Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

garnet

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Ако вие продавате през сайта продавалник и искате да увеличите вашите продажби многократно, тази тема е за вас.

Скрипт за автоматично препубликуване на обяви в продавалник - ProdMan

Информацията в тази тема може да е стара. Актуалните условия са само на www.prodman.info

Какво е това?

Скрипт за автоматично препубликуване на обяви в продавалник - Prod(avalnik)Man(ager) ви позволява да препубликувате всички ваши обяви, автоматично, колкото често желаете. По този начин избягвате ограничението, наложено от продавалник, че можете да препубликувате всяка обява на 14 дни. Скрипта работи тествано за windows 7 и се поддържа за него. Възможно е да работи и под windows xp с инсталиран python 2.6, но няма техн. поддръжка.

Защо това е важно? Какъв е проблема сега?

Ако вашия бизнес минава през продавалник или просто продавате от време на време там, знаете, че колкото по-напред е вашата обява в съответната категория, толкова по-голям шанс имате за продажба.
Знаете също, че ако имате много обяви (50 или 100) за да ги препубликувате лесно (с натискане на 2 бутона) трябва да изчакате 14 дни.
След толкова време (всъщност даже след няколко часа) вашата обява е на много задна страница и много по-малко хора я виждат.

Разбирам, а как да си реша проблема?

PodMan ви дава възможност напълно автоматчно да препубликувате всички ваши обяви в продавалник. Можете да го правите колкото често желаете. ProdMan ще изтрие вашите стари обяви и ня тяхно място ще препубликува същите обяви, но те вече ще излизат на първа страница в категорията си. Новите обяви ще бъдат абсолютно същите като старите вкл. снимките.

Супер, а как работи ProdMan?

Работи елементарно в няколко стъпки:

  1. Влезте в продавалник с вашето име и парола.
  2. Започнете да публикувате обяви през сайта както всеки път. Добавете снимки, описание и всичко друго, което се предлага от сайта Важно уверете се, че ' Запомни настройките ми' е избрано най-долу на страницата.
  3. След публикуване вашите обяви ще бъдат видими в секцията 'активни' в 'моите обяви'.
  4. Пуснете ProdMan и изберете опцията да свалите всички ваши обяви. Скрипта ще свали всички обяви от 'активни' и техните снимки.
  5. Вече можете да препубликувате използвайки ProdMan. Можете да задатете колко често да се препубликуват обявите през cron или windows scheduler.
Вижте видео-демо как работи ProdMan. Изберете 720p за по-добро качество.

[video=youtube;zLKic2KIG9I]http://www.youtube.com/watch?v=zLKic2KIG9I[/video]

Защо да не използвам опцията 'промотирай' на продавалник?

Накратко: много е скъпо: 2.40 лв за обява за 5 дни. Пример: за 10 обяви цената за един месец е 144 лв. Освен това промотираните обяви НЕ се виждат винаги - има ротация.

Могат ли продавалник да засекат, че ползвам скрипт?

Не. Скрипта се държи като човек - за продавалник е все едно човек препубликува обявите.

Ясно, кога мога да си купя ProdMan?

ProdMan е наличен за продажба. Моля свържете се на ЛС за повече информация.

От какви версии на скрипта мога да си избера?

Има 3 версии:

ProdMan Дом - за часни лица, продаващи малко на брой артикули (до 20). Ограничен е за 1 потребителско име.

ProdMan Офис - за фирми, продаващи до 100 артикула. Ограничен е за 1 потребителско име.

ProdMan Офис+ - Продман офис с възможност за избор кои обяви да бъдат препубликувани всеки път когато ползвате скрипта. До 2 потребителя.

Вижте разликите във функционалността тук:
www.prodman.info

Мога ли да получа демо?
Да, за 3 дни и до 5 продукта базирано на продман офис+. Свържете се с мен на zapitvane[at]prodman[tochka]info

Колко ще струва?

Актуалните условия са само на www.prodman.info

Издавате ли ДДС фактури?

