Търся човек за копи/пейст на статии..

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Търся човек, който да прави следните неща:

- Влиза в сайт (ще му кажа няколко сайта и ще уточним детайлите)..
- Копира статия..
- ПОСТВА я в блоггер сайт..
- Променя тайтъла..
- Слага 1-2 снимки..
- ПИШЕ ИЗТОЧНИК..
- Това е...


Реално работата е за няколко минути на ден.. не трябва да пишете статии, нито нищо...

Моля пишете ми ЛС с цена за 5 статии на ден.

При добра свършена работа ще измислим още работа, като качване на снимки и клипчета в разни сайтове.

Потребители с по 10-15 коментара, отрицателн iTrader и червена репутация да не ми пишат, ако е възможно.

Поздрави,
Симеон
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

5 статии на ден в продължение на месец - 150лева
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Здравейте,

Търся човек, който да прави следните неща:

- Влиза в сайт (ще му кажа няколко сайта и ще уточним детайлите)..
- Копира статия..
- ПОСТВА я в блоггер сайт..
- Променя тайтъла..
- Слага 1-2 снимки..
- ПИШЕ ИЗТОЧНИК..
- Това е...


Реално работата е за няколко минути на ден.. не трябва да пишете статии, нито нищо...

Моля пишете ми ЛС с цена за 5 статии на ден.

При добра свършена работа ще измислим още работа, като качване на снимки и клипчета в разни сайтове.

Потребители с по 10-15 коментара, отрицателн iTrader и червена репутация да не ми пишат, ако е възможно.

Поздрави,
Симеон

По този начин, няма ли да нарушите авторските права на източника?
Доколкото знам, трябва да имате писмено разрешение от първоизточника, за да може да се публикува по този начин.
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

По този начин, няма ли да нарушите авторските права на източника?
Доколкото знам, трябва да имате писмено разрешение от първоизточника, за да може да се публикува по този начин.

Да, нарушават се авторските права както на авторите на статията, така и на авторите на снимките. Единствения начин да не се нарушават, е да е позволено копирането им, като за това Симеон би трябвало да има разрешение за копиране от авторите на материалите и на снимките.
 
От: От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Да, нарушават се авторските права както на авторите на статията, така и на авторите на снимките. Единствения начин да не се нарушават, е да е позволено копирането им, като за това Симеон би трябвало да има разрешение за копиране от авторите на материалите и на снимките.
И аз имах това предвид.
 
От: От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Благодаря на всички писали ми на ЛС.
Нямам физическата възможност да отговоря на всички хора, защото ми писаха ДОСТА хора.

Намерих човек вече.

Благодаря още веднъж!

Поздрави,
Симеон
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

А за кво да не ти пишат хора с по 10-15 коментара? От кога тва е фактор. Аре като е така , ще взема да спамя по темите, че да натрупам бройка. И без тва в момента нито тема мога да пусна, нито аватар да си кача....
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

А за кво да не ти пишат хора с по 10-15 коментара? От кога тва е фактор. Аре като е така , ще взема да спамя по темите, че да натрупам бройка. И без тва в момента нито тема мога да пусна, нито аватар да си кача....

Защото Светлана, съфорумци предпочитат като си дават парите да работят с "доказани хора". А не с някой който си е направил акаунта от 3 дена и никой не го знае кой е и какво му е качеството на работата.

И задавам въпрос: Ти на кой би дала парите си и поръчката - на някой непознат или на човек с който си работил, общувал и обсъждал? Човек който "познаваш".

Поздрави и успешни сделки във форума.
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

А за кво да не ти пишат хора с по 10-15 коментара? От кога тва е фактор. Аре като е така , ще взема да спамя по темите, че да натрупам бройка. И без тва в момента нито тема мога да пусна, нито аватар да си кача....

Защо е необходимо да спамиш? В толкова много теми все ще се намери какво да напишеш нещо по дълго от две-три думи. Човекът си има изисквания, щем-не щем ги уважаваме. Пиши смислени и точни коментари по темите и ще бъдеш "забелязана", ако целиш това :) Както се казва, допренеси и ти за това общество, за да ти даде и то на теб ;)

Успех!
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Искам тази работа, моля автора на статията да се свърже със мен мисля, че ще мога да се справя отлично с опитът които имам в фото шоп ще мога да качвам и уникални снимки или колажи ако се наложи .

Имате лично съобщение!
 
От: От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Научете се да четете темите от началото, вижте какво е писал този който е пуснал темата!

Благодаря на всички писали ми на ЛС.
Нямам физическата възможност да отговоря на всички хора, защото ми писаха ДОСТА хора.

Намерих човек вече.
Благодаря още веднъж!

Поздрави,
Симеон

И пишете на кирилица, визирам:

Imali znachenie po kakva tema shte sa statiite?

После не се чудете, че сте обагрени в червено!
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

Интересно изказване :)...
Приемам работата.

:twisted:Това не беше ли "заклетият" преводач с гръцки и румънски? :twisted:
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

А вие се научете да не упреквате хората,защото и на вас може да ви се случи.Сякаш някой ви се бърка в работата!!!!!!
 
От: Търся човек за копи/пейст на статии..

А вие се научете да не упреквате хората,защото и на вас може да ви се случи.Сякаш някой ви се бърка в работата!!!!!!

Че си и нагла. Още не си дошла и ни поучаваш. Като кандидатстваш за работа, поне да беше изчела темата. Или и по този начин ще свършиш заданието и ще претупаш всичко. Ето разбра ли защо не искат хора с 3 мнения във форума да им вършат работа. Щото се налага после 5 страници да убеждават някой как се върши дадена работа. И губят време и пари.

И разбира се, че ни бъркаш в работата. Занимаваш ни с безполезните си мнения. Да беше ми отговорила на въпроса по-горе. Поне да има някаква дискусия.

Другият образ пък приемал работата. Айде аз ще ти дам същото задание и ще ти плащам по 20 стотинки на ден. Приемаш ли работата?
 

Горе