[Търся] SEO услуги на гръцки език - директории, социалки, артикъл директории

Lilacor

New Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте,

Интересувам се от хора, които могат да предложат изграждане на линкове на гръцки език (коптска азбука). Аз ще дам списък с анкор текстовете и ще обясня подробно какво ми трябва, а от вас - ресурсите. Който има интерес и списък с директории, социалки, артикъл директории на гръцки език да ми пише на ЛС, за да се договорим.

Плащам с пейпал след свършена работа.

Поздрав :)
 
От: [Търся] SEO услуги на гръцки език - директории, социалки, артикъл директории

Знам, че колегата Пано предлага подобни услуги.
 
От: [Търся] SEO услуги на гръцки език - директории, социалки, артикъл директории

Дай ми контактите му на ЛС, ако обичаш.
 
От: [Търся] SEO услуги на гръцки език - директории, социалки, артикъл директории

Знам, че колегата Пано предлага подобни услуги.

Абсолютно, Пано го препоръчвам с две ръце :clap:! Но аз не му знам юзъра в този форум.

Някой ако има нов списък с гръцки ресурси може да го постне, че моят е на 2 години и има нужда от проверка.
 
От: [Търся] SEO услуги на гръцки език - директории, социалки, артикъл директории

https://plus.google.com/u/0/103478552473720493560/posts/PRR4kmPiuhy?cfem=1
Споделям един негов пост :)
Абсолютно, Пано го препоръчвам с две ръце :clap:! Но аз не му знам юзъра в този форум.

Някой ако има нов списък с гръцки ресурси може да го постне, че моят е на 2 години и има нужда от проверка.
 
http://www.blog7.org/ - Блогът му.

Малко е странно да си SEO оптимизатор и да не познаваш конкуренцията / колегите. Особено като снимките на 10-ина човека се виждат всеки ден.
 
От: [Търся] SEO услуги на гръцки език - директории, социалки, артикъл директории

Мерси на всички за коментарите и препоръката. Писах на колегата, надявам се да се договорим.

Очаквам и други предложения, темата не е изчерпана.
 
От: [Търся] SEO услуги на гръцки език - директории, социалки, артикъл директории

Благодаря на 5ROVBABY, Pisara, Fozzy за добрите им думи.
 
От: [Търся] SEO услуги на гръцки език - директории, социалки, артикъл директории

Доволен съм от работата на колегата Пано! Всичко беше свършено в срок и качество на добри цени, с отстъпка, за което съм благодарен :) Препоръчвам колегата на всички, които оптимизират сайтове за гръцкия пазар! Жив и здрав :)
 

Горе