Търся човек за качване на продукти

naydenoww

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
Търся човек, който да качва продукти в нашият е-магазин за детски играчки. Снимките ще се взимат от сайта на производителя или от нас, описанията ги има в сайта на вносителя.


Можете да ми пишете на Лично съобщение, email: [email protected] или в темата.
 
От: Търся човек за качване на продукти

Ще може ли да отговорите намерихте ли хора, търсите ли? Не мисля, че е толкова трудно да се отговори на лс-то.
 
От: Търся човек за качване на продукти

Здравейте,
все още търсим хора. Не ви е отговорено, защото не сме взели крайно решение и пробваме кандидатите дали отговарят на изискванията ни. При всички положения ще се свържем със заинтересувалите се, за да кажем решението си.
Поздрави!
 
От: Търся човек за качване на продукти

Е аз Ви казах, че имам интерес към обявата, но не ми дадохте никакъв обратен имейл. По колко продукта ще се качват какво що. Ако имате интерес може ли малко повече информация.
 
От: Търся човек за качване на продукти

Ние сме малък екип занимаващи се с аутсорсинг дейности. Имаме голям опит в създаването/обработването на база данни.
За повече информация може да се свържете с мен на лично. Цената се определя от детайлите за всеки продукт. от 0,10 до 0,70 ст.
 
От: Търся човек за качване на продукти

За са не пускам нова тема и аз имам нужда от човек за добавяне на продукти. Плюс ще е ако е от София, искам дамо сериочни хора, а не такива да почнат и да кажат сега не мога или нещо подобно. За свършената рабта естветсвено ще си платя. Пишете ми или тук на лично или на имейл - [email protected]
 
От: Търся човек за качване на продукти

Здравейте,

аз се интересувам от обявите и ще помоля за малко повече разяснение относно работата.
 
От: Търся човек за качване на продукти

Здравейте,
Също имам желание да разбера повече за проекта. При интерес от Ваша страна, моля свържете се с мен на ЛС.
 
От: Търся човек за качване на продукти

Проявявам интерес към търсенето ви. Поддържам онлайн магазин от три години, така че имам известен опит с качването на продукти.
 
От: Търся човек за качване на продукти

старо куче кат мен не търсите ли поне некъв лев да извадим:twisted:
 
От: Търся човек за качване на продукти

Здравейте, и аз се интересувам , може ли на ЛС. ?
 
От: Търся човек за качване на продукти

Здравейте, аз също се интересувам от предложението. Може ли на Лично съобщение?
 
От: Търся човек за качване на продукти

Здравейте, предлагам еднократно решенение на проблема ви - а именно написване на скрип, който ще качва имена, описания, цени и снимки на продукти, ще следи за обновления и така ще сте винаги 1:1 със сайта на вносителя. При интерес ЛС.
 
От: Търся човек за качване на продукти

Здравейте, не мога да разбера как искат по .50 - 1 лв. за копиране на 3-4 полета + качване на 1-2 снимки от същото място.
Това на мен ми отнема 2-3 минути, и то ако се опиташ да разбереш/запомниш продукта, което си е за собствениците полза. Тоест всичко е копи-пейст.
 
От: Търся човек за качване на продукти

Здравейте, не мога да разбера как искат по .50 - 1 лв. за копиране на 3-4 полета + качване на 1-2 снимки от същото място.
Това на мен ми отнема 2-3 минути, и то ако се опиташ да разбереш/запомниш продукта, което си е за собствениците полза. Тоест всичко е копи-пейст.

а прочете ли някой да дава толкова?
 
От: Търся човек за качване на продукти

ако има още желаещи да качват продукти, нека да ми пишат и на мен.
 

Горе