Търся човек за писане на описания

От: Търся човек за писане на описания

Кретен , защо след купища обиди и ригатни по мой адрес, след няколко съсипани теми , модераторите не са те баннали за нарушаване на правилата. Има си точка дори.
И си с висок рейтинг. Не е ли странно? Или за тебе псувните и обидите са нормален език. Това писъмце дето сте го скалъпили поне да имаше и една запетайка истина. Чак пък такова въображение - бокс, шампион, затвор, 120кила , 2 метра, а рога нямам ли, и превръзка на едното око. Не знам за теб, но аз наистина съм притиснат от времето и ти казвам чао. Играй си твоите игри щом ти е интересно. Съвсем не прецених, че може да си някой пубер във ваканция...умиращ от скука . Намери си работа, гадже, поизлез малко. Пари нямаш ли? Да ти пратя? Шегичка.
 
От: Търся човек за писане на описания

Кретен , защо след купища обиди и ригатни по мой адрес, след няколко съсипани теми , модераторите не са те баннали за нарушаване на правилата. Има си точка дори.
И си с висок рейтинг. Не е ли странно? Или за тебе псувните и обидите са нормален език. Това писъмце дето сте го скалъпили поне да имаше и една запетайка истина. Чал пък такова въображение - бокс, шампион, затвор, 120кила , 2 метра, а рога нямам ли, и превръзка на едното око. Не знам за теб, но аз наистина съм опритиснат от времето и ти казвам чао. Играй си твоите игри щом ти е интересно. Съвсем не прецених, че може да си някой пубер във ваканция...умиращ от скука . Намери си работа, гадже, поизлез малко. Пари нямаш ли? Да ти пратя? Шегичка.

пич ти тотално изтрещя, само не те знам кво ще обясняваш като админите потвърдят че такова лично има и е пуснато от твоя акаунт

извънземни са ти писали от профила? И ТЕ СА В СВЕТОВНАТА КОНСПИРАЦИЯ СРЕЩУ ТЕБЕ? а стига ве? И марсянците ли ве? :lol:
 
От: Търся човек за писане на описания

Защо първо админите не обяснят как допуснаха да ми съсипеш две теми с обиди и подигравки и в момента продължаваш да ме тормозиш? Не е ли редно да те баннат?
Каква цел преследваш с тази психо истерия срещу мене? Добре ли си изобщо? Питах те няколко пъти - работа ли нямаш , пари ли? Искаш да ме няма в този форум ? Това ти е целта нали? Кажи го ? Поне веднъж бъди мъж и кажи нещо, което мислиш. Стига си се крил зад групичката хейтъри.

пич ти тотално изтрещя, само не те знам кво ще обясняваш като админите потвърдят че такова лично има и е пуснато от твоя акаунт

извънземни са ти писали от профила? И ТЕ СА В СВЕТОВНАТА КОНСПИРАЦИЯ СРЕЩУ ТЕБЕ? а стига ве? И марсянците ли ве? :lol:
 
От: От: Търся човек за писане на описания

Holly, прекалено много грешки.
1. не се публикува във форум текст, който евентуално може да се ползва в сайт.
2. това не е място за реклама на продукти
3. правописни грешkи
4. смислови грешки
5. търсейки уникалност си сглобила една пълна безсмислица. Много кръпки, но текстът няма душа.
Четох ти статиите - кой ти внуши, че можеш да пишеш? По-големи бози не съм чел от ученическите години, когато пишехме съчинения.
Работи си като хамалин и не се занимавай с неща, от които нищо не разбираш.
Това, че сваляш цените не е проблем. Проблем е, че сваляш нивото и е срамно за гилдията.
Знам, че няма да ме разбереш, но както казва копипастера, трябва да има и гадове като нас да отварят очите на хората.
Сега почвай да ме псуваш, но това няма да те направи добър писател. Някога ще ми благодариш за откровеността....:mad:

Абе как може толкова гадно и нагло да го напишеш това??? Първо, ти такова ревю две седмици да седиш, няма да можеш да го напишеш. Ако ти се хванеш да пишеш едно такова обикновено ревю, ще надраскаш хиляда страници, в които ще си разкажеш половината живот, а читателят ще е натиснал хикса далеч преди края му. Второ, каквото и да е ревюто, да казваш на момиче да работи като хамалин и като цяло тъпото ти мнение е толкова заядливо и гнусно написано, че не можеш да си представиш. :wink: Регистрира се преди един месец и се взе за домоуправител. :mad:


А как се обясняваш, че онова лично съобщение не е писано от теб, направо изби рибата. :D Поне като се изложиш, признавай си, че иначе се излагаш още повече. Ако и преди 20 години си беше признал, можеше да ти намалят присъдата. :D
 
От: Търся човек за писане на описания

А и ако е възможно - специално по точка 3 и 4 от "градивната" ти критика ми е интересно да изложиш всичките правописни и смислови грешки, които откриваш в ревюто. Мерси.
 
От: Търся човек за писане на описания

Защо първо админите не обяснят как допуснаха да ми съсипеш две теми с обиди и подигравки и в момента продължаваш да ме тормозиш? Не е ли редно да те баннат?
Каква цел преследваш с тази психо истерия срещу мене? Добре ли си изобщо? Питах те няколко пъти - работа ли нямаш , пари ли? Искаш да ме няма в този форум ? Това ти е целта нали? Кажи го ? Поне веднъж бъди мъж и кажи нещо, което мислиш. Стига си се крил зад групичката хейтъри.

