Търся хора за разработка на сайт.

От: Търся хора за разработка на сайт.

Добре бе деба, само аз ли като искам да ми се свърши работа, плащам парите НАПРЕД. Ей така на доверие. Е, вярно не на всеки (не ме мислете за балъче да ми вкарвате куци оферти) :).
Щом си толкова сигурен (или сигурна), че идеята е печеливша ще се бръкнеш. Ще си платиш (инвестираш) в труд, който после ще си избиеш.
Деба тая скапана нация, работиш, работиш, после всеки се прави на циганин... финансова криза и т.н. и всеки ден се събуждаш с някаква надежда-говежда, че най-накрая ще ти платят за труда от преди 3 месеца.
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Виж, че е проста бе бате, на сайт с 0 посещения, ще му вземе сървър за 2000 лева когато няма посещения? Или ще очаква оптимизатора да налива пари в реклама :D :D
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

..............................
 
Последно редактирано:
От: Търся хора за разработка на сайт.

Много се извинявам, ама хайде петъчните забавни теми да не ги пускате в четвъртък..., че ми се обърква седмицата :D
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Това ме уби, я платя, я не :) ... е какви кандидати търсиш като не плащаш. Кажи просто и ясно, давам по 20 лева на ден за еди каква си работа. Какво е това искам да ми работите пък ще видим пари дали ще има. Ти чувала ли си някой да наема работници и да казва, ако има работа ще ви платя, ако не няма :) :)
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

КАКЪВ СЪРВЪР ЩЕ ТИ ТРЯБВА СЛЕД КАТО ПЕЧАЛБИТЕ ЩЕ ДОЙДАТ СЛЕД 3-4 МЕСЕЦА, КОЕТО ОЗНАЧАВА, ЧЕ ДОТОГАВА НЯМА ДА ИМА ТОЛКОВА ПОСЕТИТЕЛИ ТОЕСТ НЯМА ДА ТРЯБВА СЪРВЪР!?!?!?


и откъде знаеш, че ще ти трябва такъв сървар !?!?
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Между другото и аз търся хора за разработката на около 10 К сайта, замисъла им е страхотен, ако до няколко месеца ми докарат приходи (ама като си приспадна разходите за домейни и хостинг) ще делим печалбата по мое усмотрение. Повтарям "ВСИЧКИ РАЗХОДИ СЕ ПОЕМАТ ОТ МЕН" от вас се иска само да работите здраво и някой ден може да ви платя :) :)
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Предполагам, че сайтът ще e с домейн www.golqmpontecial.com ? :lol:
 
Re: От: Търся хора за разработка на сайт.

Имам малко пари за влагане. Или хостинг, или сървъри, или специалисти. Но ако платя на специалисти, първо няма да ми стигнат парите и второ, няма да останат такива за хостинг или сървари (евентуално). Затова търсех хора, които биха се съгласили да ми помогнат. И после да делим. НЕ да ми направят сайта и после аз да прибера паричките. Ако имах пари нямаше да деля печалбата с останалите, а щях направо да постна една тема с изискванията и заплащането и толкова!

Ок, имаш пари за влагане, но голям проект с малко пари и без инвеститори... едва ли! Направи си един план какво точно искаш от сайта, направи си един план как ще го реализираш и как ще си върнеш инвестициите в пъти - Седем пъти мери, един път режи!
 
От: От: Търся хора за разработка на сайт.

Добра идея. Само, че ще си купя домейна на кирилица, за да е по-лесен за писане.

че то има ли домейни на кирилица ? :shock:
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Гледай значи, как ме дразните, че и пишите и вие глупости ама честно, вместо да помогнете. :D :D :D

Та щом имаш капитал, чудесно влагай го в проучване на пазара, на сегмените, оценка не сегмените и избор на най-рентабилния. След това цялостна оценка на маркетинг средата, сериозно поручване на потребителски потребности, изцяло да ги задоволи този прокет, след това започва писане на структурата, кой какъв ще е каква роля и какви функции има, след това почваш фин. планове приходи разходи възращаест, на активи инвестциии капитал и т.н. цялостна рентабилност - след това окомплектоваш всичко и му бие един надпис - БИЗНЕСПЛАН ЗА НОВИЯ ИНОВАТИВЕН ПРОЕКТ , който освен има инфо за продукта, за всички правни защити, инфо за всички системи, инфо за мисята целите и ръкводоството има силата на Синергията ако е написано като хората и при умения можеш го продадеш и да се реализира проекта

Ако не можеш свършеш това има маркетинг компании.

