Търся сайтове с женска насоченост и подобни за публикуване на мои статии

Yurnero99

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте!

Търся сайтове, където да публикувам статии, които рекламират моята услуга. Статиите са уникални.

Също така търся и сайтове, където да публикувам статии на тема мода и подобни.

Сайтовете трябва да бъдат с минимум по 8000 посещения на ден. Трафика не бива да е от фейсбук. Очаквам от и малко данни за трафика мъже, жени и др.

Благодаря.

Сайтовете са намерени за момента не приемам оферти.
 
Последно редактирано:
От: Търся сайтове с женска насоченост и подобни за публикуване на мои статии

Какво намираш за шеговито в тази обява ?

П.П. Мерси, че ми вдигаш темата с поредната ти хаплива препратка.
 
От: Търся сайтове с женска насоченост и подобни за публикуване на мои статии

Сайтовете с над 8000 органични посещения на ден си имат дебели тарифи и едва ли ще ти пишат в този форум. Това имам предвид. Контактувай директно с маркетинговите им отдели. Аз поне така правя.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Търся сайтове с женска насоченост и подобни за публикуване на мои статии

Ако имаш висок бюджет мога да ти предложа домейн с женска насоченост с ДА 40+ ПА 55+ ТФ 20+ МОЗ 5.05
 
От: От: Търся сайтове с женска насоченост и подобни за публикуване на мои статии

Сайтовете с над 8000 органични посещения на ден си имат дебели тарифи и едва ли ще ти пишат в този форум. Това имам предвид. Контактувай директно с маркетинговите им отдели. Аз поне така правя.
Сигурно и безплатно търси, все пак той дава статията :D
 
От: От: Търся сайтове с женска насоченост и подобни за публикуване на мои статии

Сигурно и безплатно търси, все пак той дава статията :D

Някъде в моите постове срещна ли думичката "безплатно" или някой неин синоним ?

Не разбирам, какъв е смисъла да публикуваш мнения, от които няма смисъл? Това ме навежда на мисълта - Колко ли от тези 6,966 твои мнения имат същата слузеста консистенция, но това е твой проблем. Както и да е ...

Целта на форума не е ли да обменяме опит, идеи и услуги? Не смятам, че е място за токсични и хапливи закачки, които могат да бъдат публикувани единствено от хора без работа.

П.П. Има тема с вицове, препоръчвам да я използваш, като искаш да пишеш простотии.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
От: Търся сайтове с женска насоченост и подобни за публикуване на мои статии

Виждам, че сайтовете са намерени. Може ли и на мен да ми ги пратите тези сайтове, аз също редовно публикувам в такъв тип сайтове и търся винаги.
 

Горе