Търся човек за писане на описания

tsokala

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Търся човек за писане на описания на различни хранителни добавки. Размер между 150-200 думи.
Моля всеки, който се интересува да ме потърси с оферта на ЛС.
 
От: Търся човек за писане на описания

И аз търся човек за писане на описания. Параметрите са същите с изключение тематика. ЛС с предложения за около 60 описания.

П.С. Извинявам се че пиша в тази тема, да не отварям нова
 
От: Търся човек за писане на описания

Много ми е интересно как се пишат различни описания за продукти с едни и същи спецификации примерно техника?
Примерно прекрасен лаптоп за дома и офиса дъра бъра и параметрите такива каквито са си от тях няма начин да се избяга
трябва голяма фантазия да се вкара особено при 100-200 продукти с близки характеристики
 
От: Търся човек за писане на описания

Продуктите, които продавам фигурират по десетки български сайтове с еднакви или приблизително еднакви описания. На мен ми трябват същите описания, само, че сто процента уникални.
 
От: Търся човек за писане на описания

"Syntrax Nectar Ви кани да опитате неговия невероятен магически вкус, без да го разтваряте! Разбира се, бихте могли да го смесите с 200-400мл. вода или мляко, да му добавите плодове и да го превърнете в изкусителен шейк. Но ако бързате, или пък ако предпочитате чистия и неподправен вкус, който само Syntrax Nectar може да ви предожи, не се колебайте да го приемате директно от кутията. Той съдържа PROMINA ISOLATE – най-пречистеният суроватъчен протеин, получаван някога, и 0 въглехидрати и мазнини в доза (стандартна доза 30-40гр). Суроватъчният изолат е по-добрата версия на суроватъчния концентрат – извлича се чрез по-скъпа и по-прецизна технология, която гарантира по-високо качество и по-голяма чистота на продукта. Syntrax Nectar е единствен по рода си на българския пазар, като предлага уникална комбинация от почти 100% чист протеин и прекрасен вкус в десет различни разновидности.".....

Така устройва ли те? Избрах произволен продукт от сайта ти, текстът е 100% уникален.
 
От: Търся човек за писане на описания

Да, това ме устройва! Само, че предложената цена, не. Все още търся човек, тъй като последният буквално ми изпрати абсолютно всичко копирано, че и банкова сметка за превод ми остави. На по-късен етап мога да спомена името му, но за момента не смятам, че е нужно. Та, ако някой прояви интерес, моля да се свърже с мен на ЛС.
 
От: Търся човек за писане на описания

"Syntrax................ ."

Така устройва ли те? Избрах произволен продукт от сайта ти, текстът е 100% уникален.

Holly, прекалено много грешки.
1. не се публикува във форум текст, който евентуално може да се ползва в сайт.
2. това не е място за реклама на продукти
3. правописни грешkи
4. смислови грешки
5. търсейки уникалност си сглобила една пълна безсмислица. Много кръпки, но текстът няма душа.
Четох ти статиите - кой ти внуши, че можеш да пишеш? По-големи бози не съм чел от ученическите години, когато пишехме съчинения.
Работи си като хамалин и не се занимавай с неща, от които нищо не разбираш.
Това, че сваляш цените не е проблем. Проблем е, че сваляш нивото и е срамно за гилдията.
Знам, че няма да ме разбереш, но както казва копипастера, трябва да има и гадове като нас да отварят очите на хората.
Сега почвай да ме псуваш, но това няма да те направи добър писател. Някога ще ми благодариш за откровеността....:mad:
 
Последно редактирано:
От: От: Търся човек за писане на описания

Holly, прекалено много грешки.
1. не се публикува във форум текст, който евентуално може да се ползва в сайт.
2. това не е място за реклама на продукти
3. правописни грешни
4. смислови грешки
5. търсейки уникалност си сглобила една пълна безсмислица. Много кръпки, но текстът няма душа.
Четох ти статиите - кой ти внуши, че можеш да пишеш? По-големи бози не съм чел от ученическите години, когато пишехме съчинения.
Работи си като хамалин и не се занимавай с неща, от които нищо не разбираш.
Това, че сваляш цените не е проблем. Проблем е, че сваляш нивото и е срамно за гилдията.
Знам, че няма да ме разбереш, но както казва копипастера, трябва да има и гадове като нас да отварят очите на хората.
Сега почвай да ме псуваш, но това няма да те направи добър писател. Някога ще ми благодариш за откровеността....:mad:

Ти си психопат!! А ти как успя да внушиш на лекарите да те пуснат от лудницата??! По едно време ми стана мъчно за грандоманската ти особа и дори се напънах да ти помагам...обаче явно си необратим научен случай - ставаш само за примери в специализираните учебници.

