Търся хора

nikoo11

Member
Търся хора, за да си оказваме взаймна помощ.
Ако имате регистрация в digg.com сте точния човек.
Помоща се състой в това като аз или Вие пуснете линк към статия да гласуваме за нея, т. е. да я бутаме напред ,което ще носи трафик към сайтовете ни.
При интерес пратете Вашият ICQ номер на ЛС.
Също така всеки, който се включи ще получи номерата на останалите от групата и ще си заформим digg кръг.
 
Ако има такова сайтче за статии на български съм навит и аз :)
 
coolice нещата стоят така:
влизаш и си качваш новинката. лесно е- пействаш точния линк и даваш кратко описание или пействаш целия текст, като системата им взима само първите няколко реда, пускаш го и готово.
от ляво на всеки линк в сайта им оранжева кутийка. тя показва ранга на линка, като всеки от групичката ще дава по 1 глас за линковете ни.
от там идва добър трафик.
 
Е принципа ми е ясен... имам на предвид кави са лимитите на системата мога да дигвам на колкото си теми искам когато си поискам или ? Какво не трябва да се прави за да не се набиваме на очи... (в лошият смисъл на думата) и тнт....
 
няма лимити, доколкото знам.
за да не се набиваме, както казваш ще гласуваме и за други, не само за нашите.
също така предлагам ,когато един от нас пусне линк другите да не пускат веднага свой линкове .
 
да направим едно бързо преброяване

nikoo11
vitohol
IndArt
ZzZaPyr ?
BigBoss
georgimateev

Аз - ще навия Blinky, Arsenal и евентуално Archangel

Дотук сме около 10 човека което е добре :) токувиж се получило перфектно :)
 
coolice каза:
да направим едно бързо преброяване

nikoo11
vitohol
IndArt
ZzZaPyr ?
BigBoss
georgimateev

Аз - ще навия Blinky, Arsenal и евентуално Archangel

Дотук сме около 10 човека което е добре :) токувиж се получило перфектно :)
Моя блог е на български , което май не става , но ако става съм там , дори и да не става ще гласувам за ваще поне ;)
 
coolice каза:
да направим едно бързо преброяване

nikoo11
vitohol
IndArt
ZzZaPyr ?
BigBoss
georgimateev

Аз - ще навия Blinky, Arsenal и евентуално Archangel

Дотук сме около 10 човека което е добре :) токувиж се получило перфектно :)

Вече съм навит :wink:
Вройте и мен - просто ще трябва да ми нахвърлите основните неща и не мисл че ще се озориме. Еми айде да съмираме отбора. :)
 
Чудесно!
Пратете ми ICQ та си, за да мога да Ви добавя и да направя списък, който да разпратя на всеки от групата.
Предлагам когато пусне някой линк в digg.com, да го прати на всички от групата и те да дадат своя глас.
 
аиде не през Icq влизам веднъж на 2 седмици и смятам да продължа да гоправя - за мен арсенал, архангел и вероятно блинки може да кординираш през форума на лс до мен
 
Еми аз си мисля че станахме доволно хора, е може и да сме повече.
^те се сформира добър екип, който да си помага. Още навити?! А всъщност каква беше темата? Ама май сми си по нея само където станахме повече и сме си заедно. :)
 

Горе