Търся си човек за пренаписване на статии!

От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Интересувам се, скайп elena_tsanova
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Искам да благодаря на всички мои "доброжелатели", но както казва една моя скъпа приятелка: "Никой не знае какво ври под капака на тенджерата на другия". Няма да влизам в полемика, а накратко ще изложа и моята гледна точка. Първо аз съм студент и си търся човек, който да ми помага, за да ми остава време да уча и затова средствата са толкова скромни. Това е само едно предложение. Ако има хора, които обичат да пишат или грамотни ученици да си изкарват джобните, мисля че ще сме си взаимно полезни. Обявата е публикувана отново, защото не успях да изпращам лични съобщения, поради неведоми за мен пътища. Сега тепърва научих как ставало, но това едва ли ви интересува. Благодаря за коментарите и гледната ви точка!
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

80 лв. за над 100 статии??
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

"грамотни ученици..."?- нищо лично,но 5-6 статии на ден не са просто за загрявка.
разбирам 5-6 статии на седмица за 20 лв.
просто едно такова предложение не оценява труда.
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Ученик, който да пренаписва 5-6 статии на ден? Ти ще го направиш богат, защото няма да има време кога да си харчи "заплатата". Много хора тук обичат да пишат, но още повече хора обичат да им се плаща за труда.
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

На фрийлансърите по принцип се плаща толкова- 0.75$- 1$ за статия. Към момента пиша на тази цена статии и ме удовлетворява. Защото критериите отговарят на цената, т.е. не са много високи. На месец по 50 статии, съответно по 50$ получавам.
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Не се излагайте бре хора... :)
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Здравейте,
Предложението Ви ме интересува-пиша правилно,бързо. Имам опит в писането на статии-повечето на английски, но за момента кранчето пресъхна, така че...
Магистър съм по икономика, студентка ІІІ курс магистратура "Право" и работя в банка, като кредитен инспектор.
Нямам чак толкова свободно време, но мога да се вместя във Вашите условия.
В случай, че проявявате интерес, мога да Ви изпратя нещо пробно, без ангажименти от Ваша страна, стига да ми напишете какви теми Ви интересуват, какво да бъде оформлението, ще има ли снимки и прочие.
Надявам се да се свържете с мен!
skype: beni7574
Надявам се да се свържете с мен и да бъдем полезни един на друг!
Поздрави!
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Не успях да Ви напиша лично съобщение.
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Не се излагайте бре хора... :)

По-добре да пиша за 1$ на статия, отколкото по цял ден да стоя и да квича по интернет форумите. Така се започва!
Аз също се интересувам от предложението. Към момента пиша за един чужд сайт и един български. Пиша в кратки срокове и на всякакви теми. Имам публикувани материали в областта на правото, на ИТ, майчинство и бременност.
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

По-добре да пиша за 1$ на статия, отколкото по цял ден да стоя и да квича по интернет форумите. Така се започва!
Аз също се интересувам от предложението. Към момента пиша за един чужд сайт и един български. Пиша в кратки срокове и на всякакви теми. Имам публикувани материали в областта на правото, на ИТ, майчинство и бременност.
Предпочитам по цял ден да си седя, отколкото да пиша за такива мизерни пари. Това е подигравка с труда на писателите.
Хора, ценете си труда!
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Явно качеството на услугите им отговаря на тези цени... жалко. :(
[FONT=Arial ! important][FONT=Arial ! important][FONT=Arial ! important][/FONT]
4y2RwP8DcQ+d6rT9ATiAAAAAElFTkSuQmCC
[/FONT]


[/FONT]​
 
Последно редактирано:
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Мисля, че официално можем да обявим темата за място, посветено на хумора и забавата. Тези оферти и предложения просто не мога да ги възприема сериозно, колкото и да се опитвам.
 
От: От: От: Търся си човек за пренаписване на статии!

"шшт" казват византийците да не чуят българите ............ хаххахаа
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Явно качеството на услугите им отговаря на тези цени... жалко. :(
[FONT=Arial ! important][FONT=Arial ! important][FONT=Arial ! important]Languages[/FONT][FONT=Arial ! important]bg>en [/FONT][FONT=Arial ! important]GoogleDic[/FONT][FONT=Arial ! important]C[/FONT][FONT=Arial ! important]E[/FONT]
4y2RwP8DcQ+d6rT9ATiAAAAAElFTkSuQmCC
[/FONT]

[FONT=Arial ! important] crummy[/FONT]
[/FONT]​
Явно е така. Наистина е много жалко!
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Интересувам се от работата. Скайп - thirteen_m.d.
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

може ли повече информация заинтересована съм
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Заинтересована съм може ли повече информация gerchetooooo(maimunsko a) abv.bg
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Това е много малко за толкова много статии !
 

Горе