Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

@garnet , опитай се да отговаряш по редовно на мейлите си ,защото не прави добро впечатление. ;)
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

След предупреждението и използването на продман с препубликуване на обявите през 10 мин. профила ми беше изтрит, естествено никой не ми отговаря на многото запитвания на емейл.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

По колко пъти на ден си препубликувал обявите ,за да се стигне до предупреждение и триене на профила?
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

1 до 2 ,
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Има ли смисъл от този скрип вече,гледам на първата стрнаица са само платените обяви,а не последно добавените,както беше преди ?
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Има ли смисъл от този скрип вече,гледам на първата стрнаица са само платените обяви,а не последно добавените,както беше преди ?

Като филтрира търсещият обявите по цена или най-нови има смисъл
 
Има смисъл, тъй като най-новите по подразбиране излизат най-отгоре СЛЕД платените. Така е било винаги.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

и сега като ми е изтрит профила наново ли трябва да си купувам скрипта ?
 
От: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

и сега като ми е изтрит профила наново ли трябва да си купувам скрипта ?

Дай някакви доказателства, защото си регистрирал акаунта си специално, за да се оплакваш от услугите, предлагани в темата и в сегашния им вид мненията ти са напълно безполезни, тъй като информацията в тях спокойно може да е фалшива.
 
От: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

и сега като ми е изтрит профила наново ли трябва да си купувам скрипта ?

И обяснението от тяхна страна беше?:
- да се сърдиш на garnet.
Още при първите препубликувани обяви са ти отделили някои за модериране ама въобще не си им обърнал внимание май. Или си я карал хептен през просото.
Не може да правиш нещо което много добре знаеш че е най-малкото нередно, криминално даже и да не стъпваш леко. по терлици. Трябва да си по-внимателен, а не да вдигаш гюрултия, пък той- garnet сякаш е длъжен да вади кестените от огъня! Нимой така!
И ний с тез хора банки ще обираме! Вай ВАй Вай!
 
Последно редактирано:
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

и сега като ми е изтрит профила наново ли трябва да си купувам скрипта ?

Ако профила е доказано изтрит, може да се вземе нов лиценз на по-малко от половин цена.
Но да, имаш 6 мнения и 6те са да се оплакваш от продман. Сега ако работиш в олх, разбирам. Прати ми името на лиценза ти на ЛС.
 
Моля клентите на продман - отворете страницата за сваляне (от мейла) и прочетете указанието за работа от ликна там. Има някой нови нещя, а и ми се струва, че малко не е ясно как се прави след промените.
Ако има въпроси питайте на мейла - тук няма да отговарям, ясно е защо.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Ти не се ли написал правила за ползване или нещо подобно?
Ти не може да си отговорен, че някой си го баннали.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Не съм администратор просто нямах регистрация тука. И не се опаквам просто казвам какво стана , тъй като писах няколко email и никой не ми отговаря , гледам тука има активност.
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Не съм администратор просто нямах регистрация тука. И не се опаквам просто казвам какво стана , тъй като писах няколко email и никой не ми отговаря , гледам тука има активност.

По-горе отговорих.
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Не съм администратор просто нямах регистрация тука. И не се опаквам просто казвам какво стана , тъй като писах няколко email и никой не ми отговаря , гледам тука има активност.
Моля те представи доказателсва на казаното, защото иначе думите ти няма да имат тежест. Казвам го, защото така правят протата и хората , които държат и стоят зад казаното. Вярвам, че тук сме такива хора. Благодаря предварително. ;)
 
От: Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Моля те представи доказателсва на казаното, защото иначе думите ти няма да имат тежест. Казвам го, защото така правят протата и хората , които държат и стоят зад казаното. Вярвам, че тук сме такива хора. Благодаря предварително. ;)
Ако не представи, предлагам да го пуснеш в неплатен отпуск по IP.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Писал съм на @garnet ЛС , както и профила който използвах с години в ОЛХ .
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Писал съм на @garnet ЛС , както и профила който използвах с години в ОЛХ .

Комуникирам си с човека.
 

Горе