Как го търпите тоя бре?? Да не е някакъв връзкар тук, че и неудобните него теми се трият?!
Май за пореден път хващам лицемерието и позьорството в този форум....ей го на - лицемерният добродушко си показа рогицата и цялата злобичка и завист си изля ей така в миг :) Нормално, вълкът козината си мени, но нрава никога :D Същият случай са и цифра народ тук - дет викат "дръжте крадеца" точно в момента на собствената си кражба :lol: ЛАМЕРИ

Иначе, за сведение твое, оо бог на форумите, това продуктово ревю горе е перфектно. Точно така описани трябва да са продуктите в шоповете, а не с убитата ти страст ала "не мога да се преборя с всички думи, които излизат от главата ми - те сами го правят, без да ме питат....просто дарба, какво съм виновен..." ахахахахаха

Продължавам да се чудя за чий уй продължават да ти се мазнят някои тук...вярно, че конете с капаци станаха твърде много, ама то бива прозрачност...бива ли :wink:
 
От: От: Търся човек за писане на описания

Holly, прекалено много грешки.
1. не се публикува във форум текст, който евентуално може да се ползва в сайт.
2. това не е място за реклама на продукти
3. правописни грешни
4. смислови грешки
5. търсейки уникалност си сглобила една пълна безсмислица. Много кръпки, но текстът няма душа.
Четох ти статиите - кой ти внуши, че можеш да пишеш? По-големи бози не съм чел от ученическите години, когато пишехме съчинения.
Работи си като хамалин и не се занимавай с неща, от които нищо не разбираш.
Това, че сваляш цените не е проблем. Проблем е, че сваляш нивото и е срамно за гилдията.
Знам, че няма да ме разбереш, но както казва копипастера, трябва да има и гадове като нас да отварят очите на хората.
Сега почвай да ме псуваш, но това няма да те направи добър писател. Някога ще ми благодариш за откровеността....:mad:

Човече, недей да вадиш подобни оръжия. Ти се водиш един вид неин колега. Специално разгледах темата за писане на Holly и видях, че предлага стандартни цени, т.е. 100 думи за левче, което предполага, че едва ли предложената от нея цена е била нещо по-различно. Вместо да играеш на "разделяй и владей", предложи на tsokala цена от 0,20 стинки за едно описание с душа и ша избиеш рибата. Сигурна съм, че tsokala няма да получи копи-пейст от теб.
 
От: От: Търся човек за писане на описания

Holly, прекалено много грешки.
1. не се публикува във форум текст, който евентуално може да се ползва в сайт.
2. това не е място за реклама на продукти
3. правописни грешни
4. смислови грешки
5. търсейки уникалност си сглобила една пълна безсмислица. Много кръпки, но текстът няма душа.
Четох ти статиите - кой ти внуши, че можеш да пишеш? По-големи бози не съм чел от ученическите години, когато пишехме съчинения.
Работи си като хамалин и не се занимавай с неща, от които нищо не разбираш.
Това, че сваляш цените не е проблем. Проблем е, че сваляш нивото и е срамно за гилдията.
Знам, че няма да ме разбереш, но както казва копипастера, трябва да има и гадове като нас да отварят очите на хората.
Сега почвай да ме псуваш, но това няма да те направи добър писател. Някога ще ми благодариш за откровеността....:mad:

шотка грубо и брутално?

1. вярно е ама е очевадно че тука холи просто дава "мостра" за работата си на всички а не само на ОП
2. тва дори не знам как да го коментирам
3. ми точно в тая точка и ти имаш правописна грешНа
4. смислови грешки - къде?
5. ват дъ фак? нали секи имаше свой собствен стил?

