Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Сега като се замисля, имаш право. Всъщност, заразих се от майка ти..и не от хепатит, а от трипер

Майка ми използва малоумни дегенерати като теб само под формата на сапун или тоалетна хартия предварително преминали под термична и газова обработка, така че няма как да си се заразил от нея.........бай мангал с рязаната паламрака е единствения вариант8)
 
От: От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !

Майка ми използва малоумни дегенерати като теб само под формата на сапун или тоалетна хартия предварително преминали под термична и газова обработка, така че няма как да си се заразил от нея.........бай мангал с рязаната паламрака е единствения вариант8)

Ха ха. Най-после си призна кой е единственият вариант за майка ти. :)
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Проблемът е много по-сериозен...всъщност за ник естествено това не е проблем, а НУЖДА. Според думите му, никс има лични отношения с майка си, твърде лични :) Това все пак е нормално за семейство шизофреници. Нуждата от такива взаимоотношения при никса с майка си е защото чисто и просто той няма пишка :D и разбира се майка му е принудена да шерва личният си вибратор. Проблемът е когато батериите свършат. Тогава идват на ред постовете му в този форум, агонията е изключителна и продължава поне до като мамчето не изтръчка до магазина за нови батерии :)
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Бих те предложил както на майка ми така и на всеки друг но само под формата на преработен сапун, защото си заразно болен от хепатит Б или С а може би и от СПИН.

Днес така уеко покрай калабалъка, "съвсем случайно" убийците в бяло установиха, че перкам с хроничен хепатит, или казано другояче, че съм изкарал хепатит А някъде в последните 10-ина годинки,

Сега ми светна защо излъга всички че си развил хроничен хепатит А който уж си прихванал от мръсните пари (които едва ли притежаваш), защото те е срам да признаеш че хепатита който си хванал е B или С и се предава основно по полов и кръвен път

"Възможност за хронифициране съществува при хепатит В, С и D, докато хепатити А и Е са само остри хепатити (никога не хронифицират)".

Я кажи как гепи спинозната чума чрез педерастлък, наркомания или някой дегенерат от семейството ти я предаде чрез кръвосмешение8)
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Ако с майка ти вече сте изтъркали наличните, ето заповядай За доброто ти настроение съм се погрижил и за батерииките - заповядай
 
От: От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !

Майка ми използва малоумни дегенерати като теб само под формата на сапун или тоалетна хартия предварително преминали под термична и газова обработка, така че няма как да си се заразил от нея.........бай мангал с рязаната паламрака е единствения вариант8)


атила пак се е развихрил а?
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Здравейте, темата е доста наболяла напоследък, но за мен е болна от дете. Копирам цитат от блога ми:

"Годината е 1979, когато на 2 годинки ме водят на доктор, както и много други дечица, бият ни ваксинка против едра шарка (вариола), но нещо страшно се обърква след това... Много жертви - дечица остават недъгави, с увреждания от отровната индийска ваксина, последствията са страшни...!

С много силна воля и мъка, родителите ми успяват да ме измъкнат от лапите на смъртта... Ходене по мъките - на логопед и слухови консултации... В предучилищна възраст докторката в градината ми поставя глупава диагноза за обучение в училище за бавно развиващи се... Само защото не чувах добре, странях от другите деца и рисувах непрекъснато. Майка ми съответно предприе тежката битка, за да докаже правото ми да постъпя в нормално училище."

Не поддържам ваксинациите и имунизациите, и не възнамерявам да се поддържам изкуствено. Вече доказаха и вредата от "спринцовките". Просто светът е корумпиран и не остана нищо природно и свободно на тази планета.

Бих ви помолила от сърце като добросъвестни хора, ако можете да помогнете на 13-годишният Гошко, който на 2 годинки става жертва на ваксина - изпада в енцефаломенингитна кома и до днес е в инвалидна количка. Родителите на момчето се свързват с клиника за биокорекция в Израел. Получават лекарско становище, според което Гого може да бъде излекуван.

Давам ви линк към видео репортажа (http: // www . youtube . com/watch?v=yqBI_IPmqwc), под клипа е изложено инфо и връзки към pdf файлове, съдържащи епикризи и документи на Гого.

И един много интересен канал с преведени филми за доказaни вреди от ваксинациите: http:// www. youtube . com / user / alexandervassilev

Всеки има право на избор и смятам, че никoй не е в състояние да гради закони против Природата.
Надявам се, да не съм ви засегнала с нещо...
 
Последно редактирано:
От: От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !

Всеки има право на избор и смятам, че никoй не е в състояние да гради закони против Природата.
Гадна история за това момченце, но мисля, че добре разбираш, че състоянието му е заради човешка грешка и безскрупулна алчност. Нормално е, щом се купуват фалшиви лекарства/ваксини от пичка си майна, да има жертви. Все едно да отидеш да си имплантираш силиконови гърди в Индия и после да се наложи да ти ги ампутират заради некачествени импланти. Разликата с примера който ти давам, разбира се е, че в случая с детенцето родителите нямат никаква вина, а вина е някъде там... Самият аз съм ставал жертва на лекарска "небрежност" (за малко да си замина), така че предполагам какво ти е и на теб.

Обаче това изречение, което цитирам е върха на демагогията, защото човек е рационално същество, което не живее по законите на Природата. Един от тези закони - законът на ествествения отбор - предполага да оставим много човешки същества да умрат без да се намесваме. Примено както е било преди 60-70 години, когато от семейството на дядо ми умират 8 деца и единствено той, най-силнияt, остава жив. Тогава не е имало лекарства и ваксини. Идеята ми е, че трябва да се търси балансът и да се извършват разумните ваксинации, а не да се изпада в крайности и да се отричат ваксините.

Надявам се да не съм те засегнал.
Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: От: От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксинир

Напротив, не се засягам :). Винаги са ми интересни вижданията на хората. Просто обществото, в което живеем е корумпирано - конспиративно до предел.
 
  • Like
Реакции: Brad

Горе