Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Re: От: Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

И за кое точно съжаляваш?

/реклама/
Че хората са недоволни. Затова им предлагам продман.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Колко жалко, че няма как да ни покажеш обявите за да преценим дали са били дублирани или не са.

За мен съпорта им е супер, щом се справят така добре с дублажите значи е много добре, ако аз преди време имах такъв съпорт да не ми спамят сайта постоянно с дублажи щях да съм си още на върха.

Проблема е,че НЕ СЕ справят.Хората които се занимават или машинално трият или имат някакъв скрипт да им помага.Същите обяви съм публикувал вчера без проблем.Правилата не са се променили от вчера.Отделно се чудят как да замажат грешките си и отговора е спазвайте правилата?!?Или в повечето случаи пълно мълчание.Които не са нарушени.Отговор имаше и от сорта на дублирани и/или ПОДОБНИ обяви което е направо смешно.На въпроса какво разбират под ПОДОБНИ отговор няма,нали се сещаш защо.За друг проблем със блокиран акаунт на съпругата ми им пиша и от двата емейла моя и на съпругата ми.На двете места от съпорта ми се посочват коренно различни причини за блокирането на акаунта.Това нормално ли е?А корктно ли е?Дали знаят кой какво вършее??Това,ако ти се струва,че адекватен съпорт за мен не е.На желанието ми да докажат твърдението си ми отговориха,че акаунта е блокиран и не могат да ми докажат.Става въпрос,че двата акаунта са имали еднакви данни за контакт.Което не е вярно.Не дават доказателства защото нямат такива.Казах им да видят в кеша на гугъл дали твърденията са им вярни -нищо.Изобщо драмата със съпорта е голяма и не е само с мен.
 
Айде малко коледно намаление 100%

Предлагам 3 безплатни ревю-копия на продман дом.
Какво е продман дом вижте:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=46363&p=505581#post505581

За да получите копие трябва:

Да НЕ СТЕ писали до сега в тази тема.
Профила ви в продавалник да е на поне 30 дни.

Условия:

По 1 копие на потребител.
Първите 3ма записали се тук, отговарящи на горните условия получават.
Ще помоля за ревю тук в темата.

Ако имате интерес, запишете се тук и ми пратете името ви в продавалник на [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Re: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Аз се записвам за едно копие.

Айде малко коледно намаление 100%

Предлагам 3 безплатни ревю-копия на продман дом.
Какво е продман дон вижте:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=46363&p=505581#post505581

За да получите копие трябва:

Да НЕ СТЕ писали до сега в тази тема.
Профила ви в продавалник да е на поне 30 дни.

Условия:

По 1 копие на потребител.
Първите 3ма записали се тук, отговарящи на горните условия получават.
Ще помоля за ревю тук в темата.

Ако имате интерес, запишете се тук и ми пратете името ви в продавалник на [email protected]
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Ето го и моето ревю:

Втори ден го тествам и скриптът работи без проблеми. Пуска се през cammand prompt с няколко команди. С програмката върви и кратко и ясно ръководство за употреба с няколко дос команди.

Какво прави? Изтрива обявите и ги препубликува наново като елиминира 14 дневния период, който е зададен в сайта за "препубликуване". Тествах го с 10 обяви. Изпълнява целта си, т.е. повишава до известна степен разглеждането на обявите като ги изкарва като последно добавени.
Който се занимава с такъв бизнес, със сигурност ще му е от полза.
 
Последно редактирано:
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Ето го и моето ревю:

Втори ден го тествам и скриптът работи без проблеми. Пуска се през cammand prompt с няколко команди. С програмката върви и кратко и ясно ръководство за употреба с няколко дос команди.

Какво прави? Изтрива обявите и ги препубликува наново като елиминира 14 дневния период, който е зададен в сайта за "препубликуване". Тествах го с 10 обяви. Изпълнява целта си, т.е. повишава до известна степен разглеждането на обявите като ги изкарва като последно добавени.
Който се занимава с такъв бизнес, със сигурност ще му е от полза.
Таман мислех да пусна едни плеъри в продавалника, ама като гледам файда няма да има.
С тоя спамарски скрипт и боклуците които го ползват ибаха мамата на продавалника, а не правилата.
 
От: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Таман мислех да пусна едни плеъри в продавалника, ама като гледам файда няма да има.
С тоя спамарски скрипт и боклуците които го ползват ибаха мамата на продавалника, а не правилата.


VIP-овете са с над 10 пъти повече разглеждания, от които и да било обяви, така че няма от какво да се притесняваш, продавалника ще продължава да си лапа доволно.
 
Re: От: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

VIP-овете са с над 10 пъти повече разглеждания, от които и да било обяви, така че няма от какво да се притесняваш, продавалника ще продължава да си лапа доволно.
Радвам се, че ти върши работа. ВИП-овете са най-гледани, така е.Както съм писал в представянето на продукта - могат да се ползват, но е много скъпо, особенно ако имаш доста обяви. При това при тях има ротация, та не винаги си на първа страница.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Бах му майката, пускам обявата и на момента е на 10 страница :lol:
Ако някой може да обясни как става така?
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Добавена е нова функционалност:
Вече можете да ползвате прокси, ако по някаква причина ви се налага да си скриете ИПто. За всички версии без продман дом.
Например има случаи, когато майка и дъщеря продават дрехи от два акаунта и ги банват и двете защото са от едно и също ИП. А те са 2 различни човека, ползващи един рутер.
Проксито ще ви реши подобни проблеми.... естествено тук си важат правилата на продавалник за един акаунт на човек......
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Писах ти на лично, понеже имам един въпрос.
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Писах ти на лично, понеже имам един въпрос.

Извинения за забавянето - имаш ЛС.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Забелязвам ,поне 3 потребителя използващи скрипт. Има един който препубликува 14 обяви за 1 минута(всичките в 15:47) .. това е много явно и скоро ще му замине профила според мен... скрипта е добър , само че е прекалено явен за повече обяви. И не виждам много смисъл, да се купува за потребители който имат под 10 обяви. И сами могат да си препубликуват (точно 5 мин. работа)
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Забелязвам ,поне 3 потребителя използващи скрипт. Има един който препубликува 14 обяви за 1 минута(всичките в 15:47) .. това е много явно и скоро ще му замине профила според мен... скрипта е добър , само че е прекалено явен за повече обяви. И не виждам много смисъл, да се купува за потребители който имат под 10 обяви. И сами могат да си препубликуват (точно 5 мин. работа)

Продман не може да препубликува по този начин. Няма как да се пуснат с него 14 обяви за 1 минута. Точно там му е предимството - не може да бъде открито от продавалник, че се ползва скрипт.
Отделно - да пуснеш 10на обяви с пълно описание и по 5-6 смимки не отнема 5 мин. Не говорим за описание от 2 думи.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Просто копираш описанието в текстов документ и си правиш папка заедно със снимките. След това изтриваш обявата , копираш описанието -> слагаш го в обявата , качваш снимките и готово.. 1 обява за по-малко от 30 секунди.
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Просто копираш описанието в текстов документ и си правиш папка заедно със снимките. След това изтриваш обявата , копираш описанието -> слагаш го в обявата , качваш снимките и готово.. 1 обява за по-малко от 30 секунди.

Може и така да е. Може и да не е. Зависи от човека и броя на обявите.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Така е ,да. За потребители с над 20 обяви е хубав скрипта.
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Понеже в няколко други теми се заговори за продавалник, да вдигна и тази малко.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Според мен всеки уважаващ себе си човек с бизнес е длъжен да има основни компютърни познания.
 

Горе