Търся съвет за геймърска мишка

Принципно, да. Но когато си купиш играчка с претенции и обещания за качество, си го търсиш.
Да, но в повечето случаи играчките са ок. Модерни времена, модерни системи за контрол на качеството, вероятността да си купиш нещо и веднага да се окаже развалено е пренебрежимо малка. Вероятността играчката да се счупи рЕзко се увеличава към края на гаранцията, но в този разговор това не ни интересува. Остава варианта играчката да сдаде багажа по време на гаранцията. Но какво пък толкова ще спестиш ако да кажем на 10 играчки ти се развалят 2 играчки и успееш да ги подновиш. Ще спестиш някой лев, ще загубиш малко време в разправии. После ще отидеш да си купиш най-новия iPhone 14 Pro на лизинг, понеже вече вярваш в гаранцията и не те е страх да държиш нещо скъпичко в ръцете си. Уж спестяваш, а се набутваш още повече. Ти ще кажеш "WTF, от къде измисли такива връзки между гаранцията и прекомерното консуматорство", но според мен има такива, нищо че не се виждат.
 
Да, но в повечето случаи играчките са ок. Модерни времена, модерни системи за контрол на качеството, вероятността да си купиш нещо и веднага да се окаже развалено е пренебрежимо малка. Вероятността играчката да се счупи рЕзко се увеличава към края на гаранцията, но в този разговор това не ни интересува. Остава варианта играчката да сдаде багажа по време на гаранцията. Но какво пък толкова ще спестиш ако да кажем на 10 играчки ти се развалят 2 играчки и успееш да ги подновиш. Ще спестиш някой лев, ще загубиш малко време в разправии. После ще отидеш да си купиш най-новия iPhone 14 Pro на лизинг, понеже вече вярваш в гаранцията и не те е страх да държиш нещо скъпичко в ръцете си. Уж спестяваш, а се набутваш още повече. Ти ще кажеш "WTF, от къде измисли такива връзки между гаранцията и прекомерното консуматорство", но според мен има такива, нищо че не се виждат.

Счупването в края на гаранцията и по време на гаранцията са едно и също нещо. Като цяло не моем да разберем що ми прайш разбор на тема как да си харча парите. То не става въпрос за пестене на пара, а на съвсем нормално изисикване на нещо, което са ти обещали. Т.е. нашия продукт е топ и ти даваме гаранция, че две години немЕ да имаш проблеми.
Смисъл, темата не е "Хвърлих сумати пари за мишка и се счупи, ко да прая?"
Ти ако си над нещата, може и след всяко пето обаждане да си сменяш телефона, щом ти е за пред хората.

Седни с малкия и изберете заедно.
Избрахме, тия двете в първия пост, ма аз имам притеснение за надупчената част, че ще "реже" дланта.
Затуй реших да питам тук, дали някой ползва нещо подобно.
 
Избрахме, тия двете в първия пост, ма аз имам притеснение за надупчената част, че ще "реже" дланта.
Затуй реших да питам тук, дали някой ползва нещо подобно.
Не, няма да реже дланта, както писах, ще се събира мръсотия в тия дупки. За това по-скоро може да се притесняваш, трудна е и за почистване на корпуса. Все пак говорим и тук за дете, нямам съмнения, че е възпитано да държи чисто, но това ще е един от минусите. И определено гладка също не е опция. Имал съм гладки и лъскави, и са доста непрактични заради лъскавото си покритие. Има няколко неща, които със времето намираш като недостатък при много типове дизайни и материали. Като при всичко де. ;)
 
Леле, това е на на повечето телефоните. :D
 
В крайна сметка.. Glorious Model O
 

Тая първата, дето бях питал за нея:


Иначе, Logitech G502 изглежда звяр, ма в момента е с една G402, голяма му била, не била за него. :D
 
Връщай по гаранция.
Баси смотаните мишките...

Върнах, амазон са с ебати къстъмсървиса.

- Здрасти.
Ам. - Здрасти.
- Преди 3 месесца купих тая мишка, от няколко дни страничния бутон не бачка.
Ам. - Пробва ли да го фикснеш?
- Как точно да пробвам? В тубата има клипчета, но всички са с отваряне на мишката, тва удачно ли е? Щото още е в гаранция.
Ам. - Провири си мейла, изпратил съм етикет за обратно връщане с пълно възстановяване на сумата.
- Проверих, имам го.
Ам. - С нещо друго да помогна ли?

:D
 
Ам. по скоро с последното си вика "амън от тия бг-мишкари, само с глупости ме занимават" ;)

Купи му 10 евтинджока "гейм" я на делукс, я на медиатек, и не се занимавай с глупости повече ;)
 
Ей тази наскоро беше на промоция за 49 лв. Купих си я. (Преди нея бях със Steelseries 310, писна ми от кабеляци)
Сензора, батерията и качеството на самата пластмаса е топ!
А с rgb-то може да осветиш цяла стая, :D аз го изключвам за да имам повече батерия.
Малкия сигурно ще го набичи на макс и ще му се радва.
 
Ам. по скоро с последното си вика "амън от тия бг-мишкари, само с глупости ме занимават" ;)
Пука му и на него, то парите ги връща дилъра. :D

Сега ще тестваме (то си стана тестване) Logitech, на думи... голям го вадят и те..
The new weapon of choice for the world’s top esports professional athletes
 
И трите се правят в един завод, една "поточна верига" от 400-500 чиФта ръчички 😆

Пука му иначе, щото и него индийските нерви си имат някаква граница, а може вместо това да си кисне крачолята в някоя мътна рекица с две блаженни крави, с ЕЙЙЙЙ такива благи очи, ама жисием-а инак е мираж 🤣
 
И трите се правят в един завод, една "поточна верига" от 400-500 чиФта ръчички 😆

Пука му иначе, щото и него индийските нерви си имат някаква граница, а може вместо това да си кисне крачолята в някоя мътна рекица с две блаженни крави, с ЕЙЙЙЙ такива благи очи, ама жисием-а инак е мираж 🤣
Не ти ли е странно, че уж се правят в един и същ завод от едни и същи ръчички, но качеството е различно.
 

Горе