Да

Как да платя? Колко време отнема доставката

Плащането се извършна по банков път. Доставката на скрипта е след потвърден превод от наша страна. Обикновенно до 24ч.

Аз не съм фирма или не мога да получа ДДС обратно. Как да процедирам?

В този случай цената е без ДДС, но не се издава никакъв разходен документ.

Имам още въпроси.

Питайте тук за всичко, което ви интересува.

Информацията в тази тема може да е стара. Актуалните условия са само на www.prodman.info
 

Прикачени файлове

  • 16-12-2013 10-06-48.jpg
    16-12-2013 10-06-48.jpg
    54 KB · Преглеждания: 142
Последно редактирано:
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Въпрос на време е тази практика да се заклейми от собствениците и да започнат да валят банове. Не говоря само за автоматичното препубликуване, но и за ръчното такова. Има един продавач на лаптопи втора ръка, който следях и който по два пъти на ден трие и публикува наново обявите. Това, освен че прецаква конкуренцията е и много дразнещо за хората, които запазват обявите в "наблюдавани" - трябва да ги запазват наново всеки път когато продавачът ги препубликува.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Даммм, много си прав!!! И на мен ми е писнало по сайтовете ми за обяви да гледам постоянно копирано съдържание, с цел само и само обявата да им излиза по-напред. Като ми писна да се занимавам постоянно с триене и тем подобни бакии, си направих скриптче дето просто слага един каноникъл към оригинала (поне да не ме наказва гошо). Та и за мен това е порочна практика и е време хората които искат да пускат обяви да се научат, че базата данни расте, а с нея и ресурсите на хостинга. За тези които искат да им са винаги отпред обявите си има платени начини да са там, за спамилките си има и други решения.

Въпрос на време е тази практика да се заклейми от собствениците и да започнат да валят банове. Не говоря само за автоматичното препубликуване, но и за ръчното такова. Има един продавач на лаптопи втора ръка, който следях и който по два пъти на ден трие и публикува наново обявите. Това, освен че прецаква конкуренцията е и много дразнещо за хората, които запазват обявите в "наблюдавани" - трябва да ги запазват наново всеки път когато продавачът ги препубликува.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Съгласен.
Но за някои хора това е начин да си изкарват прехраната. В момента триенето и пускането на обява отново НЕ СЕ забранява или санкционира.
Моралната страна за 'прецакването на конкуренциата' да я оставим за друга тема. Или твърдиш, че конкуренцията трябва да се подкрепя... :)

Има начин да си отпред само дето е много скъп и освен това не си 100% от времето отпред. Тук продавалник малко 'послъгват', леекинко.

Скрипта е един иснтрумент да си направите живота по-лесен ако имате голям брой обяви. Естествено, че можете да ги препубликувате на всеки 14 дни автоматично. А не да се налага да кликате по 2 пъти на всяка от 100те си обяви.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Съгласен.
В момента триенето и пускането на обява отново НЕ СЕ забранява или санкционира.

За мен това е глупаво решение, да вкарам една страница в индекса и после да я махам. Екипа зад продавалник сам си е избрал политиката и те си носят последствията, в моите сайтове няма такъв филм.

Относно скъпото заплащане, на-дали 2.40 за 14 дни (поне при мен е така) е висока цена за да си вип. Все-пак нямам против оспамете им сайта, той и без-това не е Български до колкото знам. ;)
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

За мен това е глупаво решение, да вкарам една страница в индекса и после да я махам. Екипа зад продавалник сам си е избрал политиката и те си носят последствията, в моите сайтове няма такъв филм.

