Търся съмишленици за създаване на група Еконт Фамилия

xainov

Well-Known Member
Здравейте, търся си хора, които често изпращат пратки, за да създадем заедно група Еконт Фамилия и да ползваме отстъпки.
Пишете на лично, ако се интересувате, като споменете броя на пратките ви на месечна база. Трябват ми още 4 човека. Аз изпращам между 50 и 120 пратки месечно засега.
 
Здравейте, търся си хора, които често изпращат пратки, за да създадем заедно група Еконт Фамилия и да ползваме отстъпки.
Пишете на лично, ако се интересувате, като споменете броя на пратките ви на месечна база. Трябват ми още 4 човека. Аз изпращам между 50 и 120 пратки месечно засега
Каква е процедурата?
щ
 
Събираме се 5 субекта (юридически или физически лица), за да ни дадат по-висока отстъпка, аз отивам и ни регистрирам. Трябват ми данни. Това са условията:
 
Привет,

Каква цена за доставка ви се връзва при максимума от 30 % ? Аз без проблем достигам до 15 процента сам. Може и на ЛС да ми отговориш.

Поздрави!
 
Привет,

Каква цена за доставка ви се връзва при максимума от 30 % ? Аз без проблем достигам до 15 процента сам. Може и на ЛС да ми отговориш.

Поздрави!
максимума 30% ли е ? при мен в системата виждам че е 54%..
нека отговори в темата и на мен ми е интересно колко е доставката при тези проценти.. аз стига също до 9-12 процента обаче имам 2 фирми и с двете пращам затова става единия 9-12 и другите 6-9 процента..
 
максимума 30% ли е ? при мен в системата виждам че е 54%..
нека отговори в темата и на мен ми е интересно колко е доставката при тези проценти.. аз стига също до 9-12 процента обаче имам 2 фирми и с двете пращам затова става единия 9-12 и другите 6-9 процента..
54% е само ако си сам.
В моята група достигаме 24-27% при максимум 30%, след това колкото и оборот да правиш не се отчита ако си във фамилия. Максималната отсъпка се отключва с 10 000 оборот за предния месец.
 
https://dox.abv.bg/download?id=44e7e9d9b7# - Линк за сваляне

Това са правилата. И за индивидуална максимума е 30%, и за Фамилия е 30% според тях.
Да, за индивидуална трябва да имаш много по-голям оборот от 10к на месец, за да ти отключат другите нива и то след договор.
 
54% е само ако си сам.
В моята група достигаме 24-27% при максимум 30%, след това колкото и оборот да правиш не се отчита ако си във фамилия. Максималната отсъпка се отключва с 10 000 оборот за предния месец.
Добре при цена от 6 лв за пратка максимум отстъпка може да е 1.80 лв което значи че най ниската цена може да е 4.20 лв.. така ли да разбирам..
 
Добре при цена от 6 лв за пратка максимум отстъпка може да е 1.80 лв което значи че най ниската цена може да е 4.20 лв.. така ли да разбирам..
Не мога да ти кажа, ние изпращаме от Еконтомат и взимаме по-ниска от тази цена дори и без максималната отстъпка.
 
Верно ли? Имам един приятел, той ми разказва, че Хасково е почти "люлката на живота". Сега има още с к'во да го ебавам. :D
 
Да съживя темата. Има ли развитие по групата, понеже и на мен ми се налага да се включа към някоя.
 
Ппи мен положението е, че съм към някаква група, към която ме присъединиха след призива тук и ползвам някакви отстъпки.
 
Извадиха ни от група без обяснения , с предизвестие 1 ден. Оборота беше около 7600-7700 на месец. Не мисля, че е надеждно такова партньорство.
 
Извадиха ни от група без обяснения , с предизвестие 1 ден. Оборота беше около 7600-7700 на месец. Не мисля, че е надеждно такова партньорство.
Доколкото знам е май единствения начин, ако не си голям играч, да вземеш добри отстъпки. Не се ли искаше там над 10К, за да е група? Дори и повече.

Групата стартира с 24% отстъпка, като имаме 1 свободно място за активна компания, която изпраща всекидневно пратки и прави добър месечен оборот.
 
Доколкото знам е май единствения начин, ако не си голям играч, да вземеш добри отстъпки. Не се ли искаше там над 10К, за да е група? Дори и повече.

Групата стартира с 24% отстъпка, като имаме 1 свободно място за активна компания, която изпраща всекидневно пратки и прави добър месечен оборот.
Група можеш да направиш и по 10лв оборот да имате всички. Изискването за минимален оборот идва от създателя на групата, който обикновено прави някаква сума и иска и останалите да правят сходна сума, за да се получи по-голяма отстъпка. Съответно той обикновено те маха от нея, когато в продължение на няколко месеца не правиш въпросния оборот.
 
Поинтересувах се и се замислих колко глупаво е измислено. Групата е от 5 фирми и максмалната отстъпка е 30% , при общ оборот 10 000лв и е за следващ месец. Ако следващия месец е по-малък оборота - пада отстъпката. Не ти се гарантира такава, ако работиш сезонно, кампанийно ... ако имаш някакво моментно прекъсване. Отделно, персонално пак е кофти, защото от 5 фирми - все е с един и същ процент, без значение от персоналния оборот. И накрая, като съпоставка - тази максимална отстъпка, при други фирми е договорена , без нужда от оборот, групи и т.н... разбира се срещу условен брой пратки, но всяка куриерска фирма е склонна да те хване за клиент.
 

Горе