Търся 10 евро в Пейпал

То беше ясно щом Камен се е отказал да направи услугата.
Чак такова голямо натискане (повече от един човек) за даване пари на заем на нов потребител... Зпосле се смеете на бабите които хвърлят по 400к спестявания от пенсии :D
Бързо кажете кой е тоя град без Изипей ! Започвам франчайз !

В Мелник няма:eek:
 
Нещо много се съмнявам от 257 града дамата да е точно от Мелник ...

Дано никой не си изпати.
 
То беше ясно щом Камен се е отказал да направи услугата.
Абе не е гаранция, аз съм по-недоверчив отколкото трябва, ама по-добре е така. Човек трябва да е на щрек. С доста хора във форума съм комуникирал, научил съм се да преценям кой какъв е. Има пазлика в изказа, начина по който е построен профила, по поведението.

Няма ли iTrade поне 10, много по-трудно с доверието.

Дано на човека зад профила да му е излязло нещо спешно, а да не е тарикат на дребно по форумите за 20 лв.
 
Няма ли iTrade поне 10, много по-трудно с доверието.
Ставаш смешен вече с тоя итрейд. Твоите 39 сигурно са на обща стойност под въпросната сума в темата.
Броя е без значение.
 
Ставаш смешен вече с тоя итрейд. Твоите 39 сигурно са на обща стойност под въпросната сума в темата.
Броя е без значение.

Сумата няма никокво значение, факта, че даден човек е работил с Х души и не ги е измамил е доста добро доказателсво, че човека е точен.

Гаранция никога няма. Ама е отправна точка.

Сподели ти как сключваш сделки за милиони от Тулово? Там има ли easyPay или само Еконт? И соверяваш ли се на всеки?
 
Сумата няма никокво значение, факта, че даден човек е работил с Х души и не ги е измамил е доста добро доказателсво, че човека е точен.

Гаранция никога няма. Ама е отправна точка.

Сподели ти как сключваш сделки за милиони от Тулово? Там има ли easyPay или само Еконт? И соверяваш ли се на всеки?
Прекалено си тъп, не ти се отдава заяждането.
Сори.
 
Изгоря ми компа бе.:mad: Четири дни докат го оправим, пързо захранването замина, после ремонт на видеоакртата след това проблеми с биоса.
Само до 20 лв ми беше, пощурях без комп.
Сега влизам. Писала съм да ми даде данни да и пратя парите.
Много сте бързи с коментарите нещо, даже не ги прочетох де ама карай.
 
Телефон нямаш ли, 21 век...
Е имам телефон. И Лаптоп имам но не го ползвам, и мини лаптоп имам и таблет имам и тях не ги ползвам. То не е въпроса в това. Въпроса е по какъв начин мога да върна парите в момента. Аз и благодаря на жената, че ми прати 20 лв. да си навия на масрафа, писала съм и.
Извинявайте, но много ми е интересно как ще сте вие дето много знаете, ако ви се заредят няколко дни поред каръшки проблем с компа.
Извинявай, ама 2-3 дни съм се разкарвала само и само да ми оправят компа защото без комп не мога явно.
Добре, съгласна, трябваше да и пиша да не се притеснява и да не се вдига патърдия, но не ми беше до това.
 
Взела си пари на заем, обещала си срок, най-малкото казваш до кога ще се забавиш и се извиняваш на кредитора. Всичко останало е некоректно :)
 
Взела си пари на заем, обещала си срок, най-малкото казваш до кога ще се забавиш и се извиняваш на кредитора. Всичко останало е некоректно :)
Аз се извиних, но си имах проблеми, а и си имам, още преди седмици съм и казала на жената да ми даде данни за физически доставки, но не ми отговори, каза че и ипей не ползва, а аз въобще няма как да вкарам пари в пейпал. Пейпал ми е един почти фиктивен акаунт, който го ползвам от дъжд на вятър за някой дребни поръчки след като с някой разменя пари през ипей. То всъщност и ипей нямам но мога да ги пратя през ипей на мой роднина но жената каза, че не ползвала ипей....?
 

Горе