Относно скъпото заплащане, на-дали 2.40 за 14 дни (поне при мен е така) е висока цена за да си вип. Все-пак нямам против оспамете им сайта, той и без-това не е Български до колкото знам. ;)

Дали е глупаво всеки си решава. За мен не е глупаво, защото ти прести време, дори ако препубликуваш на 14 дни. Тук не говоря за 1-2-3 обяви. Говоря за 100. Много фирми продават през продавалник повече от колкото през е-магазина си.
При тях е 2.40 за 5 дни на обява + ротация = я си на първа страница на категорията я не. Ако си магазин със 100 обяви дали не е скъпо?
Относно спама - еми не е спам. Имаш 100 обяви дадени и ти се решаваш колко често ще триеш/пускаш. Ръчно или скрипт бройката си е 100.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Аз, това го казах като собственик на сайт, заблъсквал се с този проблем, не че нещо за скрипта който предлагаш. Всеки има право да прави каквото си пожелае, стига то да не е в разрез с правилата на сайта. В моя случай явно съм описал, че такива действия ще бъдат санкционирани тежко (не, че често прилагам банове ама). Та както и да е успех с скрипта. ;)

Дали е глупаво всеки си решава.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

интересно :-o

но нали се сещаш, че без free ревю едва ли ще стане?
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Това чудо може да успееш да го продадеш само на пазара или чаршията в твойто село, а до всеки дръзнал да го купи да чака и бан от лошите хора от продавалника с него ще ви замине и доброто име което сте градили досега
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Който се интересува, може да види видео-демо на продукта.
 
Последно редактирано:
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Моля, ако имате въпроси относно скрипта - пишете тук. За другите дискусии за продавалник пишете в други теми. Да не разводняваме тук.
Ще помоля модератора да разчисти.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Моля, ако имате въпроси относно скрипта - пишете тук. За другите дискусии за продавалник пишете в други теми. Да не разводняваме тук.
Ще помоля модератора да разчисти.

тц тц :mrgreen: както виждаш от 3 дни никой не е писал
какво те кара да мислиш, че ако изтрият всички постове ще имаш успех
нали същите въпроси ще ги зададaт и други...

все пак това е Off Topic раздела, не знам какво очакваш
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

тц тц :mrgreen: както виждаш от 3 дни никой не е писал
какво те кара да мислиш, че ако изтрият всички постове ще имаш успех
нали същите въпроси ще ги зададaт и други...

все пак това е Off Topic раздела, не знам какво очакваш


Бааа :) имаше три мнения ма някой ги изместил в друга тема, щото е мрънкал на админите аFтора и сега излиза че си говори сам, пак че има добри човеци като мен, да го подкрепят в трудни моменти и сега за награда пак ще каже че го спамим...
Те това е пример за наказана добрина :)

п.п. бежанците са виновни!!! и студентите! ииии политиците и те.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Вече можете да купите ProdMan.

Свържете се на лично съобщение за повече информация.


PS. Моля блинки, премести темата в 'пазар'.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Много е скъпо!!!

Защо да не използвам опцията 'промотирай' на продавалник?

Накратко: много е скъпо: 2.40 лв за обява за 5 дни. Пример: за 10 обяви цената за един месец е 144 лв. Освен това промотираните обяви НЕ се виждат винаги - има ротация.

Аз мога да наспамя сайта за вас само за смешната сума от 250 лева. :D Браво така се прави бизнес особенно в БГ. ;)
Колко ще струва?

Цената на ProdMan е 240 лв без ДДС. Колкото една кампания за 100 промотирани обяви за 1 седмица.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

И защо да ползвам това питонско решение като мога да използвам браузъра си с подходящ екстенжън(примерно imacros).
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

И защо да ползвам това питонско решение като мога да използвам браузъра си с подходящ екстенжън(примерно imacros).

Не е само с имакрос, предполагам има и други решения. Това е едно от тях, не е единственото. То обаче решава проблема напълно автоматично (особенно в частта за триенето на обяви). Още - не се налага да пишете/записвате/редактирате код - с 1 команда си препубликувате 100 (напр) обяви.

Целта на скрипта е да може хора, които правят бизнес през продавалник, и нямат идея какво браузер екстеншън и/или имакрос, да си улеснят значително работата и да продават повече.
 
Последно редактирано:
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

a преди не можеше ли? :mrgreen:

Не, беше на фаза крайни тестове. Вече е готов. :)
 

Горе