Търся човек с профил в бг-мама

slavchev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
113   0   0
Както се разбира от заглавието на темата, имам нужда от човек със стар акаунт в bg-mamma, който да пусне 6-7 коментара срещу заплащане от 10 лв. При интерес ми пишете на ЛС или тук в темата, както ви е удобно.
 
От: Търся човек с профил в бг-мама

Линковете там не вирият. Много трудно вече може да се прокара. Ако е за ОРМ, може, стига да е стар юзъра. Успех. Ако има човек извършващ услугата с линкове вътре нека се свърже с мен, след като свърши с колегата.
 
От: Търся човек с профил в бг-мама

Колко стар трябва да е профила?
 
Re: От: Търся човек с профил в бг-мама

Колко стар трябва да е профила?

Сигурно поне на 1-2 години, и да има доста добре написани и много мнения. С този пост искам да се запиша и аз за темата. :)

@kamentk, да ти кажа честно и споменава на бранд е достатъчно, в някоя добра тема. ;)
 
От: Търся човек с профил в бг-мама

Дата на регистрация: нд, 02 дек 2012, 08:36 и 10 или 11 мнения,ако мога да свърша работа на някой,да ми пише :)
 
От: Търся човек с профил в бг-мама

Аз имам регистрация в този сайт от преди 4 години. Мненията ми обаче са само 38, тъй като предимно чета. Ако мислите, че профила ми е подходящ за тази дейност- моля свържете се с мен на лични.
 
От: Търся човек с профил в бг-мама

Писал съм и на двамата :) иначе да, дори да е без линк пак си оказва влияние и си е добра реклама :)
 
Re: От: Търся човек с профил в бг-мама

Писал съм и на двамата :) иначе да, дори да е без линк пак си оказва влияние и си е добра реклама :)

То без линк пак си е сигнал за Google, отделно който има интерес винаги може да Copy-Paste-не в браузъра. :)

Абе някой с 1000+ поста си е силен акаунт, та ще го и чуят, ако мненията преди това са били компетентни и полезни.
 
От: Търся човек с профил в бг-мама

Така е, всичко си оказва влияние за гошко, пък и 1 клиент да се зариби, все е нещо :) 1 доволен клиент = на 10 потенциални клиента ;)
 
От: Търся човек с профил в бг-мама

Да, прави сте. За това и питам линк се търси или споменаване. Даже ако градиш бранд е по-добре само да се споменава. Не знам вече колко са полезни линковете във форуми. Аз ги ползвам за трафик към образователния си сайт в 2-3 темички, ама обикновенно не се задържа много линка. По-точно се задържа, понеже почват да го цитират и да псуват(но влизат много активно в сайта), но банват профила. Имах 2-3 стари залежали с годините още от преди да се занимавам с УЕБ и имаха по 10-20 поста и изгоряха така. Даже май още имам бан по ИП. После с 1-2 момичета се бях свързал, да ми пускат срещу заплащане(мнения) и тяхните ги блокираха...

Успех.
 
Последно редактирано:
От: Търся човек с профил в бг-мама

Така е, всичко си оказва влияние за гошко, пък и 1 клиент да се зариби, все е нещо :) 1 доволен клиент = на 10 потенциални клиента ;)
Прав си,един приятел преди години лепеше пластмаси,брони,стъклопласт и неща от този род във Варна,беше си направил за 10 лв. нещо от рода: заварки-пластмаси.тк,от поне 3 години е затворил сервизчето и се качи на кораб,обаче продължават да му звънят минимум веднъж месечно и то хора не само от Варна... :)
 
От: Търся човек с профил в бг-мама

Според мен без линк ще видите само трафик (и то не голям), и нищо няма да стане в гугъл, прекалено много го надценявате, в момента всички други търсачки са много по-добри от него, и точно щото си бачкат както си беше всичко.
Иначе успех ви желая дано си намерите някой.
 
От: Търся човек с профил в бг-мама

Записвам се в темата. Дори аз търся човек със стабилни постове поне 1к - трябва ми за ревю на продукт - няма проблем и с линка може и без линк - чичко гошо вече нали гони семантика така че няма проблем и самото брандово споменаване.
 
bg2.jpg

attachment.php

ннннеможахдасесдържа:)
 
Re: От: Re: Търся човек с профил в бг-мама

bg.jpg

Само завиждаш на активния ми профил :) Ма ти гледам и с мекици и шоколад комбинираш спама в мамата :)
attachment.php

Разбира се че завиждам, като се замисля колко натрупвания на целулит е донесло поддържането на подобен профил, трябва да е безценен...
 
От: Re: Търся човек с профил в бг-мама

ннннеможахдасесдържа:)
Тая ти идейна линия дали е позната на по-новите?
 
От: Re: От: Re: Търся човек с профил в бг-мама

Виж файлът 10083


showthread.php

Разбира се че завиждам, като се замисля колко натрупвания на целулит е донесло поддържането на подобен профил, трябва да е безценен...

Ами така си е - безценен е - нали виждаш колко се търсят такива профили :)

Тая ти идейна линия дали е позната на по-новите?

Позната ни е - първото му мнение към мен беше какво мисли за бг-мамите.
 
Re: От: Re: Търся човек с профил в бг-мама

Тая ти идейна линия дали е позната на по-новите?

Нормално е да се повтаряме на тази възраст, не ни се случват много нови неща и живеем със спомена на старите :)
 

Горе