Търся производители и вносители

Здравейте,
търся производители и вносители на дрехи, обувки и аксесоари. Най - вече държа на качество и стил и на цена, която да е достъпна за бг гражданите. По възможност да не се предлага онлайн стоката за да сме единствените, които я предлагат в онлайн магазин. Ще е добре, ако фирмата може да работи на принципа на нещо като онлайн консигнация, т.е. аз предлагам нещо, което нямам в наличност, но при поръчка производителя ми го изпраща на другия ден, а аз го изпращам на своите клиенти.

Благодаря предварително !
 
От: Търся производители и вносители

защо просто не се разбереш за дропшипинг вместо 2 пъти да се изпраща стоката...
Иначе и аз търся...
 
От: Търся производители и вносители

Дропшинг е много добре бих говорил за това, но за сега предполагам, че ще зареждам стока от повече от един дистрибутор/вносител и затова не мога да разчитам, че клиента ще си вземе артикули само от една марка.
 
От: Търся производители и вносители

Предлагам основно дамска конфекция собствено производство -стилна и модерна с много добро качество на платове и изработка.Ако имате интерес може да свържете на тел. 0897884858-Виолета Цонева.
 
Re: От: Търся производители и вносители

Предлагам основно дамска конфекция собствено производство -стилна и модерна с много добро качество на платове и изработка.Ако имате интерес може да свържете на тел. 0897884858-Виолета Цонева.
Здравей и добре дошла при нас. Пожелавам ти приятен престой и много успехи. Междувременно може да погледнеш и тук: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=44888

;)
 

Горе