от тука нататък става меко казано грубо...
"кой ти внуши, че можеш да пишеш?"
"много кръпки, но текстът няма душа"
"по-големи бози не съм чел"
"работи си като хамалин"


ами тва с пълна сила важи за всеки, който се опитва да пише включително и за тебе.

WTF ве пич при условие че до оня ден се оплакваше точно от такъв род нападки срещу тебе и както виждаш дори успя да убедиш някои (вкл мене) че и ти имаш място под слънцето?

КО ПРАЙШ?

червено от мене
 
От: Търся човек за писане на описания

Според мен злобичката го заслепи, и не е прочел грам ревюто, нещо подобно като след чикия, ... ама творческа :D
 
От: Търся човек за писане на описания

Според мен злобичката го заслепи, и не е прочел грам ревюто, нещо подобно като след чикия, ... ама творческа :D

You must spread some Reputation around before giving it to copypaster again.

АБСОЛЮТНО СЪМ СЪГЛАСЕН С ТЕБЕ

ТОЯ ВЕЧЕ Е НА ЦЕЛОГОДИШЕН ОТСТРЕЛ КАТО ВРЕДЕН ДИВЕЧ
 
От: Търся човек за писане на описания

Благодаря ви за солидарността. Иво очевидно има нещо против това, че съм готова да се споразумявам за цените с клиентите. Опита се и на ЛС да ми прави намеци, че му подбивам цените, и след като му отговорих, че всеки сам е свободен да определя цената на труда си, последва второ ЛС със смисъл, подобен на горния му пост "ти за коя се мислиш, направо си некадърна, не ми се пречкай".
Действията и изказваниятана Иво говорят сами за себе си, така че мисля, че няма нужда да спамим темата на човека с излишни размисли и страсти. и само на мен ли ми се струва, че всяка тема, в която "негова светлост" реши да сподели височайшето си мнение, се превръща в пълна боза?!

@tsokala: пращам ти ЛС, за да няма повече мнения на "специалисти". Сорка, че прецакахме темата.
 
От: Търся човек за писане на описания

Благодаря ви за солидарността. Иво очевидно има нещо против това, че съм готова да се споразумявам за цените с клиентите. Опита се и на ЛС да ми прави намеци, че му подбивам цените, и след като му отговорих, че всеки сам е свободен да определя цената на труда си, последва второ ЛС със смисъл, подобен на горния му пост "ти за коя се мислиш, направо си некадърна, не ми се пречкай".
Действията и изказваниятана Иво говорят сами за себе си, така че мисля, че няма нужда да спамим темата на човека с излишни размисли и страсти. и само на мен ли ми се струва, че всяка тема, в която "негова светлост" реши да сподели височайшето си мнение, се превръща в пълна боза?!

@tsokala: пращам ти ЛС, за да няма повече мнения на "специалисти". Сорка, че прецакахме темата.

Holly, ти сигурна ли си, че съм ти изпратил съобщение с този текст?
"ти за коя се мислиш, направо си некадърна, не ми се пречкай"