шо се прайш на чукнат ве? аре извади цялата ни кореспонденция на лично - ТИ ме контактна, пита ме разни работи, отговорих ти и то меко казано подробно и дори културно

тотално те бях оставил на мира докато ти не НАПАДНА БЕЗПРИЧИННО ХОЛИ. настоящата тема е единствено в резултат на ТВОЕТО ГРУБО И НЕПРЕДИЗВИКАНО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ТВОЙ КОЛЕГА/КОНКУРЕНТ Ама нищо повече

та да се върнем на темата дето избягваш удобно:

КОЙ ЗАПОЧНА? ХОЛИ С КАКВО ТЕ ПРОВОКИРА ДА ПУСНЕШ ОНОВА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ГРУБО И ПРОСТАШКО МНЕНИЕ ГОРЕ?
 
От: Търся човек за писане на описания

Уинер, да точно това е трудното на кратките продуктови ревюта - трябва да опишеш най-качествените страни на продукта в 2-3 реда. Това си трябва и познаване на продукта и много опит. Точно това майстора на форумната литература не може да загрее. Той си мисли, че като вкара 30 реда художествена литература примесена с 5 лафа и 5 остроумия и е изтепал рибата. Лошото (за него самият) е, че в текстовете му някъде из редовете се чете и грандоманията и самолюбието....той без това не може да пише, ще му се скърши душата.

А ти форумен босе, още в началото ти споменах, че най-доброто което можеш да направиш е да си тръкнеш тотално тоя образ - Ивобос и да почнеш от начало. Но ти знаеш ли защо не го направи? Пак опира до адската ти самовлюбеност, граничеща с ненормално психическо състояние. Надявам се да не седиш пред огледалото да се гледаш и да си пердашиш .... панделки :D

Другият ти проблем е че дърляш за всичко и най-вече когато стане въпрос за критика. Ами ти си предлагаш услугите тук, пара търсиш - ами ще си траеш!! Тук така леко напомням "Кой каквото може да си позволи" Аз например, нищо не търся, пари не чакам, слава (кат теб) също - еми тогава значи "мога да си го позволя", просто защото няма пред кой и най вече за какво да въртя мазни езици. Ако се чудиш що съм толко отворен - те това ти е отговорът :wink: А ти щом искаш да се интегрираш като копирайтър, да изкарваш кинти тук, значи просто няма как да си позволиш държание като моето.
Надявам се да си захапал кво ти пее радиото, преди да си хванал химикалката :D
 
От: Търся човек за писане на описания

Up на темата!!! Отново търся човек, тъй като момичето, с което работим от доста време е малко заето и не може да смогва.

Оферти и информация на ЛС.
 
От: Търся човек за писане на описания

Давай, ти си номер едно !!!
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за писане на описания

А на нея плати ли и заработеното ? Защото аз още чакам:D
 
От: Търся човек за писане на описания

Има да чакаш да ти пише....аз вече не чакам. Пих една студена вода.
 
От: Търся човек за писане на описания

Има да чакаш да ти пише....аз вече не чакам. Пих една студена вода.

Кажи за какво става въпрос. И най-важното можеш ли да го докажеш. Виждам, че ти игнорира постовете (затова те питам).
 
От: От: Търся човек за писане на описания

Кажи за какво става въпрос. И най-важното можеш ли да го докажеш. Виждам, че ти игнорира постовете (затова те питам).

Ами направих му описание на 30 продукта, някои не одобри, но повечето ги качи в сайта си. И до днес не ми е платил. Естествено, че нищо не мога да докажа.Те и затова се възползват от такива като нас. Ами като им се свидят парите да си пишат сами, ама явно не могат.
 
От: От: Търся човек за писане на описания

Ами направих му описание на 30 продукта, някои не одобри, но повечето ги качи в сайта си. И до днес не ми е платил. Естествено, че нищо не мога да докажа.Те и затова се възползват от такива като нас. Ами като им се свидят парите да си пишат сами, ама явно не могат.

Водената кореспонденция е доказателството. Някъде сте се уговаряли за брой описания, цена, плащане (лично съобщение, скайп, мейл...). Би трябвало да пазиш и файловете с описанията. Ако ги имаш тези неща всичко е ок и можеш да докажеш какво си писала и какво не. После и другата страна трябва да се включи със своята версия, за да се разбере кой прав и кой крив. При наличие на доказателства можеш да имаш претенции в темата за Черния списък на потребителите. Най-малкото трябва да се дава гласност на подобни казуси. Така всеки ще си има едно наум за конкретен потребител на форума.

За възползването не съм съгласна. При всяко положение копирайтъра е в по-изгодна позиция. Няма да обяснявам защо.
 
От: От: Търся човек за писане на описания

Ами другата страна, както ти каза игнорира постовете ми, би било интересно да прочетем мнението му. Аз и в скайп му пращам по една ръчичка като е на линия,но....мълчание. Да е жив и здрав, все някой ще го сложи на мястото му.
А за файловете- да, пазя ги но той ми казваше, че тук- таме е попроменял за да стане както трябва, така че...Абе на него са му ясни тези неща, а вижда, че съм нова и никога няма да се сетя за това, докато някой не ми каже. Сега ще видим с новите хора, които наеме как ще се отнесе. Ще следя темата.
 

Горе