Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Защо да няма разбиране, ти кое не разбра. Няколко пъти вече ти казаха как да структурираш примерно услугите, които предлагаш и клиентите сами ще дойдат. Първият ти пост със сигурност няма как да привлече каквито и да било поръчки.
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

На колко си години, честно си признай?
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

А по въпроса за работодателите... ами дай сега като са рабодотели, да вземам и задника да им целуваме а? Най-мразя опитите да бъде унижаван който и да било. Няма значение дали си работодател или работник, всеки е човек, и никой няма право да го мачка и да накърнява правата му, без значение дали словесно или физически. Хората си имат права.. и ако няма разбиране, значи другото е без смисъл.

Аз дотук не видях някой да е накърнил правата ти. Но ти наруши ред правила още с влизането във форума. Та какви права, какви 5 лева? Като гледам доста добри съвети си получил, затова не мога да разбера какъв ти е проблема.
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Тука ме нападате и тръгвате да ми задавате въпроси, като че съм на съд изправен... и като че ли дължа на някого обяснения. Много моля, ако толкова ви дразни темата ми, изтрийте я... А ако просто си търсите с кого да се заядете... то аз няма да бъда този човек, щото нищо никому не съм направил... така че, да си имаме уваженията!

Повярвай ми, ако някой се заяждаше с теб нещата щяха да са други. Тук просто ти се дават съвети и препоръки. Не знам защо всички хващат всичко като заяждане.
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Ако някой търси работник, то той ще търси човек с някакви специални умения, т.е. квалификация. Ако човек не е квалифициран, трябва да се квалифицира. В твоята обява ти в прав текст обявяваш, че нямаш специални умения.
А "в затруднено финансово положение", "нуждая ... от малко пари", "много свободно време" и "ще бъда изключително благодарен" се чете като "предлагам робски труд". На такава оферта може да обърне внимание само някой робовладелец, чиято основна цел е само да те експлоатира (понякога пуска и по малко милостиня). Такива хора има много в съвремието, но в Предприемач трудно ще намериш такъв.
Мисля, че е хубаво хората когато излизат на трудовата борса да се научат поне малко какво представлява трудът и възнаграждението. Всъщност, това е проста търговия. Ти му даваш труд, той пари. Нямат значение нито затрудненото ти финансово положение, нито благодарностите ти.
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

В някои от първите постове, бях нападнат, и думите ми бяха изопачени. Приписа ми се нещо което не съм.. И точно това ме подразни. Накрая някои дори се опитаха да се подиграват.. Което е унизително.

Написах самата истина.. че нямам специални умения. Ми какво да напиша? Че имам ли? Значи трябва да излъжа, а лъжата не я долюбвам!
Познавам обаче няколко човека които точно както нямат никакви умения, но разполагат с компютър и интернет, са си изкарвали по 20-30 лева за няколко дни, от публикуване на обяви и статии. Така че, има такава алтернатива. Следователно писах, именно защото смятам че такова нещо мога да правя..

Не знам какво още не разбрахте, и какво още искате, та продължава излишния спам...
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Аз не мога да разбера, кое не можеш да схванеш. Обявата ти (защото е обява) не става за нищо, с така написана обява никой няма да те наеме. Какво очакваш, да видя какво си написал и да си кажа "ех горкия, има нужда от пари, дай да го наема. Може нищо да не може, нищо да не свърши, но аз ще му платя". Повечето от нас не ни интересува кой си, какъв си, от какъв пол си, стига да можеш да си вършиш работата.

Когато предлагаш услуги, трябва да знаеш какво предлагаш. Трябва да знаеш колко струва, за колко време можеш да го направиш и прочее. Реално, ти се продаваш - уменията си и времето си, за пари.
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Тука ме нападате и тръгвате да ми задавате въпроси, като че съм на съд изправен... и като че ли дължа на някого обяснения. Много моля, ако толкова ви дразни темата ми, изтрийте я... А ако просто си търсите с кого да се заядете... то аз няма да бъда този човек, щото нищо никому не съм направил... така че, да си имаме уваженията!

Никой не те напада, колегите точно това ти обясняват, че трябва да поискаш помощ, а не милостиня...
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

За да добавяш обяви е желателно да си грамотен, т.е. да си добре с правописа. Ето ти първото нужно специално умение. Ако го имаш, значи имаш поне едно специално умение за случая.
Друго важно нещо е да го правиш бързо. Ето ти още едно специално умение.
Може да се окаже важно да умееш да подбираш качествени материали от качествени източници, ако трябва да търсиш из мрежата. Тук полезно би било и умението за пренаписване или превод. Ето ти още специални умения.
Ако имаш достатъчно от тези умения, то няма нужда да обясняваш как нямаш специални умения. Ако наистина ги нямаш, значи не ставаш за тази работа.
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Здравейте.

