Търся Developer за 1 Wordpress сайт

I.Petrov

New Member
Здравейте.

Имам сайт работещ (по чудо) в който имам адски много излижен код имам проблеми с Jquary и Джава скриптовете. Търся човек който може да ми помогне да си реша проблема възможно най бързо. Разбира се не безвъзмездно. Моля пишете ми на лично Благодаря
 
Последно редактирано:
Защо направо, ако е такъв шит, не смениш целия сайт. Според мен, който и да се хване, все нещо ще ти сгъне после. Коля код ревю ще трябва да му тегли, за да разбере кое се ползва и кое не. Както се вика в тия JS файлове, може да са по няколко стотин хиляди реда код, който не се ползват, ама някъде из тях някой бутон прави нещо с 2-3 реда код. Помисли и този вариант.
 
Според мен, по-скоро проблема идва от тази реплика "Разбира се не безвъзмездно". Така някак се подразбира, че тази елементарна работа МОЖЕ и все пак да струва нещо.. :)

Но аз забелязвам и нещо друго в този форум. Някои хора си мислят, че само защото имат регистрация и стотина поста, и едва ли не всички са им длъжни да им помагат, да ги съветват, да им съчустват дори, ако може.
Същото е и с бг-клиента. Имат изисквания за любезност, учтивост, сваляне на звезди, да ги намираме веднага, където и да са, но като се говори за цени и веднага това става най-маловажното в случая.. Разбирам да сме ценовово поне на 30% от нет услугите в еу, да им ходиме по д-тата, ама с тия смехории тук в бг.. - да имат да взимат. Прекалено големи претенции и очаквания. А това - от същите хора, същите пияндета...само дето турили фейса на клиента хаха
 
  • Like
Реакции: sim5
madgooglebot се занимава с тия работи.
За момента аз съм извън пазара.
 
@$INeed$
A, благодаря. ама съм много далеч от developърството. Даже и аз често търся кноу-хауто тук.
Поназнайвам колкото да си движа моите неща.
 
Моя грешка тогава. Виждал съм те да се изказваш по тези въпроси и реших, че си от правилните хора. :) Дано не съм подвел автора. Значи да разбирам, че доста добре си ги движиш. ;)
 
Според мен, по-скоро проблема идва от тази реплика "Разбира се не безвъзмездно". Така някак се подразбира, че тази елементарна работа МОЖЕ и все пак да струва нещо.. :)

Но аз забелязвам и нещо друго в този форум. Някои хора си мислят, че само защото имат регистрация и стотина поста, и едва ли не всички са им длъжни да им помагат, да ги съветват, да им съчустват дори, ако може.
Същото е и с бг-клиента. Имат изисквания за любезност, учтивост, сваляне на звезди, да ги намираме веднага, където и да са, но като се говори за цени и веднага това става най-маловажното в случая.. Разбирам да сме ценовово поне на 30% от нет услугите в еу, да им ходиме по д-тата, ама с тия смехории тук в бг.. - да имат да взимат. Прекалено големи претенции и очаквания. А това - от същите хора, същите пияндета...само дето турили фейса на клиента хаха

Не знам кое се подразбира, ако пускам поста в фрийланс тема група или както искаш го наречи, може да се подразбира да. Също така сарказмът ти не мисля че е също на място да съм споменал колко съм склонен да си платя за услугата? или че е елементарна работа ? Не Знам кого визираш със "едва ли не всички са им длъжни да им помагат, да ги съветват, да им съчувстват дори, ако може." но определено не мен със сигурност, така че ако ти се плаче или искаш да се оплачеш на някой моля да не е в моята тема. Колкото до въпроса за за клиентите, дали БГ или Чужденци разлика няма, човек или може да си вземе парите или не може. Явно имаш грешна представа за отношенията "клиент - изпълнител" ако желаеш да си усъвършенстваш знанията в тази насока, бих ти предоставил безвъзмездно материали по темата, без да си ми длъжен с нищо. Като човек с не малък опит в работата с клиенти, отново напълно безвъзмездно бих те посъветвал да се замислиш над следните думи "Не е виновен този, който яде баницата, а този който му я дава" и "Всяка услуга си има своята цена". Това с пиянската и другите неща нещо не го схванах.
 
Това с пиянската и другите неща нещо не го схванах.
Не си схванал, защото се правиш на луд, тоест - сложил си фейса на клиента, а всъщност си пиянде като мен, и повярвай - няма как да е иначе, защото в противен случай, 100% да беше го схванал :D:D:D

Иначе за двата безвъзмездни болда, амън от болднати акъли дет давате... за това и ще получите същите болднати безвъзмездни услуги :p
 
Само аз ли никъде не видях и не разбрах кой е сайта и къде точно е проблема? Колега, дай повече инфо, някой път, ако си късметлия може да се реши голям проблем с няколко секунди работи, а понякога малки проблемчета може да те нервят и цял месец.
 

Горе