Търся човек за почасова работа

Статус
Not open for further replies.
От: Търся човек за почасова работа

Познания за работа с компютър - отлично ниво.
Английски - много добро ниво на разбиране, добро ниво на писане.
Пишете ми ЛС, ако още е в сила.
 
От: Търся човек за почасова работа

Добър ден.
Ако обявата е все още валидна бихте ли изпратили ЛС и на мен.

Благодаря предварително !

Поздрави
 
От: Търся човек за почасова работа

Много желаещи да стават шпиони има... Ама май работното място за агент 007 е заето.

[video=youtube;LOWc8GefAV8]https://www.youtube.com/watch?v=LOWc8GefAV8[/video]

Да видим още колко отговора на кандидат-шпиони ще има (които не са прочели, че обявата не важи).
 
От: Търся човек за почасова работа

Заинтерисовани сме от предложението, очакваме детайлите.
 
От: От: От: Търся човек за почасова работа

Четете малко:wink:
Така де, но да ти прави впечатление това, че "обявата не е активна" е написано едва в началото на май. Доста питания е имало преди това. Без отговор и без да има инфо какъв й е статусът....
 
От: Търся човек за почасова работа

А по принцип такива изоставени и неактивни теми не би ли трябвало да се заключат? Понеже всеки като пише и я изстрелва нагоре като популярна, всеки се надява на отговор, а получаваме в ЛС само кандидатури на други потребители. :D :D Дето се вика "От умрял писмо"
 
От: Търся човек за почасова работа

Не само това. Ами, заради питането по явно..неактуална обява...бях "оцветена" в червено преди време...
Което го намирам за адски тъпо и неадекватно...
 
От: Търся човек за почасова работа

Не само това. Ами, заради питането по явно..неактуална обява...бях "оцветена" в червено преди време...
Което го намирам за адски тъпо и неадекватно...

Значи някой те е докладвал ли? Ужас!
 
От: Търся човек за почасова работа

Ами, със сигурност е реакция на питането ми, което беше във връзка с пост не преди 100 години, че да си помислиш, че вече е неактуален. Нито самият автор беше "заключил" темата.
Изобщо странни правила,но...какво да се прави.
Просто го казвам на тези, които пишат по явно стари постове, да го имат предвид.
Някой ме докладвал...това му звучи направо комично, честно казано.
Поне да бях теглила м*****, че като ще се докладва да има за какво.:)))
 
От: Търся човек за почасова работа

Щом някакви червени точки, които виждаш на монитора си те карат да се чувстваш зле...

Нещата не влияят непосредствено върху нашето настроение, нашите убеждения за това, че нещата трябва да предизвикват у нас определени чувства го правят. Повече по въпроса - в книгата "Противоотрова", която препоръчах в тази тема.

И не са те "докладвали", а са ти "дали репутация" (червена). Което не би трябвало да води до някакви неприятни чувства, защото си е просто едни числа в едни бази от данни и едни червени пиксели на екрана.

Май имаш нужда от малко "Противоотрова".
 
От: От: Търся човек за почасова работа

Щом някакви червени точки, които виждаш на монитора си те карат да се чувстваш зле...

Нещата не влияят непосредствено върху нашето настроение, нашите убеждения за това, че нещата трябва да предизвикват у нас определени чувства го правят. Повече по въпроса - в книгата "Противоотрова", която препоръчах в тази тема.

И не са те "докладвали", а са ти "дали репутация" (червена). Което не би трябвало да води до някакви неприятни чувства, защото си е просто едни числа в едни бази от данн
и и едни червени пиксели на екрана.

Май имаш нужда от малко "Противоотрова".

Хаха, май ти се вживя прекалено да анализираш какво и как съм почувствала. Тц,тц...впечатляващо. Не се хаби, моля, няма нужда...не ми е интересно.
И не отклонявай темата, за друго ставаше въпрос.
 
От: Търся човек за почасова работа

Заинтересуван съм, ако може и на мен ?
 
От: Търся човек за почасова работа

Струва ми се, че обявата не е активна но... Ако е, ако може искам инфо :) Говоря английски, португалски и испански... Мерси
 
Статус
Not open for further replies.

Горе