Търся си работа

GEIMARCHETO

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте!

Занимавам с уеб програмиране и уеб дизайн. Тук съм ,за да предложя услугите си:

-Добавяне на сайт в директории.
-Изработвам уеб лого и банери.
-Пиша статии.
-Изработвам уеб дизайни.
-Изработвам уеб сайтове.

Поздрави,
GAMERCHETO
 
Последно редактирано:
От: Търся си работа

Добър ден/вечер все тая.

Малко странен пост имаш, и реших да отделя малко внимание.

1. Викаш, че се занимаваш с Уеб дизайн/програмиране. ( Две отделни, и много трудни неща за научаване от хота, които се занимавам повече от 5 години. А ти не си на повече от 15 "Като гледам начина на писане, и мислене").

2. В същата тема предлагаш и СЕО -> Което още повече усложнява обстановката.

3. За блога да не говорим ( Пълна отврат. С извинение )

- Все пак тва ти е личния сайт. Тва те определя като личност в интернет. Все едно да имаш много хубави и все маркови дрехи, а да ходиш на кафета със скъсани маратонки, и мръсни дрехи!

4. Най изумителното нещо беше, когато отворих секци Услуги.

5. Небих ти се доверил за нещо голямо, и доста доходно!

Ще ти дам един съвет... кодирването го прави с DW а не с NP++ ( Чети в интернет защо да го използваш. )

Съжалявам ако съм бил груб, но простоийте ви край нямат.

За работа опитай след време. А сега върви да бъркаш БЕТОН
 
От: Търся си работа

Здравейте!

Казвам се Петьо Бойновски и се занимавам с уеб програмиране и уеб дизайн. Тук сам ,за да предложя услугите си:

.........
Поздрави,
GAMERCHETO

Ще отдам това на професионално изкривяване, но българският ти ми идва в повече (тук и в посочения блог). Все пак, едно елементарно препрочитане на текста би елиминирало някои грешки. Иначе - не мога да си представя, че 'съм' има друго (алтернативно и по-вярно) списване под формата 'сам' в твоя контекст.

Прегледай си писанията.

С най-добри чувства,

Л.
 
От: Търся си работа

Основното с което се занимавам е програмирането а с photoshop работя също и с него си помагам за някой дизайни
 
От: Търся си работа

Да бе...
Код:
Bluer WordPress Theme by Real Estate Forum and Miami Guide
 
От: Търся си работа

Добре Sobieski почвам да работя по новият дизайн на блогът ще го направя и кодна аз сложих този защото преди не бях с блог.
 
От: Търся си работа

Работил съм с момчето в екип и наистина има опит в уеб програмирането. Можете да работите с него няма да съжелявате.
 
От: Търся си работа

Добър ден/вечер все тая.

Малко странен пост имаш, и реших да отделя малко внимание.

1. Викаш, че се занимаваш с Уеб дизайн/програмиране. ( Две отделни, и много трудни неща за научаване от хота, които се занимавам повече от 5 години. А ти не си на повече от 15 "Като гледам начина на писане, и мислене").

2. В същата тема предлагаш и СЕО -> Което още повече усложнява обстановката.

3. За блога да не говорим ( Пълна отврат. С извинение )

- Все пак тва ти е личния сайт. Тва те определя като личност в интернет. Все едно да имаш много хубави и все маркови дрехи, а да ходиш на кафета със скъсани маратонки, и мръсни дрехи!

4. Най изумителното нещо беше, когато отворих секци Услуги.

5. Небих ти се доверил за нещо голямо, и доста доходно!

Ще ти дам един съвет... кодирването го прави с DW а не с NP++ ( Чети в интернет защо да го използваш. )

Съжалявам ако съм бил груб, но простоийте ви край нямат.

За работа опитай след време. А сега върви да бъркаш БЕТОН

Ако имаш мнение - задръж го за себе си.Всеки ще прецени сам за себе си дали иска да работи с момче (96-ти набор) или не.
 
От: Търся си работа

Малко повече снизходителност към малкото момче изработващо "големи сайтове с дизайн"...
 
От: Търся си работа

До някъде съм съгласен с критикът hmm... Да, наистина всички тези изброени неща изискват наистина сериозни познания, а представено портфолио с неща доказващи такива знания и умения не са показани, което и мен ме води до съмнения. Знам, че всеки попрочел малко и имащ нужд от пари пуска такива теми, но е хубаво ако нямате сериозно представяне (най-вече да покажете досегашни стойностни свои проекти) да се поспрете.
И все пак, критикът hmm... преди да коментира кой на колко години бил е хубаво да си погледне правописа. "Небих" е две отделни думи ("Не бих"), а и ще е хубаво да ме запознае с Гай Простотий.
 
От: От: Търся си работа

До някъде съм съгласен с критикът hmm... Да, наистина всички тези изброени неща изискват наистина сериозни познания, а представено портфолио с неща доказващи такива знания и умения не са показани, което и мен ме води до съмнения. Знам, че всеки попрочел малко и имащ нужд от пари пуска такива теми, но е хубаво ако нямате сериозно представяне (най-вече да покажете досегашни стойностни свои проекти) да се поспрете.
И все пак, критикът hmm... преди да коментира кой на колко години бил е хубаво да си погледне правописа. "Небих" е две отделни думи ("Не бих"), а и ще е хубаво да ме запознае с Гай Простотий.
в тоя форум зе да става интересно...:D:p:lol:
 
От: От: Търся си работа

До някъде съм съгласен с критикът hmm... Да, наистина всички тези изброени неща изискват наистина сериозни познания, а представено портфолио с неща доказващи такива знания и умения не са показани, което и мен ме води до съмнения. Знам, че всеки попрочел малко и имащ нужд от пари пуска такива теми, но е хубаво ако нямате сериозно представяне (най-вече да покажете досегашни стойностни свои проекти) да се поспрете.
И все пак, критикът hmm... преди да коментира кой на колко години бил е хубаво да си погледне правописа. "Небих" е две отделни думи ("Не бих"), а и ще е хубаво да ме запознае с Гай Простотий.

Ами... ако ще си говорим за правопис - първият ред на поста ти е погрешен от към пунктуация. Всъщност не само. Но и аз също допускам грешки, често от невнимание, умора, а и от незнание (мхъм, понякога). Въпросът е лошия правопис да не доминира списването.

Момчета, може ли, примерно, всеки да прави обосновани забележки в сферата, в която се чувства комфортно?
 
От: От: От: Търся си работа

Момчета, може ли, примерно, всеки да прави обосновани забележки в сферата, в която се чувства комфортно?

Подкрепям това предложение .Даже може да се включи като правило за пазара .
 
Последно редактирано:

Горе