Търся художник/дизайнер

redrum

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Трябва ми за дизайн на тениска за клуба, в който тренирам и едно постерче. Да ми пишат хора, които наистина могат да рисуват.

Поздрави
 
От: Търся художник/дизайнер

Може ли повече инфо на ЛС?
 
От: Търся художник/дизайнер

За сега един колега се зае. Ако нещо пропадне там ще вдигна темата. Благодаря на всички писали.
 
От: Търся художник/дизайнер

Здравейте, представям ви проекта - дизайн на тениска за клуб по КУДО.

6190881d.png
 
От: Търся художник/дизайнер

Колегата е много добър, както и си личи. Всичко е рисувано на ръка и както аз го исках. Изтърпя ме и успя да сътвори един качествен дизайн. Благодаря му за което и се надявам да продължим да работим заедно :)
 
От: Търся художник/дизайнер

Браво Xland, много добре :) Това само с Illustrator ли е правено или си ползвал и други програми? А таблет или с вектори на ръка?
 
От: Търся художник/дизайнер

Благодаря на всички за хубавите думи :) радвам се, че бях полезен в този проект... все пак и с redrum леко се работи :).

'Боеца' е скициран върху скицник с молив. След това с любезното съдействие на redrum са оформени детайлите, отличаващи този вид спорт (височина на гард, ръкавици, шлем, кимоно). Скицата е сканирана на скенер и от там в CorelDraw. С помоща на таблет 'wacom' скицата е 'векторизирана'. Визуализацията върху тениска е правена на Photoshop.
 
От: Търся художник/дизайнер

Респект :)
 

Горе