След като го притежаваш този жизнено важен документ - спокойно можеш да търсиш капитали или венчър капитали или бизнес анаглиите, ако ли не което е трудно почваш с банките, тръгват нови програми за стимулиране на предпимачеството в ИТ-то, така че там се целиш, подготвяш се 100 часа и се надяваш станат нещата - дялове ли ще отдаваш, допълните обезпечения ли ще даваш каквото и да е там ще намериш отоговор не тук.

Айде стига от мен с фрее бизнес съветите.

П.С. Идеята е да вложиш кинтите си в нещо което има стойност а не безцелно инвестиране на капитали, който накрая ще се превърнат в плачебна инвестция - без такъв структуриран, план просто имаш желание за сайт, както повече от форума имат желание да имат ферари, ламбота и от сорта
 
От: От: Търся хора за разработка на сайт.

че то има ли домейни на кирилица ? :shock:

Разбира се, че има. Но питай "големите специалисти". Те са по-запознати със сигурност.
 
От: От: Търся хора за разработка на сайт.

...........................
 
Последно редактирано:
От: От: Търся хора за разработка на сайт.

Виж, че е проста бе бате, на сайт с 0 посещения, ще му вземе сървър за 2000 лева когато няма посещения? Или ще очаква оптимизатора да налива пари в реклама :D :D

Не приемам съвети от пишколани.
 
Последно редактирано:
От: Търся хора за разработка на сайт.

Темата вместо креативна и поучителна, по-скоро стана груба... Нека всеки за него да си извади изводите и да я приключим.
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Темата вместо креативна и поучителна, по-скоро стана груба... Нека всеки за него да си извади изводите и да я приключим.

Напълно си прав. :)
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Аз се КАНДИДАТИРАМ.
Ама имам разни условийца - ако идеята не ми се стори ултратъпа и се кандърдисам:

Първите 3 месеца:
- Аз плащам сървъри, специалисти, експерти, консултанти, агенти, СЕО-та, развойна дейност, прожект менижмънт.
- Ти даваш идеята и отговаряш за изпълнението й, както и за ПР-а и рекламата (доколкото ти се удава).
- 65% за мене, 35% - за тебе.
- Контролния пакет акции е мой, както и домейна. ЦМС-а още по-естествено ще принадлежи само и изключително на моя милост.
- Забрави всякакви идеи да ми шефстваш през тоя период - малка си още. Камо ли пък да менажираш МЕН.

След като минат тия 3 месеца:
- Делим печалбите 45%:55% (в твоя полза).
- Сайтът минава под твое управление, аз се оттеглям да си гледам моите си работи.
- Може да си шефстваш колкото си искаш.
- Задържам поне един ключов компонент от сайта - както се разберем, според нивото на доверие което сме си изградили дотогаз.

Риск за теб няма. Ако не ми хареса идеята, няма вариант да споделя или дори да коментирам с трети лица. Поне в това отношение репутацията ми е безупречна.
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Това ми звучи, като търсят се знаещи баламурници.... едното изключва другото :) Успех в начинанието.....
 
От: От: Търся хора за разработка на сайт.

"Умния", един хубав сървър струва много над 2000лв.

И колко струва, я ме светни, че явно ги разбираш тия работи? Ходи пак прегледай цените за dedicated и ми обясни защо ти е дедикейтед сървар в първите месеци? Така ли си мислиш, че идват посещенията? Хоп днес го пускаш и утре с 0 бюджет и със хостинг за 5000 лева почваш да правиш пари!?!?!?
 

Горе