Търся човек за копи - пейст работа

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Търся човек за копи - пейст. Това, което ви е нужно е свободно време, здрави нерви, Excel и Acrobat Reader. В какво се състои работата:

1. Копира се една таблица в Excel.
2. От pdf се взима картинка и се слага вътре в таблицата.
3. Под картинката в pdf-a има 4 колони, които 1 по 1 се копират и се въвеждат в Excel-a.
4. Четвъртата колона после ръчно се преписва в пета колона в xls-a.

Когато има много картинки работата става бавно, но когато няма, само се копира колоната отгоре до долу и се пейства в Ексел. Има страници, в които има по 1 картина, но има и такива с по 3-4. Общо-взето - шарена работа. На мен лично ми отнема между 5 - 10 минути максимум, за да направя една страница. Като свикнете става по-бързо.

Трябва да се копират 90 страници. Интересува ме както срока за изработка, така и цената.

Пишете ми лично или в темата и ми дайте цена и срок за направата. Ако не се включите в срока, плащам наполовина.

След няколко дни ще избера човек и ще му възложа задачата.
 
От: Търся човек за копи - пейст работа

7 дни 100 лева.
 
От: Търся човек за копи - пейст работа

Здравейте, нов съм тук, но има интересни неща като гледам. Ами мога да го направя след 10.12, ако те устройва, ще ти пратя оферта. До 10 съм зает.
 
От: Търся човек за копи - пейст работа

Намерих си човек за работата. Не съм избрал нито най-бързата, нито най-евтината оферта. Получих много оферти, от 20лв за 2 дни, до 250лв за месец и половина. Благодаря на всички, съжалявам, че не съм отговарял.

Ако нещата не станат, ще ви имам предвид.
 

Горе