Търся човек които да ми прави бял фон на снимки

Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте! Трябва ми човек които бързо да работи с Фотошоп. Трябва да се сменява само фона на снимката с бял.
Очаквам разумни предложения от отговорни хора :)
 
От: Търся човек които да ми прави бял фон на снимки

Благодаря на всички за интереса,избрах с кого да работя. Дано съм направила правилния избор и да го препоръчам и на други в нужда :)
 
От: Търся човек които да ми прави бял фон на снимки

Блинки айде най накрая оправете прикачването на файловете - До тогава един съвет на потребителите - След като прикачите снимка и публикувате поста се върнете да си редактирате мнението и я качете отново - Тогава става
 
Re: От: Търся човек които да ми прави бял фон на снимки

Блинки айде най накрая оправете прикачването на файловете - До тогава един съвет на потребителите - След като прикачите снимка и публикувате поста се върнете да си редактирате мнението и я качете отново - Тогава става

Добре, ама е от скапаняците от Vbulletin, бате. :) Беше фикснато по едно време и пак пуснаха някакъв ъпдейт където омаза това.
 
От: Re: От: Търся човек които да ми прави бял фон на снимки

Добре, ама е от скапаняците от Vbulletin, бате. :) Беше фикснато по едно време и пак пуснаха някакъв ъпдейт където омаза това.
Еи това е. Да плащаш за форум софтуер и 1 месец да не могат да оправят елементарен бъг... :)
 
От: Търся човек които да ми прави бял фон на снимки

Сложете поне да излиза съобщение че прикачването работи само когато редактираш поста да не се мъчат при първоначалното пускане и да си го редактират веднага след това
 
От: Търся човек които да ми прави бял фон на снимки

Искам да похваля minch3v :D Интуицията не ме излъга и му се доверих,вече втори път се възползвам от неговите услуги и веднага ми реагира. Бързина и качество,това са определенията ми за него :)

Дано администраторите нямат нищо против да бъде похвален :)
 
От: Търся човек които да ми прави бял фон на снимки

Да освен похвални думи ще е добре и снимка да покажеш така и други може да се възползват от услугите на колегата.
 
От: Търся човек които да ми прави бял фон на снимки

Ето преди : 10385376_968023313223000_3153957784855575386_n.jpg

Сега: 16.png

На ден ми е правил по 50 - 60 снимки, което за мен е много важна бързината също
 
От: Търся човек които да ми прави бял фон на снимки

Като цяло добра работа на колегата кръцнал е някой детайли, но едва ли се забелязва, трябва да се вгледаш за да забележиш липсата на част от закопчалката горе.
Това да изрежеш фона на 50-60 изображения с пен тул никак не е лесно евала за което, аз лично няма да имам нерви с този инструмент.
 
От: Търся човек които да ми прави бял фон на снимки

И аз сега забелязах грешката, ще бъде оправена.

Ето още някои примери:

obuvka1.jpg

obuvka.jpg
 
От: Търся човек които да ми прави бял фон на снимки

Като цяло добра работа на колегата кръцнал е някой детайли, но едва ли се забелязва, трябва да се вгледаш за да забележиш липсата на част от закопчалката горе.
Това да изрежеш фона на 50-60 изображения с пен тул никак не е лесно евала за което, аз лично няма да имам нерви с този инструмент.

Точно така, аз затова съм толкова доволна защото много малко се заемат да направят толкова много снимки само за няколко часа :)
 

Горе