Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Това което иска V.Andreev от работниците става за 3 мин. и е доста лесно

това което иска leonssss от работниците става за доста повече време от 3 мин
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Сори за офтопика, обаче честно казано ми писна да гледам как някой си пуска тема в пазара и влизат една камара незаинтересовани хора, които решават, че трябва да зачоплят я цената, я структурата на офертата, я правописни грешки, ей така да се намират на приказка. Ами като не ви интересува, подминавайте и не цапайте темите на хората. Явно има други, които проявяват реален интерес
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Това което иска V.Andreev от работниците става за 3 мин. и е доста лесно

това което иска leonssss от работниците става за доста повече време от 3 мин

Ок., да приемем че ще стане за 3 минути,
т.е говорим за максимум 2 лв на час и то плътно пред компютъра без почивка. Така ли излиза?
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Между другото, работата, която предлага Андреев се извършва точно за 1 минута ако не се слагат тагове и хиперлинкове. Но дори и да се слагат, то ще стане максимум 2 минути, лично си поиграх да тествам :p това, че има хора с вързани ръце си е друга тема...
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Между другото, работата, която предлага Андреев се извършва точно за 1 минута ако не се слагат тагове и хиперлинкове. Но дори и да се слагат, то ще стане максимум 2 минути, лично си поиграх да тествам :p това, че има хора с вързани ръце си е друга тема...
Хващай се тогава да бачкаш за него и ако издържиш психически повече от 3 дни на такава монотонност ще почерпя :rolleyes:
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Защо не направи своя тема а използваш моята?

sori да не разводнявам форума
ок сега пускам друга нова тема
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Хващай се тогава да бачкаш за него и ако издържиш психически повече от 3 дни на такава монотонност ще почерпя :rolleyes:

Просто отбелязах кое как е. Имам си достатъчно работа :)
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Ако на час се изкарва 2 лв, за 8 часа 16 лв, за 30 дни - 480 лв. За човек който прави копи пейст си е супер заплата.
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Интересно ги смятате тея часове и пари. Някой бил пробвал, било ставало за минута или две. Пробвай по 8 часа на ден 5 дни в седмица да го правиш и тогава кажи за колко минути става. Никой луд не работи на 110% без да отлепя очи от екрана и пръсти от клавиатурата пък ако ще и за хиляди левове да е. Автора ще ме извини за офтопика, но обявата е пълна подигравка и от нея следва да си намери разбира се и хора, които ще се подиграват с него, освен разбира се ако умишлено не си търси 13-годишни хлапета дето ще се хванат за 2 дни да им мине мерака и ще са до там.
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Не помислихте ли, че има хора, които не излизат навън, поради различни причини... Те и 4 часа ще отделят пред монитора, за да си докарат помощни средства. Но за разлика от мизерните помощи на държавата, Андреев ще ги стимулира повече, ако все пак завиши възнаграждението...
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Интересно ги смятате тея часове и пари. Някой бил пробвал, било ставало за минута или две. Пробвай по 8 часа на ден 5 дни в седмица да го правиш и тогава кажи за колко минути става. Никой луд не работи на 110% без да отлепя очи от екрана и пръсти от клавиатурата пък ако ще и за хиляди левове да е. Автора ще ме извини за офтопика, но обявата е пълна подигравка и от нея следва да си намери разбира се и хора, които ще се подиграват с него, освен разбира се ако умишлено не си търси 13-годишни хлапета дето ще се хванат за 2 дни да им мине мерака и ще са до там.

