Търся човек да ми инсталира онлайн магазин!

reconnect

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, търся човек, който да ми инсталира онлайн магазин, няма значение коя безплатна система ще е, само да е на български език и да може да се плаща по банков път!
Моля оферти на ЛС, включващи цена и срок за изпълнение!
Благодаря!
:)
 
От: Търся човек да ми инсталира онлайн магазин!

Голяма грешка е това " няма значение на коя система "

Просто.. голяма !
 
От: Търся човек да ми инсталира онлайн магазин!

Може да се направи с джумла, но не съм сигурен за начинът на плащане. Най-добрият начин на плащане е по куриер. Ако искаш за 200 лева ще ти направя страхотен сайт с джумла, но плащанията ще са на ръка.
 
От: Търся човек да ми инсталира онлайн магазин!

Няма значение коя безплатна система означава, че нямаш никакви претенции за качество, функционалност, възможности, ползваeмост, склаируемост и визия. Ако нямаш претенции за най-важните неща, които ще съставят твоя онлайн бизнес, а искаш да единствено да има български език и един от най-малко използваните методи на плащане, то мога да си представя колко си сериозен в намеренията да изградиш качествен и работещ онлайн магазин.

Явно тогава първото достатъчно евтино решение за "страхотен сайт с джумла" ще ти хареса. След такава обява поне, моля те, не очаквай кой знае колко добри оферти от сериозни хора. После да не се чудиш защо си дал едни пари, а си получил каша.
 
От: Търся човек да ми инсталира онлайн магазин!

По начина по който си написал обявата мога да се обзаложа че магазина дори и да ти го направи някой ще си остане там където са ти го оставили.

Няма такова животно като магазин с плащане по банков път или поне аз не съм виждал - просто когато клиента избере тази опция му се появяват данните на твоята фирма да ти направи превод - дали ще го направи електронно ако има електронно банкиране или ще ходи на крак до банката няма голямо значение - В крайна сметка ти ще трябва да си провериш банката дали плащането е пристигнало не съм чувал до сега опция като пристигне плащането в банката да ти се отрази в онлайн магазина - сигурно е технически възможно но не съм виждал някой да го ползва.
 
От: Търся човек да ми инсталира онлайн магазин!

Може да се направи с джумла, но не съм сигурен за начинът на плащане. Най-добрият начин на плащане е по куриер. Ако искаш за 200 лева ще ти направя страхотен сайт с джумла, но плащанията ще са на ръка.

Така като чета искането на reconnect оставам с впечалтелнието, че не се е занимавал с подобни неща, а ти го хвърляш на джумла и виртуемарта :). Джумлата е сложна за начинаещи, а той най-вероятно ще иска да променя нещо в по-късен етап само в момента е в положение, когато си представя нещата в съвсем друга по-проста светлина ;).
 
От: Търся човек да ми инсталира онлайн магазин!

mantaman може да е имал в предвид да се плаща с карти. Примерно през epay или борика или нещо друго. Предполагам де :wink:. И стига с тези джумли за онлайн магазин :mad:. Да слага едно опънкартче и да му е мирно на главата. Мое мнение :).
 
От: Търся човек да ми инсталира онлайн магазин!

Не знам, използвал съм много системи, но joomla си е joomla. От няколко години работя само с нея и съм много доволен. Лесна е, има добра визия, барнеш нещо по кода и го оправяш, ако не ти харесва, всичко се оправя от администрацията...тези дни дори видях онлайн магазин с е107...
 
От: Търся човек да ми инсталира онлайн магазин!

http://www.rexcart.com/ те тука ще дадеш малко пари е ще ти го качат дори
 
От: Търся човек да ми инсталира онлайн магазин!

Моето предложение е само да ЧЕТЕ упорито, да мисли върху прочетеното( за онлайн магазин има много изписано в форума) и да стигне сам до извода че времето за четене му е спестило много време, почти сигурно провален проект и т.н.
А когато прочете достатъчно (и го осмисли) да ползва знанията само за да може да избира и си поръчва качествени услуги.
Онлайн магазинът не е за да го има на визитка и ако не е готов да отделя или много време и малко пари, или много пари по добре само да чете.
:cry:
 

Горе