Търся човек за линк билдинг

onegeorgiev

Member
Здравейте!

Става въпрос за чисто нов уеб сайт. Целта е той да бъде добавен в максимално много български уеб сайтове (директории, портали, търсачки, социални мрежи и тем подобни).

Очаквам предложения на ЛС!

EDIT: Намерих си човек, благодаря на всички за предложенията!
 
Последно редактирано:
По принцип нещата имат цикличност и доста от тактиките отпреди могат да работят и сега, въпроса е кой първи ще изпробва и ще постигне успех. Не виждам да навреди за нещо, ако линковете са направени както трябва.
 
Аз мога да ви бъда полезен, но ако не споменаваме директории, портали, търсачки и социални мрежи. Тези варианти са по-подходящи за изграждането на т.нар. tier 2 линкове, след като се изградят връзки от авторитетни сайтове. Аз лично мога да ви предоставя линкове от статии в сайтове с добри парамтери, като наблегна на разнообразяването на линковия профил, с цел да изглежда натурално пред Google. За повече информация, моля пишете ми на ЛС.
 
Ако мислиш, че с това ще имаш резултати, пробвай. Не сме 2012 отдавна. Ако искаш резултати на изгодна цена, пиши ми лс с линк към сайта
Не, няма да направят нещо велико, но все пак е по-добре от нищо. За това и тази услуга не се води много топ и реално не е толкова търсена, съответно предлагана. ;) За жалост реалността е друга, взимане на тематични линкове от съдържание, от авторитетни сайтове. И разбира се сошъл. ;)
 
Здравейте,

Имам подготвен екип, които може да помогне. Ако жеалете се свържете с нас.
 
Пращайте ми директни оферти на ЛС по модел: брой линкове - цена.

Благодаря!
 
в коя ниша е сайта
 
Трябва сам да си правиш проучването за качествени сайтове, от които можеш да вземеш линк и лично да се свържеш с тях.

Масово реселърите на линкове тук продават от кухи сайтове, в които публикуват само SEO гост-статии с нулева стойност и съответно нямат никакъв входящ трафик към сайтовете им.

Обичайно ще ги разпознаеш по тази визия:

Screenshot-4.jpg

И аз минах по същия път като теб. Навремето плащах по 60лв за публикуване на статия в измислен сайт с изкуствено завишени SEO метрики като Domain Rating. Вече гледам само две неща - трафик към сайта и по колко ключови думи се класира. А такива читави сайтове не продават масово линкове и затова никой не ги предлага тук във форума.

Успех!
 
Привет, аз предлагам линкове в сериозни медийни сайтове с ежедневно обновяващо се съдържание - Kafene.bg, Pixelmedia.bg, Girl.bg и много други. И то на много достъпни цени.
 
ми зависи от бюджета всичко.. ако ти се плащат по 1000 лв на пост може да идеш при 24 часа, спортал, бтв, нова, и т.н.
става и с директории и портали и сателитки, важното днешно време е как ще успееш да ги индексираш тези .. щото ако не е индексират не върши работа.. затова момента големите медии правят пачки от такива.. не че имат голяма стойност примерно да пускаш линк в новини.бг , просто нон стоп има хора и се индексира веднага..
 
ми зависи от бюджета всичко.. ако ти се плащат по 1000 лв на пост може да идеш при 24 часа, спортал, бтв, нова, и т.н.
става и с директории и портали и сателитки, важното днешно време е как ще успееш да ги индексираш тези .. щото ако не е индексират не върши работа.. затова момента големите медии правят пачки от такива.. не че имат голяма стойност примерно да пускаш линк в новини.бг , просто нон стоп има хора и се индексира веднага..

Принципно мога да пусна в по-силни или със сходна сила национални медии (OFFNews, Standart, IT.DIR.BG) статии с линк за доста по-малко от 1000 лв.
 

Горе