Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

От мухата слон направихте. Язък ви за годините, язък ви за образованието...
Язък и за мене че ви паднах на нивото...
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Да бе безплатни съвети чак... явно пича не е предполагал, че ще стигне до положение той самият да цака (попадна на прИдприемачи кво да прави) :D

Озъбихте се щото ви се сопна...айде не на мен тия :wink:
Само че не бяхте прави никъде, чешете езици само.
Хвани се, прочети ми първото мнение и ми кажи какво и къде ми се е сопнал? Прав съм за всичко, за да можеш да си на пазара на труда трябва да имаш елементарна обща култура, за да можеш да презентираш това, за което искаш някой да ти плати. Да, съветите ми са безплатни. Щото на днешните млади хора им липсва елементарна бизнес култура и не могат да кажат какво искат. Жалко е, но е факт.

Та, ако обявата беше пусната както трябва, нямаше да пиша.

п.с. И имаш нещо против източна България ли?
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

От мухата слон направихте. Язък ви за годините, язък ви за образованието...
Язък и за мене че ви паднах на нивото...
Язък, че не си си извадил извод от написаното. Сигурно и за това ще си останеш още дълго време в затруднено финансово положение и молещ за подаяния. Успех все пак ;)
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Е, а добро утро :)
Това с източна България не можах да го схвана, но както и да е - явно си трябва двойно кафенце преди четенето на форуми

Нито съм видял да моли за подаяния, нито пък че е готов да върти дудуци за кинти.
Изобщо нямаше нужда да се обаждате - това което предлага го е направил по възможно най-добрият начин.
За това ви дадох цитата - за да видите ясно каква услуга предлага. И начинът по който я предлага не може да бъде по-добър. Стига с глупостите и крайностите ви като: ревюта и подаяния. Истината е, че както и да го беше написал е същият уй само щото е с шест мнения - хайде да не се лъжем, щото се знаем много добре :D
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Напротив, не е формулирал нищо както трябва. А дали има мнения или не, на мен лично ми е все тая. Въпросът е, че не знае как да си потърси работа, което мен ме дразни и за това му пиша в темата (и без това е в оффтопик-а). За да ти стане ясно, че и ти си леко дървен философ, можеш да прочетеш как съм формулирал първата си тема, която преди три години пуснах в този форум и заради която получих стабилна червена репутация и храна от старите членове. И да, тогава си бях в затруднено финансово положение ;)

п.п. В източна България придприемачити говорят меко ;)
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

хаха верно, само дето не само придприемачити са така, а и не виждам нищо меко в това, не знам от къде идва :)

Иначе оки нема спориме за глупости, за мен поста си беше ок отсекъде - кой как иска да си тълкува...щом опрехме до тълкуването вече, значи раотата не е добре :wink:
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Вече поне трябва да имаш необходимия брой мнения пък било и в една тема :D
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Всички сме били нови и новите почти винаги се нападат с неположително отношение. В повечето случаи новакът е неориентиран и това често е причината за това неположително отношение. В случая не мисля, че трябва да се възхвалява очевидно срамно (за написалия я) написаната обява.
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Брей то голяма драма е станала тука. Човека е искал просто да изкара някой лев, какво лошо има в това. Някой можеше да му даде 1-2 продбни статии, които разбира се да напише безплатно и да се прецени какви са му способностите. Защо упреквате човек, без да сте се уверили на какво е способен. Все пак никой не се ражда научен да прави нещо конкретно, а и при тази безработица всеки иска да опита нещо ново. Не виждам какво толкова е сгрешил човека, че е пуснал тема неподготвен. Един съвет към sunbeam - напиши сам няколко уникални статии по различни теми, дай ги на някой по-опитен да ги прегледа и така ще прецениш, в кое отношение си най-добър.
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Айде сега намеси банички, кафе и к*рви.. Ей странно нещо сте хората... значи за най малкото се заяждате. Ти познаваш ли ме какъв съм та тръгваш да говориш бе?

А това че съм написал че съм в затруднено положение, ами какво лошо има, след като това е самия факт... точно когато човек е в такова положение той цени всяко левче, и вместо да бездейства, иска да си изкарва нещо... Това е идеята.

Не виждам повече какво да говорим... а и не съм длъжен да давам обяснения на човек който цели да се заяжда и квалифицира.. изказвайки се неподготвен.
Сега беше момента да напешеш нещо умно, но гордостта е закрещяла май:)
 
От: Търся спешно, работа за добавяне на съдържание и др.

Не знам защо, но тука винаги менторите са повече от бизнесмените:)
Аз бих поканил човека на едно интервю в офиса и да взема решение дали става. Може да дам на някой да го обучи и така нататък.
 

Горе