Търся си Хоби

Търся си хоби, нещо интересно да убивам времето

та какви са вашите хобита, дайте мнения, пък може и нещо да си харесам за мен
Аз пък си търся време за убиване хаха, дай да се разменим.

Спорта не знам дали е хоби, обаче е от по-полезните неща. Чувстваш се по-добре, имаш тонус, а и е социално. Вече зависи и от спорта де. Но пък не е за всеки, има хора, които не обичат да спортуват и никога не са го правили.
 
При всеки е индивидуално. Аз от както намразих хората, хобитата са ми палатки кемпери, каравани и планини. Все места на които можеш да срещнеш нормални хора и свобода. Ковид и локдауните бяха страхотен пример за това, как и къде може да видиш нормални хора ;)
 
Ходене по баири, каране на колело пак извън градско.
Може да пробваш и Ingress да си инсталираш на телефона. Пак е свързано с обикаляне.
 
Купи си RC car/drone/boat и карай (и поддържай). Ама е може да малко скъпо, като всяко хоби де.
много ми е детско това
 
  • Like
Реакции: Sky
Търся си хоби, нещо интересно да убивам времето

та какви са вашите хобита, дайте мнения, пък може и нещо да си харесам за мен
Аз почнах да ходя на спорт и вечер да излизам да правя по 10К крачки.
 
лятото ходих 3 месеца пеша на работа, около 10-15к крачки на ден и свалих 8 кг което ми дойде добре
 
лятото ходих 3 месеца пеша на работа, около 10-15к крачки на ден и свалих 8 кг което ми дойде добре
Мен ми стана навик и вече сутрин си ходя на фитнес, а вечер крачки. Доста добре ми действа на психиката, че почнах да ставам роб на работата и изпушвам. Не е точно хоби, но на мен лично ми действа отпускащо.
 
Мен ми стана навик и вече сутрин си ходя на фитнес, а вечер крачки. Доста добре ми действа на психиката, че почнах да ставам роб на работата и изпушвам. Не е точно хоби, но на мен лично ми действа отпускащо.
Напротив, хоби си е. И то много добро. Дори бях доста зарибен преди време да гледам клипове, тактики, режими, добавки. Ако това не е ходи, не знам кое е. :)

Мисля и аз да върна това ходи, защото до това, което искам няма да се докопам скоро.
 
Напротив, хоби си е. И то много добро. Дори бях доста зарибен преди време да гледам клипове, тактики, режими, добавки. Ако това не е ходи, не знам кое е. :)

Мисля и аз да върна това ходи, защото до това, което искам няма да се докопам скоро.
Да, може да се нарече и хоби. Преди да забременее жена ми стигахме до 15-18К и то без да си поставяме някакви топ цели. Имам разни приятели правят по 40к крачки, не ги знам после колко храна трябва да изядат, за да се възстановят адекватно :D
 
по едно време се бях зарибил да правя поставки за вино от интересни пънове, хем ходиш из гората докато го намериш, хем после стават красиви подаръци

dizajn-prodiktovannyj-prirodoj-17-idej_17.jpg
 
по едно време се бях зарибил да правя поставки за вино от интересни пънове, хем ходиш из гората докато го намериш, хем после стават красиви подаръци

Виж файлът 26644
То туй бизнес може да стане :D
 
То туй бизнес може да стане :D
може, да, в базар и олкса има доста такива за продажба по 50-100 кинта парчето

 
Последно редактирано:
Аз събирам монети. Княжески, царски, юбилейни. Много е яко.
твоето е скъпо хоби, сега куцо кьораво и сакато продава монети на безбожни цени, а преди ги разменяхме за картинки от би бит
 
Да, може да се нарече и хоби. Преди да забременее жена ми стигахме до 15-18К и то без да си поставяме някакви топ цели. Имам разни приятели правят по 40к крачки, не ги знам после колко храна трябва да изядат, за да се възстановят адекватно :D
За селяните може ли съотношение крачки/километри за някаква височина на индивида?
 
твоето е скъпо хоби, сега куцо кьораво и сакато продава монети на безбожни цени, а преди ги разменяхме за картинки от би бит
Аз събирам от 35 години вече. Не откакто е модерно :) . Бях на кръжок по нумизматика. Та и аз съм разменял за картинки, за драхми, за източногермански пфениннги и т.н. Като детет ми бяха и най- силните и най- куците сделки. Интересно е!
 

Горе