-подробно (указания можете да прочете в "Как да си напишем обявата"). Прави ми впечатление, че изрази от типа "задачата не е сложна" са им любими



Подкрепям!! :arrow:
 
От: Търся програмист на Wordpress

Смятам че всеки един ПРОФЕСИОНАЛИСТ си има цени на които работи. Поне с програмистите с които съм работил си имат цена за час. За това не сметнах за наложително да споменавам какви неща ще трябва да се оправят, в 5 мнения се подкрепяте, колко лошо съм написал обявата :). И не желая да споделям с всеки какво искам да променям, не виждам проблем в това.

Когато се търси програмист за дадени задачи по принцип се описва кои езици трябва да владее. Това ли е проблема? Че не съм написал езиците а wordpress? Нали не очаквате да тръгна да пиша 2 страници текст какво ще трява да се направи. Това е смехотворно, не мисля че е задължително фирма или човек като търси програмист за работа по задачи да ги описва. Вие като сте толкова запознати с правилата на форума кандидати модератори, знаете ли че спама е забранен? ПОДКРЕПЯМ!....

Писаха ми 3 човека, ако има още програмисти тук...
the_touris благодаря ;)
 
Последно редактирано:
От: Търся програмист на Wordpress

Съвет (НЕ Е СПАМ и НЕ ТЪРСЯ ТАКАВА УСЛУГА)


Здравейте! Търся програмист с опит в Wordpress!
Задачите не са сложни (или поне за човек работил с wordpress).
За сложността може би е удачно, да не я определяш ТИ. Щом търсиш човек, опиши какво трбява да се прави и остави този, който би се наел да определи ниво на трудност за конкретния случай.

Изпращайте ми портфолио, или поне ми разкажете за вашия опит на лично за да мога да преценя на кой да споделя какво трябва да се прави.
Портфолио без конкретна задача, за "несложни задачи" и "за не много работа" е бонус!

Също и цените за които програмирате може да споменете.
Тук изискването ти е коректно (за цена за час), макар че (пиша най-търсените услуги):
- Цена за час за изграждане на дизайн от PDS към HTML (валидизиран, респонсив, нагледно и чисто писан код) е една;
- Цена за добавяне на плъгини и корекция по тях е друга;
- Цена за "оправяне" на хакнат WP - трета;
- Цена за създаване на къстъм приложения - четвърта;
- Цена за въвеждане и форматиране на текст - пета;


Работата не е много, но в бъдеще може да има и още.
Тук също можеш да опишеш количеството на работата, за " в бъдеще може да има и още" по-добре не пиши.
В "... бъдеще може да има и още" = няма да има друго!



Например, в твоя случай за "Изработка на: Лога | Визитки | Уеб-дизайн | Банери | Флаери и др." - можеш да искаш онлайн дизайнер на визитки, свързан с поръчките в твоя сайт...
За теб може би "нещо малко", но в действителност не чак толкова лесно ...


Успех!
 
От: От: Търся програмист на Wordpress

Съвет (НЕ Е СПАМ и НЕ ТЪРСЯ ТАКАВА УСЛУГА)


Здравейте! Търся програмист с опит в Wordpress!
Задачите не са сложни (или поне за човек работил с wordpress).
За сложността може би е удачно, да не я определяш ТИ. Щом търсиш човек, опиши какво трбява да се прави и остави този, който би се наел да определи ниво на трудност за конкретния случай.

Изпращайте ми портфолио, или поне ми разкажете за вашия опит на лично за да мога да преценя на кой да споделя какво трябва да се прави.
Портфолио без конкретна задача, за "несложни задачи" и "за не много работа" е бонус!

Също и цените за които програмирате може да споменете.
Тук изискването ти е коректно (за цена за час), макар че (пиша най-търсените услуги):
- Цена за час за изграждане на дизайн от PDS към HTML (валидизиран, респонсив, нагледно и чисто писан код) е една;
- Цена за добавяне на плъгини и корекция по тях е друга;
- Цена за "оправяне" на хакнат WP - трета;
- Цена за създаване на къстъм приложения - четвърта;
- Цена за въвеждане и форматиране на текст - пета;


Работата не е много, но в бъдеще може да има и още.
Тук също можеш да опишеш количеството на работата, за " в бъдеще може да има и още" по-добре не пиши.
В "... бъдеще може да има и още" = няма да има друго!



Например, в твоя случай за "Изработка на: Лога | Визитки | Уеб-дизайн | Банери | Флаери и др." - можеш да искаш онлайн дизайнер на визитки, свързан с поръчките в твоя сайт...
За теб може би "нещо малко", но в действителност не чак толкова лесно ...


Успех!

Това с работата за в бъдеще го слагат с идеята да им вземеш по малко пари само и само да ти стане клиент за в бъдеще.
 
От: От: Търся програмист на Wordpress

Това с работата за в бъдеще го слагат с идеята да им вземеш по малко пари само и само да ти стане клиент за в бъдеще.

По-тъпо нещо не бях чел скоро :). Мислех да ти изпиша голям текст, какъв съм аз и как работа. но няма смисъл. Щом за това време в което съм форума, ме слагаш в категория тарикатчета няма какво да ви кажа. Живи и здрави!

Намерил съм си даже и 2-ма за програмиране. Търсенето преключи :)
 
От: От: Търся програмист на Wordpress

По-тъпо нещо не бях чел скоро :). Мислех да ти изпиша голям текст, какъв съм аз и как работа. но няма смисъл. Щом за това време в което съм форума, ме слагаш в категория тарикатчета няма какво да ви кажа. Живи и здрави!

Намерил съм си даже и 2-ма за програмиране. Търсенето преключи :)

Това не беше лично към теб, а говорех от опит. Много хора го ползват едва ли не като изнудване - е дай по евтино сега да те видя колко можеш, видиш ли занапред имам много работа още.
 
От: Търся програмист на Wordpress

Ами то да ти кажа, по принцип няма човек развиващ някаква дейност, който да иска да плаща повече за същото качество. Това си е напълно нормално в световен мащаб, навсякъде практиката е такава и винаги е била. Всеки човек търси качеството и ако може да плати по-малко. Сигурно даже и най-богатите хора в света развиват дейност по този начин. :)
 
От: Търся програмист на Wordpress

Това, което ти обясняваше Ъпхироу според мен е, че повечето потенциални клиенти на услуга/стока спекулират с обема и цикличността на даден ангажимент, което е цигания. Това, което ти споменаваш в горния си пост за търсено съотношение цена/качество е съвсем различно с постигането му чрез заблуда:wink:
 
От: От: Търся програмист на Wordpress

Това, което ти обясняваше Ъпхироу според мен е, че повечето потенциални клиенти на услуга/стока спекулират с обема и цикличността на даден ангажимент, което е цигания. Това, което ти споменаваш в горния си пост за търсено съотношение цена/качество е съвсем различно с постигането му чрез заблуда:wink:

А до обяснението на uphero се стигна споменявайки че пиша че ще има повече работа за в бъдеще за да подбия цената на програмиста. Мисля че това което казах е точно по темата. Не се опитвам да сваля от цената на програмиста, а и да го правя както казах е нормално в бранша и като цяло в бизнеса (но наистина търся програмист).
Хайде да спираме с глупостите и спама.
 

Горе