Търся човек който добре борави с Oxigen Builder

web-kafe

Member
Здравейте, търся човек който има умения за създаване на сайтове чрез Oxigen builder Wordpress моля ако има желаещи да ми пишат на лично съобщение за дългосрочна и постоянна работа- доработки и изграждане на цялостни сайтове
 
Аз ползвам билдъри, обаче в случая се търси някой да наджаска набързо един лейаут за рекордно кратко време и (изглежда) за минимум пари.

Хубаво е кандидат-възложителите да дават някакви индикации за търсено ниво на работа и бюджети, вместо да пускат разни залъгалки от типа на "дългосрочна работа".
 
Олег е олигофрен, съвсем сериозно го заявявам.
Иначе мерси но аз с билдъри не мога да работя
Олег си е пич. Познавам го лично. Доста ги разбира нещата. За това и го давам като препоръка. Имам добри впечатления за него. ;)
 
Благодаря ви много колеги сега ще пиша на момчетата да видя какво ще обадят като оферта
 
Аз ползвам билдъри, обаче в случая се търси някой да наджаска набързо един лейаут за рекордно кратко време и (изглежда) за минимум пари.

Хубаво е кандидат-възложителите да дават някакви индикации за търсено ниво на работа и бюджети, вместо да пускат разни залъгалки от типа на "дългосрочна работа".
Търси се човек да работи на нормални цени и като визирам нормална цена това за мен е сайт направен с готови Template 10-15 страници за цена около 200лв което е работа за около 6-10 часа
 
  • Sad
Реакции: Sky
Търси се човек да работи на нормални цени и като визирам нормална цена това за мен е сайт направен с готови Template 10-15 страници за цена около 200лв което е работа за около 6-10 часа

Е то това е работа за някоя булка в майчинство.
Ама за ниво на работа като от подписите ти аз не бих плащал 25 кинта/час - то си е направо скам.

Тука сме все techlead-ове и senior-и :D и държим на професионалната работа.
Домакините са в бг-мама, а учениците са в уеб-турист :)
 
Проблема тук е, че си мислиш, че щом е с "оксижен" начи е по-евтино ;) Обаче, через оксижена, елементора, бкбилдера и тн, дори мое да стане бая по-трудоемко. Предполагам, че вече си се сФетнал, че в осовата на подобни услуги стои трудоемкостта и времето :)
Има девчета дет си имат спешъл Универсални инсталации и на базата на тях МОГАТ да градят и по-евтини проекти.. ;) Но в случая ти сам се хендриш като изтъкваш оксижена като начин за по-тънка оферта, не е така - повярвай ми.

По-добрия вариант на обявата ти е да дадеш конкретни изисквания, па кой и как мое да го направи, си е негов проблем :)
 
сайт направен с готови Template 10-15 страници за цена около 200лв което е работа за около 6-10 часа

А па тва ме яко фрапира. Нали се сещаш, че за ЦЯЛОСТНА изработка, ако отнемаше 6 часа, то ставаш поредната грозотия в нета. Идея нямаш, ама някои детайли отнемат много повече от час, а реално са супер "незабележими" на цялостния фон ;)

Кажи "искам евтина грозотия" - "бг-сайт-пищенгяс магазинус" и за 200лв ще ти изкочат поне 5 човека :)
 
То тука не се отчита факта че подреждането и форматирането на контента в оксижена отнема маса време.

Ако просто ще се пейства в Гутенберга и каквото излезе... вече е друга работа.
 
Блинки така или иначе ще пренасочва дев-импекса в туриста, така че тук всичкото мнения и дерзания ще иде в небитието :)
ТЕЙ че - уеб-дев от сега да се пренасочват по туристическите пътеки..(старопланинските баири, свогенстите чакъри и тн.), ТУК оставаме само спамерите и псевдоспИцИлИсИтИ :love:
 
Ехеее пак некой ми е влизал в акаунта да пише глупости :)

Блинки, направи 6-фактори ауторизейшън, че тия хакерсон са бая напред с матриала :D
 
Последно редактирано:

Горе