Търся текстове на песни?

abakadaba

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Предполагам стотиците сайтове за текстове не си ги пишат(копират) песен по песен, а ги крадат от някоя по-голям сайт.
Трябват ми текстове на български песни предимно, но не единствено.
Ако някои знае подробности за това как и от къде мога да се сдобия с такива текстове...

Готов съм и да си платя разумна сума, ако някои предложи готово решение за динамично добавя (изчитане) на текстове, на база име на автор и песен.
 
От: Търся текстове на песни?

мога да ти предложа една база - около 50мб
с 200к текста на песни, около 58к албума и около 18к изпълнители и групи
текстовете са на английски
 
От: Търся текстове на песни?

има една база данни с повече от 200 000 текста, потърси в гугъл ще я намериш!

За БГ текстове, Няма такава база данни! Остава варианта да платиш на някой като мен да ти копира текстове от друг сайт :)

Поздрави.
 
От: Търся текстове на песни?

Ами да схемата с копирането на текстове, поне за български песни е мисля най-удачния вариант. Иначе виж за базата в google и аз съм я срещал ама не се сещам точния адрес.
 
От: Търся текстове на песни?

продавам скрипт за лирики който взима текстовете от 4 сървара ,може да ти свърши работа http://lyrics.oxa.me/
за скромна сума от 10$
или пък просто копирай текстовете които ти трябват
 
От: Търся текстове на песни?

Трябват ми над 4000 текста на бг песни. Хамалогия голяма е да ги търся и копирам.
[OFFTOPIC]
Извинявам се но няма как да не те попитам - ВИНАГИ ЛИ МАХАШ ПРАВАТА ОТ ТЕМПЛЕЙТИТЕ КОИТО ИЗПОЛЗВАШ , ЧЕ ДОРИ И ФУУТЕРА ПРОМЕНЯШ? Аман от баш-оптимизатори, поне като пишеш, че се занимаваш с web design, не цениш ли труда на другите? Всичките ти сайтове прегледах, във всичките си махнал правата и линкчетата на авторите, само не излизай с номера, че темите са твои.
[/OFFTOPIC]
 
Последно редактирано:
От: Търся текстове на песни?

Да понякога ползвам готови темплейти (повечето безплатни), и да понякога махам авторите, но ако говориш за сайта за който е тази тема си в грешка, защото сам съм си модифицирал темата. Ама да казваш че всичките ми сайтове са такива при положение че само 4-5 са с готов CMS е безпочвено.
 

Горе