Сложен в кавички би трябвало да е цитат и вече ми се вменява, че съм го написал и е постнат из форума и твоите покровители
са се наежили срещу мене. Дотук добре - хитра манипулация от твоя страна, макар и с откровена лъжа.
Значи да не правим тук спам? А моята тема е отново наводнена и всичко, което се пише тук е преместено услужливо от твоите приятели.
И кой прави темите боза?
Ти като възпитано момиче как би квалифицирала следния израз:
"Ти си психопат!! А ти как успя да внушиш на лекарите да те пуснат от лудницата??!"
Е да не е боза за всеки случай. В нормални страни сигурно е подсъдно подобно поведение?
Относно писането ти - Да, имаш правописни грешки и смислови повторения. Явно не ползваш програми за проверка.
"земеделски контрукции" - Това какво значи? От едното твое ревю е. Ако беше минато през програма за грешки нямаше как
да се пръкне в сайта. Ами статията за "гоблена"? Да си чувала нещо за синоними? Всяко изречение съдържа думата "гоблен", дори да е ключова дума,
трябва да се избягва и показва беден речник и липса на фантазия. Да не говорим, че така се вдига прекалено плътността.
Къде видя намеци за подбив на цените и едва ли не заплахи?
"Действията и изказваниятана Иво говорят сами за себе си...." - твърдиш ти.
Познаваме ли се, че знаеш как действам?
"и само на мен ли ми се струва, че всяка тема, в която "негова светлост" реши да сподели височайшето си мнение, се превръща в пълна боза?!"
пак твое мнение. Ами давай - изброй темите, обясни защо са боза? Цитирай точните мнения.....
Това например как се води по твоята скала?
"ТОЯ ВЕЧЕ Е НА ЦЕЛОГОДИШЕН ОТСТРЕЛ КАТО ВРЕДЕН ДИВЕЧ"
Сама признаваш, че си публикувала това описание, знаейки, че така става неизползваемо за сайт и нарушавайки добрата
практика и правилата? Защо? Аз знам отговора, но за разлика от тебе няма да ти слагам думи в устата и да си измислям намеци.
"Суроватъчният изолат е по-добрата версия на суроватъчния концентрат" - Само това изречение ми стигаше - два пъти повтаряш думата "суроватъчния".
Ако имаше въображение и ти се отдаваше писането щеше да избегнеш това повторение.....има хиляди начини, но точно от мен не очаквай да ти отварям очите.
Питай твоите приятели - освен да обиждат и заплашват, те все пак знаят нещичко.
Да обобщим - измисляш си някакви намеци и цитати, според твоята ценностна система и ги пускаш тук, като по този начин манипулираш
четящите и няколко се хващат и ме засипват с обиди и заплахи за целогодишен тормоз и после ми пишеш ни лук яла ни лук мирисала :
"Благодаря ти за рекламата, която ми направи, но за твое добро се надявам с това дискусията да приключи и всеки от нас да продължи по пътя си. Успех!"
И как да тълкувам това изречение - хем ми благодариш за рекламата ( казват, че нямало лоша реклама ) и след това следва: "но за твое добро се надявам с това дискусията да приключи" . Заплаха? Не ставаш за писател, но това не значи, че имам нещо против тебе, но след като ме обиди с измислени цитати и намеци и насъска местните хейтъри,......очаквам да се извиниш и да опровергаеш собствените си несъстоятелни твърдения....... и си продължаваме по пътя. С копоите ти ще се оправям сам, макар че не съм длъжен. Те ме дебнат от месеци и ти беше удобен повод пак да ме нападнат. Съсипаха ми няколко теми, но кой му пука вече , в този форум никой не трие обидите и правилата са само на книга. Лек ден.:)
 
От: Търся човек за писане на описания

Holly, ти сигурна ли си, че съм ти изпратил съобщение с този текст?
"ти за коя се мислиш, направо си некадърна, не ми се пречкай"