Да кажем, че си го казал добре. Всички искаме да ни се цени труда и то достойно. Обаче я си представи какво ще се случи с мен, когато си пусна обява за писане на статии и вметна цена от 10 лв. нагоре. Защото никой не може да ме убеди, че една добре измислена авторска статия струва по-малко от 10лв. Наблягам на думата АВТОРСКА, защото в нета е пълно със хванали спин статии (спиннати), преписани, пренаписани, копирани (откъде вероятно идва професията копирайтер), крадени, мазани и т.н.. Пропуснах ли нещо? :lol: Оооо, ами да - не отговорих на автовъпроса в началото. "Какво ще се случи, ако поискам повече от 10лв. за статия?" Ето един събирателен отговор, максимално цензуриран - "Ще бъда наврян в кучи гъз!" Както се казва - Това ще е чудесно място за зимуване. (онова с раците никой не ми го показа, а все обещаваха). :lol:
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Проблема не са 10-е лева, проблема е в подбиването на цените. Преди 2-3 години трудя сякаш повече се оценяваше, сега всеки гледа да плати колкото може по-малко, пък било то и за некачествен материал. Ама за това трябва да се отвори нова тема, а не да спамим на човека в обявата...
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

penman добър ли си в статиите

"Да" или "не" има тежест при сключване на брак, но в този форум, това са само две нищо незначещи срички. Нали ме разбра? Поръчай си нещо да ти напиша (безплатно) и сам ще прецениш дали ти харесва моя стил. В момента мъдря една рецензия за филм (курсова работа) и затова ще съм твърде зает до понеделник, но дотогава прати заглавие, тема и изисквания, за да ми влезе в графика за другата седмица. :)
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Проблема не са 10-е лева, проблема е в подбиването на цените. Преди 2-3 години трудя сякаш повече се оценяваше, сега всеки гледа да плати колкото може по-малко, пък било то и за некачествен материал. Ама за това трябва да се отвори нова тема, а не да спамим на човека в обявата...

Това не е спам, а напротив - държим му темата най-отгоре и който влиза първо чете неговата обява, а после евентуално стига до наште размишления. Правим му реклама и трафик на форума и всичко това съвсем безплатно. Не очакваме дори "Благодаря". Оценява се труда на авторите на статии, просто не си попаднал на хора с пари и самоуважение, които искат да имат сайтове с качествено съдържание. Нима ще си налееш евтин бензин в колата, за да ти я скапе за нула време? Кой влиза в сайтове с неграмотно и глупаво написано съдържание? Евтиния тарикатлък и цицийството никога не е водило до нищо добро. :lol:
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Ей на това му се вика да ринеш съдържание и да го качващ точно като "РАБОТНИК", както го е определила авторката.
Важното е бизнеса да върви.
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Моля ако Вие сте кандидат и четете това, не ми пишете поради липса на места!
Също така получавам и оферти по - ниски от 0,10ст ( 0,08/7/6 ) също няма да бъдат наети пак отново ( заради липса на места! )

Ще пиша ако нещата се променят!

Благодаря на всички! Вие ме карате да мисля нови проекти!
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Моля ако Вие сте кандидат и четете това, не ми пишете поради липса на места!
Също така получавам и оферти по - ниски от 0,10ст ( 0,08/7/6 ) също няма да бъдат наети пак отново ( заради липса на места! )

Ще пиша ако нещата се променят!

Благодаря на всички! Вие ме карате да мисля нови проекти!

Андреев, а ако някой иска да ти работи за без пари, ще го върнеш ли? Майтапче. Ако имаш нужда някой да ти пише или редактира текст на български език, свиркай.
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Ще пускам скоро нов проект свързан точно с писане и редактиране.
Но първо трябва да го пусна, да видя да ли нещата работят добре и тогава да търся хора :)

Андреев, а ако някой иска да ти работи за без пари, ще го върнеш ли? Майтапче. Ако имаш нужда някой да ти пише или редактира текст на български език, свиркай.
 
От: Търся 2 работника за качване на публикации в Wordpress (Работа от вкъщи)

Ще пускам скоро нов проект свързан точно с писане и редактиране.
Но първо трябва да го пусна, да видя да ли нещата работят добре и тогава да търся хора :)

Ok. Благодаря. :)
 

Горе