Търся човек, който да ми даде рамо в създаването на Wordpress сайт. Направих много,но

SriSriYoga

New Member
Мисля, че тук е правилно място, на което да се обърна към вас...

Незнам как най-правилно да се изразя... но търся Добър Човек (в истинския смисъл на думата и в още един смисъл - добър в уебсайтове, може би програмиране, може би wordpress), който да ми помогне малко със създаването на сайтът ми, разбира се и срещу заплащане(но нямам възможност за добро такова...).
Нека засега бъда кратък...
Можете ли да ме насочите към такъв човек, който би ми откликнал или вие читателю сте такъв...?
Правя сайт за чисти храни, био храни и други такива и искам да е наистина добър. Гледам и чета за wordpress много и прекарах много време блъскайки се върху това, но мисля, че ще е много добре да има някой който да ми удари едно рамо...
БЛАГОДАРЯ ВИ
 
От: Търся човек, който да ми даде рамо в създаването на Wordpress сайт. Направих мног

Направи си поне проект за задание, в което да опишеш фунцкионалностите и дай някакви примери за външен вид.
Както са представени нещата сериозен човек няма да се хване да ти помага.
 
Последно редактирано:
От: Търся човек, който да ми даде рамо в създаването на Wordpress сайт. Направих мног

В смисъл да свърши цялата работа ти трябва човек или само да го питаш това онова на бързо когато срещнеш проблем? Питам защото за първото няма да имам време, ама за второто може да имам.
 
От: Търся човек, който да ми даде рамо в създаването на Wordpress сайт. Направих мног

Под задание разбирай да опишеш какво да има на първата страница, колко страници да има, коя към коя да води. Освен това може да ти се иска някаква специална функционалоаност - например някакъв вид калкулатор на калории или нещо подобно. Може да искаш да има езици или пък възможност да се пазарува, т.е. да имаш продукти и съответно такава функционалност.

И те така.
 
От: Търся човек, който да ми даде рамо в създаването на Wordpress сайт. Направих мног

Виж тук за заданито
 
От: Търся човек, който да ми даде рамо в създаването на Wordpress сайт. Направих мног

Ще ти дам скайп на лс за връзка, мога да се опитам да помогна, или най-малкото да помогна за оформяне на заданието.
 
От: Търся човек, който да ми даде рамо в създаването на Wordpress сайт. Направих мног

ЗА ВТОРОТО! :)
Може ли да комуникираме някъде... Не мога още да пиша ЛС...
 
От: Търся човек, който да ми даде рамо в създаването на Wordpress сайт. Направих мног

Стигнах до някъде със създаването на Онлайн магазин на Wordpress със Woocommerce.
Но закциклих мощно на нещо, което всъщност може би е много семпло... И имам нужда от малко ПОМОЩ.
Имам ясна визия за сайта, ясно задание... Мисля че ще е най-добре да говоря с някой който има опит по скайп.
Не мога да пиша ЛС, но ако ми напишете например ваш Скайп или имейл аз мога да ви намеря...
Мисля че по скайп че е по-лесно
 
От: Търся човек, който да ми даде рамо в създаването на Wordpress сайт. Направих мног

Ще ти пиша лс.
 
От: Търся човек, който да ми даде рамо в създаването на Wordpress сайт. Направих мног

Аз също съм насреща.
Оставете скайп на ЛС.
 
Здравейте , колеги и аз търся човек който да ми даде едно рамооо ако някои може да помогне да ми пише на лично .. Поздрави
 
Здравейте , колеги и аз търся човек който да ми даде едно рамооо ако някои може да помогне да ми пише на лично .. Поздрави
Ще имаш по-голям успех ако си пуснеш твоя тема и обясниш какъв проблем имаш или каква помощ търсиш.
 

Горе