Търся wordpress плъгин който отключва съдържанието след заплащане

stoineff

Well-Known Member
Имам идея за абонаментна услуга, която да се заплаща. Можете ли да ми препоръчате плъгин, който да заключва/отключва част от съдържанието, или страницата. Идеята е потребителят да си плати ( с карта например) за да може да види цялото съдържание. Виждал съм, че мобио предлагат услуга, която е обвързана с SMS, но таксите са им убийствени ... все пак това ми остава като краен вариант. Не зная дали точно описах това,което търся. Благодаря предварително на всички, които пишат в темата.

Нещо подобно: https://wordpress.org/plugins/cointent/screenshots/ ... Но по - добро от това
 
От: Търся wordpress плъгин който отключва съдържанието след заплащане

Благодарности момчета. Ще ги пробвам вариантите... притеснява ми ,че българските потребители знаят само два начина за плащане, а единия меко казано не ме устройва
 
Re: От: Търся wordpress плъгин който отключва съдържанието след заплащане

Благодарности момчета. Ще ги пробвам вариантите... притеснява ми ,че българските потребители знаят само два начина за плащане, а единия меко казано не ме устройва

Да, няма как с наложен платеж да даваш достъп до дигитален продукт / сървис. :) Другото е ОК. Разгледай ги ни кажи какво си използвал, за да си знаем какво върши перфектно работа. ;)
 
От: Търся wordpress плъгин който отключва съдържанието след заплащане

Задължително ще споделя. Търся оптимален вариант, при който да не плащам 50 % както е при SMS, а едновременно с това да е удобен на повечето хора. За англоезичните е лесноцял свят ползва PaYpal ама тук е малко по - различно ...
 

Горе