Търся статий на тема "Живот" (Бълг.език)

genchosam

Well-Known Member
Рейтинг - 98.9%
89   1   0
Здравейте,
търся всякакви статий на тема "живот" и всичко по темата около него.. Държа статията да е подкрепена с поне 1 картинка и уникално съдържание на Български език,също така грамотно написана. Максимална дължина 400 думи,предлагайте цени?


Начини на плащане epay.bg/paypal
 
От: Търся статий на тема "Живот" (Бълг.език)

Здравей,

Писах ти на ЛС.
 
От: Търся статий на тема "Живот" (Бълг.език)

статий
Къв е тоя римлянин? :cry:
 
От: Търся статий на тема "Живот" (Бълг.език)

Не пропускате закачката с това ''й'' :)
 
От: Търся статий на тема "Живот" (Бълг.език)

Не пропускате закачката с това ''й'' :)

Сърце не ни дава просто ... а и ние всички обичаме римляните ... най-вече Ракий Промоций барон Ямболский и регионий.
 
От: Търся статий на тема "Живот" (Бълг.език)

какво налазихте темата, все едно, че човека предлага писане на статии
 
От: Търся статий на тема "Живот" (Бълг.език)

Ще дадеш ли малко пояснения, т.е. по-конкретни теми, някакви ориентировъчни цени, нужно количество за време (норма) и т.н.
 
От: Търся статий на тема "Живот" (Бълг.език)

И аз бих желала повече инфо на ЛС:
- за какво количество статии говорим
- само "живот" ли е ключовата дума
- кое е по-важно - нискобюджетното или качественото решение
- по възможност и URL на сайта
- срок?

Мерси!
 
От: Търся статий на тема "Живот" (Бълг.език)

Проявявам интерес, но и на мен ако може малко повече инфо на ЛС.
 
От: Търся статий на тема "Живот" (Бълг.език)

Ако може по-конкретни изисквания на ЛС;)
 
От: Търся статий на тема "Живот" (Бълг.език)

Къв е тоя римлянин? :cry:

:lol: Дали изобщо ще разбере за какво говориш. Ама айде да не се правя на много добър, че и аз миналата седмица подмятах едно "й" напред-назад веднъж от бързина.
 
От: Търся статий на тема "Живот" (Бълг.език)

Вместо да пиша ЛС до всички,ще напиша в темата:

Говорим за 5-10 статии от един потребител,не държа на срок за написването им.Тематиката е всичко за и около живота. Още не съм започнал блога си,опипвам почвата.. За момента не мога да посоча линк. В зависимост от дължината и колко ми допада вашата статия съм склонен да пладя до 4 лв. Приемам и допълнителни оферти от Вас :)
 
От: Търся статий на тема "Живот" (Бълг.език)

Пак напомням, че темата "живот" е прекалено обща. Коя част от тема "живот" - философска, психологическа/житейска, религиозна, биологична, история, художествена измислица и т.н.?
Формулирай си въпроса по-точно, защото Дъглас Адамс отдавна е дал отговор на въпроса "За живота, Вселената и всичко останало". Отговорът е 42.
 
От: Търся статий на тема "Живот" (Бълг.език)

Мога да ти напиша нещо на тема живот, но от биоетическа гледна точка - живот и асистирана смърт, клониране, репродуктивни технологии. Не мога да ти пиша на лични, така че при желание, свържи се с мен. По принцип не пиша статии, ала точно тази тематика ми е твърде позната и не бих имала проблем.
 

Горе