Търся човек за настройка на новинарски сайт (wordpres) автоматично вкарване на новини

web-kafe

Member
Здравейте, търся човек да настрой новинарски wordpress сайт да взима автоматично новини от различни източници и да ги налива в сайта автоматизирано
 
Преди време ползвах това: https://octolooks.com/wordpress-auto-post-and-crawler-plugin-scrapes/

Ставаше дума за един проект, който бе създаване на архивни справки, извличайки ги в WP система, и от там си фи сваляш с един импорт в Word. Като цяло става доста. Не ти трябва човек, но за твое спокойствие вземи някой, който да може да го настрои добре и да тества.

Не забравяй, че ако няма нямаш разрешението им, освен, че ще те блокнат по IP, може да си спечелиш и още неприятности.
 
Здравейте, търся човек да настрой новинарски wordpress сайт да взима автоматично новини от различни източници и да ги налива в сайта автоматизирано
Можеш да ги налееш, но как ще се справиш с дублираното съдържание? Какъв е смисъла?
 
Ще се изисква разрешение от медийните сайтове преди да започне да се ползва съдържанието им :)
 
Не мисля, че с RSS ще успее да "гепи" цялата статия и заглавна снимка
Разбира се, че не. Никой нормален фиид не пуска цялото съдържание от статията си в боди тага си. Поне моята наблюдателност това забелязва. :) Всичко друго, може и по късмет да присъства.
 
Дам моя грешка по-скоро трябва да се скрапира цялата статия
 
Поправих заглавието
 
Преди време ползвах това: https://octolooks.com/wordpress-auto-post-and-crawler-plugin-scrapes/

Ставаше дума за един проект, който бе създаване на архивни справки, извличайки ги в WP система, и от там си фи сваляш с един импорт в Word. Като цяло става доста. Не ти трябва човек, но за твое спокойствие вземи някой, който да може да го настрои добре и да тества.

Не забравяй, че ако няма нямаш разрешението им, освен, че ще те блокнат по IP, може да си спечелиш и още неприятности.
Това е много яко, пробвах го и май ми спести няколко хилки за качване на продукти! Мерси!
 
Това е много яко, пробвах го и май ми спести няколко хилки за качване на продукти! Мерси!
Моля, не знаех, че и за Woocommerce върши работа, но не съм стигал да се ровя чак до там в тази му функционалност.

П.П: Хубав магазин. ;)
 

Горе