Сложен в кавички би трябвало да е цитат и вече ми се вменява, че съм го написал и е постнат из форума и твоите покровители
са се наежили срещу мене. Дотук добре - хитра манипулация от твоя страна, макар и с откровена лъжа.
Значи да не правим тук спам? А моята тема е отново наводнена и всичко, което се пише тук е преместено услужливо от твоите приятели.
И кой прави темите боза?
Ти като възпитано момиче как би квалифицирала следния израз:
"Ти си психопат!! А ти как успя да внушиш на лекарите да те пуснат от лудницата??!"
Е да не е боза за всеки случай. В нормални страни сигурно е подсъдно подобно поведение?
Относно писането ти - Да, имаш правописни грешки и смислови повторения. Явно не ползваш програми за проверка.
"земеделски контрукции" - Това какво значи? От едното твое ревю е. Ако беше минато през програма за грешки нямаше как
да се пръкне в сайта. Ами статията за "гоблена"? Да си чувала нещо за синоними? Всяко изречение съдържа думата "гоблен", дори да е ключова дума,
трябва да се избягва и показва беден речник и липса на фантазия. Да не говорим, че така се вдига прекалено плътността.
Къде видя намеци за подбив на цените и едва ли не заплахи?
"Действията и изказваниятана Иво говорят сами за себе си...." - твърдиш ти.
Познаваме ли се, че знаеш как действам?
"и само на мен ли ми се струва, че всяка тема, в която "негова светлост" реши да сподели височайшето си мнение, се превръща в пълна боза?!"
пак твое мнение. Ами давай - изброй темите, обясни защо са боза? Цитирай точните мнения.....
Това например как се води по твоята скала?
"ТОЯ ВЕЧЕ Е НА ЦЕЛОГОДИШЕН ОТСТРЕЛ КАТО ВРЕДЕН ДИВЕЧ"
Сама признаваш, че си публикувала това описание, знаейки, че така става неизползваемо за сайт и нарушавайки добрата
практика и правилата? Защо? Аз знам отговора, но за разлика от тебе няма да ти слагам думи в устата и да си измислям намеци.
"Суроватъчният изолат е по-добрата версия на суроватъчния концентрат" - Само това изречение ми стигаше - два пъти повтаряш думата "суроватъчния".
Ако имаше въображение и ти се отдаваше писането щеше да избегнеш това повторение.....има хиляди начини, но точно от мен не очаквай да ти отварям очите.
Питай твоите приятели - освен да обиждат и заплашват, те все пак знаят нещичко.
Да обобщим - измисляш си някакви намеци и цитати, според твоята ценностна система и ги пускаш тук, като по този начин манипулираш
четящите и няколко се хващат и ме засипват с обиди и заплахи за целогодишен тормоз и после ми пишеш ни лук яла ни лук мирисала :
"Благодаря ти за рекламата, която ми направи, но за твое добро се надявам с това дискусията да приключи и всеки от нас да продължи по пътя си. Успех!"
И как да тълкувам това изречение - хем ми благодариш за рекламата ( казват, че нямало лоша реклама ) и след това следва: "но за твое добро се надявам с това дискусията да приключи" . Заплаха? Не ставаш за писател, но това не значи, че имам нещо против тебе, но след като ме обиди с измислени цитати и намеци и насъска местните хейтъри,......очаквам да се извиниш и да опровергаеш собствените си несъстоятелни твърдения....... и си продължаваме по пътя. С копоите ти ще се оправям сам, макар че не съм длъжен. Те ме дебнат от месеци и ти беше удобен повод пак да ме нападнат. Съсипаха ми няколко теми, но кой му пука вече , в този форум никой не трие обидите и правилата са само на книга. Лек ден.:)

:lol:

Катарзис? или просто неска си в ролята на жертвата?

Кой първи, къде и на кого писа тва ми обясни? и с къв тон?
 
От: От: Търся човек за писане на описания

Копипастер, моите уважения, но това вече са груби обиди и дори подлежат на съд, ако ми се занимава. Какви неудобни теми се трият в моя чест? Оная където твоя приятел Кретена беше "излял" поетичната си душа и нямаше обиден епитет пропуснат по мой адрес?! И как можеш да твърдиш, че съм връзкар? Ти имаш ли връзка с мозъка? Нали кретена ме емна още от първата тема и всичко съсипа и нямаше никаква модераторска намеса. И кой е лицемер? Кой го казва? Дето ми пишеш на лични разни четки, а на видно място ме псуваш. На тоя ник двама ли сте? Обективно така изглежда. Ревюто изобщо не е перфектно и съм я светнал Холи, не че ще отбере нещо.

Ти си психопат!! А ти как успя да внушиш на лекарите да те пуснат от лудницата??! По едно време ми стана мъчно за грандоманската ти особа и дори се напънах да ти помагам...обаче явно си необратим научен случай - ставаш само за примери в специализираните учебници.

Как го търпите тоя бре?? Да не е някакъв връзкар тук, че и неудобните него теми се трият?!
Май за пореден път хващам лицемерието и позьорството в този форум....ей го на - лицемерният добродушко си показа рогицата и цялата злобичка и завист си изля ей така в миг :) Нормално, вълкът козината си мени, но нрава никога :D Същият случай са и цифра народ тук - дет викат "дръжте крадеца" точно в момента на собствената си кражба :lol: ЛАМЕРИ

Иначе, за сведение твое, оо бог на форумите, това продуктово ревю горе е перфектно. Точно така описани трябва да са продуктите в шоповете, а не с убитата ти страст ала "не мога да се преборя с всички думи, които излизат от главата ми - те сами го правят, без да ме питат....просто дарба, какво съм виновен..." ахахахахаха

Продължавам да се чудя за чий уй продължават да ти се мазнят някои тук...вярно, че конете с капаци станаха твърде много, ама то бива прозрачност...бива ли :wink:
 

Горе