Търся човек за качване на продукти

naydenoww

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
Търся човек, който да качва продукти в нашият е-магазин за детски играчки. Снимките ще се взимат от сайта на производителя или от нас, описанията ги има в сайта на вносителя.

Можете да ми пишете на Лично съобщение, email: [email protected] или в темата.

DenisBeroe

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
От: Търся човек за качване на продукти

Ще може ли да отговорите намерихте ли хора, търсите ли? Не мисля, че е толкова трудно да се отговори на лс-то.

naydenoww

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Здравейте,
все още търсим хора. Не ви е отговорено, защото не сме взели крайно решение и пробваме кандидатите дали отговарят на изискванията ни. При всички положения ще се свържем със заинтересувалите се, за да кажем решението си.
Поздрави!

DenisBeroe

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0

Е аз Ви казах, че имам интерес към обявата, но не ми дадохте никакъв обратен имейл. По колко продукта ще се качват какво що. Ако имате интерес може ли малко повече информация.

momo11

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Ние сме малък екип занимаващи се с аутсорсинг дейности. Имаме голям опит в създаването/обработването на база данни.
За повече информация може да се свържете с мен на лично. Цената се определя от детайлите за всеки продукт. от 0,10 до 0,70 ст.

Martin Kolev

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0

За са не пускам нова тема и аз имам нужда от човек за добавяне на продукти. Плюс ще е ако е от София, искам дамо сериочни хора, а не такива да почнат и да кажат сега не мога или нещо подобно. За свършената рабта естветсвено ще си платя. Пишете ми или тук на лично или на имейл - [email protected]

tsvetilena

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Здравейте,

аз се интересувам от обявите и ще помоля за малко повече разяснение относно работата.

nkoleff

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Здравейте,
Също имам желание да разбера повече за проекта. При интерес от Ваша страна, моля свържете се с мен на ЛС.

kikabelata

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0

Проявявам интерес към търсенето ви. Поддържам онлайн магазин от три години, така че имам известен опит с качването на продукти.

leonssss

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

старо куче кат мен не търсите ли поне некъв лев да извадим:twisted:

a.kiryakov

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Здравейте, и аз се интересувам , може ли на ЛС. ?

PeppyG

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Здравейте, аз също се интересувам от предложението. Може ли на Лично съобщение?

NewVision

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Здравейте, предлагам еднократно решенение на проблема ви - а именно написване на скрип, който ще качва имена, описания, цени и снимки на продукти, ще следи за обновления и така ще сте винаги 1:1 със сайта на вносителя. При интерес ЛС.

Radost

Active Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0

Здравейте, не мога да разбера как искат по .50 - 1 лв. за копиране на 3-4 полета + качване на 1-2 снимки от същото място.
Това на мен ми отнема 2-3 минути, и то ако се опиташ да разбереш/запомниш продукта, което си е за собствениците полза. Тоест всичко е копи-пейст.

leonssss

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Здравейте, не мога да разбера как искат по .50 - 1 лв. за копиране на 3-4 полета + качване на 1-2 снимки от същото място.
Това на мен ми отнема 2-3 минути, и то ако се опиташ да разбереш/запомниш продукта, което си е за собствениците полза. Тоест всичко е копи-пейст.
а прочете ли някой да дава толкова?

Diyan1234

Member
Рейтинг - 0%
0   1   0

ако има още желаещи да качват продукти, нека да ми пишат и на мен.

Горе