Най-напред се извинявам, че пускам темата в този раздел, но съм нов потребител и нямах възможност да я публикувам в Пазара.
Намирам се в затруднено финансово положение и се нуждая спешно от малко пари.
Не притежавам специални умения, но имам желание, разполагам с достатъчно свободно време и мога да върша всякакъв вид работа, свързана с публикуване на обяви, добавяне на коментари, писане на теми във форуми, разпространение на сайтове и др. подобни.
Ще бъда изключително благодарен на всеки, който може да ми предложи нещо от този тип.

Ще цитирам поста, защото явно не всеки го е прочел като хората :wink:
Хайде сега пак го прочетете и кажете къде намирате което и да е от нещата за които го упреквате....да не кажа - заяждате
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Здравейте.

Най-напред се извинявам, че пускам темата в този раздел, но съм нов потребител и нямах възможност да я публикувам в Пазара.
Намирам се в затруднено финансово положение и се нуждая спешно от малко пари.
Не притежавам специални умения, но имам желание, разполагам с достатъчно свободно време и мога да върша всякакъв вид работа, свързана с публикуване на обяви, добавяне на коментари, писане на теми във форуми, разпространение на сайтове и др. подобни.
Ще бъда изключително благодарен на всеки, който може да ми предложи нещо от този тип.
Ето ги отбелязани споменатите от мен неща, за да не се твърди, че съм си ги измислил.
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Е, и какво? Никъде не е споменал, че предлага квалифициран труд, което от своя страна не предполага и каквото и да е представяне/ревюта/галимации/дупене и прочие. Казва един вид, че е склонен да бръмчи черна работа, защото е финансово затруднен. Само аз ли го разбирам както трябва?
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Е, и какво? Никъде не е споменал, че предлага квалифициран труд, което от своя страна не предполага и каквото и да е представяне/ревюта/галимации/дупене и прочие. Казва един вид, че е склонен да бръмчи черна работа, защото е финансово затруднен. Само аз ли го разбирам както трябва?
Това, че предлага да върши черна работа, не означва, че трябва да върви в комплект с "финансово затруднен", защото това от раз бута цената, която работодателят е готов да плати. Самоунизяването с подобна информация дава възможност на работодателя да го унизява също.
Казано с прости думи, човекът така си е написал обявата, че се опитва да се самопрецака.
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

хех, а не е ли че едното предполага другото. По скоро казва, че би свършил черна работа точно защото в момента е финансово притеснен. А как щеше да ти прозвучи едно надуто описание за предложение за извършване на неквалифицирана услуга, какви ли пък щяха да са тогава отзивите :)
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Ма какви работодатели, какви 5 лева бе ? Къде съм казал че търся някаква работа, във вашето разбиране на думата. Казвам че мога да пиша и разпространявам дадени теми на даден човек, по интернет (както има такива обяви), за да изкарам 20-30 лева, примерно.
Вие тръгвате да съдите и да казвате, никой не го интересувало това и това. То е ясно че човек за човека е вълк и никой за никого не му пука, то за това и сме на туй положение и няма и да се оправим.. докато действаме по тази схема, но туй е друга тема на разговор.
Въобще тук никой не разбра за какво всъщност пиша аз, но се изказвате неподготвени.

П.П. Благодаря на потребител - copypaster, за подкрепата !
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

@sunbeam, виж сега... форуми като този имат както писани, така и неписани правила :) Разгледай темите, виж кой, какво и как го предлага и мисля, че всичко ще е наред. Не се опитвай да убедиш някой тука какво всъщност иска и как е ОК да им го предложиш - просто няма смисъл...

Успех от мен с услугите!
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Това че съм те подкрепил обаче в никакъв случай не значи, че не трябва да се надупиш за да ти върви работата във форума :D

Тук хората са прИтИнциозни почти толкова колкото и амбициозни, загрижени за ПРОЕКТИТЕ си, за ИМЕТО си и так далее ЧОВЕШКА СУЕТА, и само чешане по егото е потенциална формула на успеха :lol:
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Ма какви работодатели, какви 5 лева бе ? Къде съм казал че търся някаква работа, във вашето разбиране на думата. Казвам че мога да пиша и разпространявам дадени теми на даден човек, по интернет (както има такива обяви), за да изкарам 20-30 лева, примерно.
А какъв е според тебе човек, който те наема и ти плаща, ако не работодател?

@копипейстър - кой на кой иска да се дупи? Безплатни съвети му даваме на момчето, така че да може да изкара 20 лв. Що като си толкова отворен не го наемеш да ти свърши някоя работа?
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Да бе безплатни съвети чак... явно пича не е предполагал, че ще стигне до положение той самият да цака (попадна на прИдприемачи кво да прави) :D

Озъбихте се щото ви се сопна...айде не на мен тия :wink:
Само че не бяхте прави никъде, чешете езици само.
 

Горе