Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

http://prodavalnik.com/forum/topic/?t=118727
Вижте най-долу какво казва модераторката

Благодаря, че си си направил труда да пуснеш тема там и да попиташ. Нямаше нужда - същия модератор каза, че препубликуването не е забранено и съм дал темата в продавалник: http://goo.gl/3ySSyn - отговорът е ясен. Ти като програмист знаеш, че един скрипт може да се държи като потребител. Продман го прави и няма за цел да натоварва сървърите им ненужно или по какъвто и да било начин да им навреди.
 
Последно редактирано:
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

interisuva me, kak da pltj
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Няколко промени в описанието на стр 1
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Таз модераторка, ако я изловят от отдел SEO, или шефовете и и пиши я бегала. :D

Аз, ако беше някой да го каже за мой сайт за обяви и направо излита да си търси другаде препитание. :D

http://prodavalnik.com/forum/topic/?t=118727
Вижте най-долу какво казва модераторката
 
От: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Таз модераторка, ако я изловят от отдел SEO, или шефовете и и пиши я бегала. :D

Аз, ако беше някой да го каже за мой сайт за обяви и направо излита да си търси другаде препитание. :D

А защо? Защото не знае собствените си общи условия ли? Или за друго?
 
От: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Защото им оспамваш сайта колко пъти да го казвам вече!

Думкай, като ти се спами налей го целия, няма да напълниш моята база с излишни боклуц иначе ако беше до мен директно съм те резнал.

А защо? Защото не знае собствените си общи условия ли? Или за друго?
 
От: От: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Защото им оспамваш сайта колко пъти да го казвам вече!

Думкай, като ти се спами налей го целия, няма да напълниш моята база с излишни боклуц иначе ако беше до мен директно съм те резнал.

Явно с тебе говорим за различни неща - здраве да е.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Пуснах нова версия на скрпта: продман офис+
Какво е новото: Имате възможност за избор на кои обяви да бъдат препубликувани. Естествено все още можете само с едно натискане на бутон да препубликувате всички обяви.
Продман офис+ е с цена 150 лв.
Вижте сравнение между версиите:
16-12-2013 10-06-48.jpg
 
Последно редактирано:
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Кога ще е готово това чудо
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Продавалник не е това което беше.Не очаквайте скоро нещата да се оправят.Виждам светлото му бъдеще да последва АУРКО.Нещата в последната година вървят все по на зле.Постоянно има сериозни проблеми с модернаторите в продавалник.Сутринта ми изтриха 15 обяви под предлог,че са дублирани което не е вярно.Липсва и адекватен съпорт.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Различни са ти искаш да си продадеш продукта за спамене на сайт за обяви, аз гледам да предпазя себеси и другите в нишата.

Явно с тебе говорим за различни неща - здраве да е.

Колко жалко, че няма как да ни покажеш обявите за да преценим дали са били дублирани или не са.

За мен съпорта им е супер, щом се справят така добре с дублажите значи е много добре, ако аз преди време имах такъв съпорт да не ми спамят сайта постоянно с дублажи щях да съм си още на върха.

И за капак един въпрос, предполагам след толкова години в форума няма как да не знаеш що е то SEO, и се надявам да не се заблуждаваш, че трафика на този или някой друг сайт за обяви е изцяло от директни потребители?

Защото, ако е така то много се лъжеш, при сайтовете за обяви трафика е винаги 90% от гугъл, и ми е интересно, ако го баннат от гугъл с някоя панда за дублирано съдържание, де ще си продаваш нещата, или ще си намеря друг да спамя?



Продавалник не е това което беше.Не очаквайте скоро нещата да се оправят.Виждам светлото му бъдеще да последва АУРКО.Нещата в последната година вървят все по на зле.Постоянно има сериозни проблеми с модернаторите в продавалник.Сутринта ми изтриха 15 обяви под предлог,че са дублирани което не е вярно.Липсва и адекватен съпорт.
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Продавалник не е това което беше.Не очаквайте скоро нещата да се оправят.Виждам светлото му бъдеще да последва АУРКО.Нещата в последната година вървят все по на зле.Постоянно има сериозни проблеми с модернаторите в продавалник.Сутринта ми изтриха 15 обяви под предлог,че са дублирани което не е вярно.Липсва и адекватен съпорт.

За обявите - ето това е един пример защо да си купиш продман. Имаш си обявите на диска - едно натискане на копче и пак са ти на сайта. Естествено е добре да се разбереш с тях, че не са дублирани, и наистина да не са (изтрито и препубликувано не е равно на дублирано).
Проблема е, че веднъж изтрити няма да ти ги върнат пак, дори да признаят, че не са дублирани. Затова е добре да имаш начин за лесно препубликуване
 
От: Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

За обявите - ето това е един пример защо да си купиш продман. Имаш си обявите на диска - едно натискане на копче и пак са ти на сайта. Естествено е добре да се разбереш с тях, че не са дублирани, и наистина да не са (изтрито и препубликувано не е равно на дублирано).
Проблема е, че веднъж изтрити няма да ти ги върнат пак, дори да признаят, че не са дублирани. Затова е добре да имаш начин за лесно препубликуване

В голяма грешка си.Обявите ми не са дублирани.Имам различни артикули нововъдението е забележи подобни!?! тълкуват го както си искат.

За обявите - ето това е един пример защо да си купиш продман. НЕ става защото и на него му намериха цаката.Поведението на модернаторите и неуважението към потребителите им ме одблъднаха от ползването на сайта им.Продажбите там не са някакви които да си заслужават вложеното време да не говорим и за пари.За мен продавалник е погребан АМИН.
 
Re: От: Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

В голяма грешка си.Обявите ми не са дублирани.Имам различни артикули нововъдението е забележи подобни!?! тълкуват го както си искат.

За обявите - ето това е един пример защо да си купиш продман. НЕ става защото и на него му намериха цаката.Поведението на модернаторите и неуважението към потребителите им ме одблъднаха от ползването на сайта им.Продажбите там не са някакви които да си заслужават вложеното време да не говорим и за пари.За мен продавалник е погребан АМИН.

Аз не казвам, че са ти дублирани. А, че ще имаш начин да ги възстановиш лесно с продман. Какво тълкуват модераторите там, вече си е техен проблем.
Prodman работи без проблем, не знам какво имаш предвид по-горе за цаката. Поясни ако можеш.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

проблема е,че все повече и повече потребители са недоволни от продавалник.
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

проблема е,че все повече и повече потребители са недоволни от продавалник.

Така е, за съжаление.
 

Горе