Търся хора...

wpachow

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
свързано с файл хостинг ...трябват ми хора които да ми помогнат в изтеглянето на 10-15файла на ден...какво се иска точно.... да могат да ”накарат” мин. 500 души да изтеглят 10-15файла дневно, за парички говорим от 10$ нагоре..
 
От: Търся хора...

Така да не се прецакате с тия свалянки и накрая да сложат България в някой забранен списък и да се чудите какво става :)
 
От: Търся хора...

Заглавието на темата е философско и подхожда на гигабитовата елементарност на съдържанието й. Напомня за Диоген, който се мотал през деня с фенер по площада. Когато минувачите го питали какво прави, отговарял: "Търся Човека!".
 
От: От: Търся хора...

Заглавието на темата е философско и подхожда на гигабитовата елементарност на съдържанието й. Напомня за Диоген, който се мотал през деня с фенер по площада. Когато минувачите го питали какво прави, отговарял: "Търся Човека!".
Браво. Внесе настроение в темата. Получаваш репутация. :)
 
От: Търся хора...

Мерси на всички които са писали, особено на harkon i strana(които внесоха хумор в темата), все пак си търся помощници, дали е тупотия или не различни хора си изкарват парите по различен начин. Старая се все пак :) Поздрави на всички и от мен всички получават гласче :)
 

Горе