Търся: Търся сайтове за статии с линк

sixking

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Както всички други и аз търся място, където да публикувам статия с линк.
Нямам големи изисквания към категории. Линкът ще сочи към сайт за жени или за филми (зависи)."

Моля сайтове с по-малко от TF10 и с цена на статия изобщо да не бъдат предлагани.
Дари да предлагате платено публикуване, няма проблем, стига сайтът да има добри показатели.

Очаквам вашите предложения на лично :)
 
От: Търся сайтове за статии с линк

Толкова хора с толкова сайтове, никой ли?
 
От: Търся сайтове за статии с линк

Колега аз ти предложих блог с TF14 на женска тематика, но ти не го хареса... Офертата все още е валидна и съм сигурен, че ще останеш доволен от резултата.
 
От: Търся сайтове за статии с линк

Прати го пак на лично. Ще го погледна довемера. Толкова сайтове съм гледал, аз нещо може да не съм видял.
 
От: Търся сайтове за статии с линк

Толкова хора с толкова сайтове, никой ли?

Вероятно колегите не са доволни от това което предлагаш като условия. Не само ти избираш, и теб избират.
 
От: Търся сайтове за статии с линк

При теб гледам късат се да публикуват?
 
От: Търся сайтове за статии с линк

В момента не говорим за мен, но иначе отказвам публикации ако не ми харесват. И всеки е свободен да избира, ако не му харесва при мен - отива при друг.
 
От: Търся сайтове за статии с линк

Никой ли няма някакво сериозно предложение?
 
От: Търся сайтове за статии с линк

Все още търся сайтове :)
 
От: Търся сайтове за статии с линк

На някой нов мармалад да му се намира?
 
От: Търся сайтове за статии с линк

Аз предлагам сайт но няма никакви DA MA GA и други такива работи :DD Все още е нов и целият трафик е от фейсбук. След време ще се рекламира мащабно във netinfo мрежата, adwords и няколко големи новинарски сайта. Тематиката е лайфстайл, мода, тийн и тн.
 
Все още събирам - ако имате нещо на тема - бебета, женски и филми съм отворен за преговори :)
 
Имам новинарски сайт за област Стара Загора , както и блог в него. Ако прецениш, че може да съм полезен пиши. Давам ти да пишеш колкото желаеш ... пълен картбланш! Пиши ... очаквам отговор. Поздрави!
 
Какво представляват статиите написани на тематика филми.

Ревю на филм, нещо свързано с кино салон, някаква нова техника при снимането на филми или нещо за настоящата. Доста е обширно.
 
Ревю на филм, нещо свързано с кино салон, някаква нова техника при снимането на филми или нещо за настоящата. Доста е обширно.

Благодаря за информацията, а по колко статии искаш да пишеш в сайт.
 
Нещо не разбрах въпроса? Ако ми предложиш сайт по колко статии да пусна в него ли? Една е достатъчна. Ако това наистина е бил въпроса де.
 
http://novinitednes.bg - в момента поддържам сайта с гест блогване, единственото изискване е статиите да са с поне 80 % уникалност и да няма повече от един линк на 300 думи. Може да видиш показателите му, ако ти хареса, изпращай на имейла, показан там или на [email protected].

Поздрави :)
 

Горе