Търся спонсор

nortrant

Well-Known Member
Рейтинг - 98.9%
87   1   0
здравейте,
търся спонсор за сайт за програми

- имам домейн
- имам хостинг
- темплейта скоро ще го закупя

Но не мога да се справя сам, в началото мислех, но сега като помисля има много разходи и сам човек ...

Приемам всякакви предложения, на лс!

Моля без спам в темата, благодаря.
 
От: Търся спонсор

Какво точно спонсорство търсиш т.е. какво искаш от партньора/спонсора си да извършва. Може ли малко детайли да дадеш. И за каква сума говорим- евентуално какво ще се взима с нея...
 
От: Търся спонсор

Трябват ми само пари, за:
- качване на програми
- пренаписване на описания
- писане и превеждане на статии/новини

Колко пари ще ми трябват, на лс!
 
От: Търся спонсор

мдааа, спонсора ще му плаща за да си върши работата...

Замисли се малко де! Аз ако искам да съм спонсор примерно, щом като ще давам пари за описаните от теб неща, за какъв чеп ми е въобще да съм спонсор? Мога да си закупя съответните услуги и да съм единствен собственик. Спонсора не е толкова глупав та да не знае как се купува хост и домейн.
 
От: Търся спонсор

Не е съвсем така - в цялата работа обикновено най важна е идеята и кой ще я реализира, защото реално погледнато в момента имам реселърски хостинг за поне 100 сайта и пари да им платя домейните и написването на статиите но до сега не съм го направил не защото нямам идеи за поне 20 сайта, а защото нямам необходимото време и в случаят дори момчето да вземе парите за качването на файловете пак може да ме устройва защото той ще менажира проекта което също струва пари. Или погледнато от друга страна някой би казал ебати дал е 100лв момчето направи всичко а сега делят по равно :)
(на собственика на ФБ май му бяха дали 1000 долара да го направи на партия)
 
От: Търся спонсор

мдааа, спонсора ще му плаща за да си върши работата...

това не го разбрах...

Замисли се малко де! Аз ако искам да съм спонсор примерно, щом като ще давам пари за описаните от теб неща, за какъв чеп ми е въобще да съм спонсор? Мога да си закупя съответните услуги и да съм единствен собственик. Спонсора не е толкова глупав та да не знае как се купува хост и домейн.

Здраве да е!
 

Горе