Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Според мен всеки уважаващ себе си човек с бизнес е длъжен да има основни компютърни познания.

Да, така е, но това какво общо има с темата?
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Колега, като използване демото, при едно от препубликуването ми излезе съобщение - продавалник нетолелира автоматизираното качване на обяви. Дали го има още този проблем? Засичат ли скрипта.
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Колега, като използване демото, при едно от препубликуването ми излезе съобщение - продавалник нетолелира автоматизираното качване на обяви. Дали го има още този проблем? Засичат ли скрипта.

Не, не могат да го засекат. Това, което казваш за пръв път го чувам. Къде ти излезе това съобщение?
Доста хора го ползват и никой не е споменал. Даже вчера качих 45 обяви. Никакви проблеми.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

сигурно е хубаваа
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Коя тя?.......
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Мисля, че скрипта си работи успешно. Наблюдавам постоянно някои ниши и този потребител: ww. 1716823.prodavalnik. com си обновява всички обяви през половин час, най-малко по 15 пъти на ден. Мисля, че ползва скрипта...
 
Работи, да. Чак 15 на ден не бих препоръчал да се ползва, но всеки си решава. При 15 пъти на ден има шанс да спрат акаунта, независимо как се прави обновяването - ръчно или скрипт.
За версия офис и офис+ забраната на акаунта не е пробелм защото в цената влиза да се ползва с няколко акаунта* , но за дом е проблем. Там ако ви спрат акаунта ще трябва да си купите нов продман дом за новия.

-----
*= прилага се разумно ползване, не става с да речем 100 или 10, зависи от конкретния случай (2,3-4)
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Има промени в условията за лицензиране. Можете да видите всичко на www.prodman.info
Там ще е винаги актуалната информация.
Естествено въпросите си можете да задавате тук.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Extended, стига си спамил по темите на човека. Нито те е завлякъл с пари, нито ти е обещал нещо невъзможно. Обективно погледнато, възраженията и доводите му по вашия "въпрос" са съвсем нормални. На твое място бих изчакала да видя какви са отзивите на наетите по твоята тема след един месец работа за твоята коректност и тогава бих коментирала чуждата коректност.
 
Ако наистина има смяна на името на продавалник, скрипта ще продължи да работи.
Ако се наложи на купилите го ще бъде предоставена безплатно нова версия.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Добре, аз имам желание да купя скрипта.
Но не видях само дали предлагаш в цената новите версии * не само при промяна на име, а дали го модефицираш , добавяш нови неща * и ако до сега не си смяташ ли да го предлагаш в цената или ще се доплаща
Надявам се си разбрал какво питам
Поздрави!
 
Разбитам те. Всеки купил получава винаги новите версии. А скоро ще има и авто проверка за нови версии. Скрипта е стабилен и за сега няма промени. Но скоро ще има.
Виж таблицата на www.prodman.info
Пиши ми на zapitvane (mаimuna) prodman.info с името ти в продавалник и за коя версия става дума дом, офис, офис+
 
След промяната на името скрипта е модифициран да работи с новия сайт - олх.бг
Моля купилите, свържете се с мен на
zapitvane (mаimuna) prodman.info
за да ви пратя новата версия.
 
Да припомним - работи за олх.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Изчитайки цялата тема, видях само едно мнение на човек ползвал скрипта и то безплатен от ревю. Някой друг от форума ползвал ли го е?
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Тъй като никой не пожела да коментира горното ми мнение, да дам аз едно ревю!
След като се свързах с @garnet всичко стана по мед и масло- напътствия, помощ с демото и т.н., та с две думи - скрипта си работи супер, колегата е точен и помогна /имах малко неясноти в началото/, но за съжаление, поне за сега, няма да закупя скрипта - просто не съм доволен от olx-a!
Успех!
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

А какво се случва след това с тези който са сложили обявата в наблюдавани / все пак са потенциални купувачи / - дали им изчезва все едно си продал наблюдавания артикул и след това си пуснал отново друг такъв същия, който съответно вече не им е в наблюдавани .
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

А какво се случва след това с тези който са сложили обявата в наблюдавани / все пак са потенциални купувачи / - дали им изчезва все едно си продал наблюдавания артикул и след това си пуснал отново друг такъв същия, който съответно вече не им е в наблюдавани .
Не разбрахме - въпроса риторичен ли е :wink: Ти сам си си отговорил.
Освен ако не закупиш Офис +, при който имаш опция на избор - кои да препубликуваш и кои - не.:)
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Явно не съм се изразил достатъчно разбираемо.
Когато си харесаш някоя обява в ОЛХ-а , можеш да си я добавиш в наблюдавани / например продуктите които аз продавам са тематични - за Св. Валентин , Имен ден и т.н. Повечето ми клиенти попадат случайно на моята обява добавят си я в Наблюдавани и когато дойде времето на повода за подаръка поръчват . /
Виждал съм скрипт за ОЛХ който изтрива старата обява и я препубликува наново , което в моя случай автоматично изтрива моите потенциални клиенти който са добавили старата ми обява в наблюдавани.
На мен лично това не ми върши работа !
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Явно не съм се изразил достатъчно разбираемо.
..............!
Ти сериозно ли?!?!?! :shock: Май аз не съм се изразил достатъчно разбираемо! 8)
 

Горе