Уебмастърска Среща в Пловдив

Статус
Not open for further replies.
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

По спомен (минавам по 2 пъти на ден ама не съм се заглеждал) отзад зад заведението има нещо като паркинг за 5-6 коли (влиза се от бул.Цар Борис III преди самото заведение.
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

По спомен (минавам по 2 пъти на ден ама не съм се заглеждал) отзад зад заведението има нещо като паркинг за 5-6 коли (влиза се от бул.Цар Борис III преди самото заведение.
@derte,

Да има паркинг за коли.
Намира се като тръгнеш по путя за тунела, преди да завиеш надясно към цървката (Света Петка мисля, че беше не съм сигурен) има една отбивка по която се качваш точно за Даяната.. Смисъл там се намира паркинга..
Много малко след спирката на тримонциум е :)
Неможе да го пропуснеш просто :)
Там на самия ъгъл има някъв магазин за Врати май беше. там се намира точно паркинга.
А Даяната предполагам, че я знаеш къде е :)

Ще се видим утре. :)

Който иска да дойде..
Само, че незнам как ще станат нещата с резервациите..
Дано да има място
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Е едва ли ще е фул в 6 часът следобед :)
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Даяната на булеварда ли говорим (което е като бар/кафе) или за заведението (което се пада като се свие в пресечката за църквата Света Петка) ? По спомен и двете се водят Даяна, но едното си е заведение/кръчма/ресторант, а това на булеварда е нещо като бар/кафе.
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Даяната на булеварда ли говорим (което е като бар/кафе) или за заведението (което се пада като се свие в пресечката за църквата Света Петка) ? По спомен и двете се водят Даяна, но едното си е заведение/кръчма/ресторант, а това на булеварда е нещо като бар/кафе.
На булеварда се пада да.
Кръчма/ресторант си е това :)
Тя е доста голяма даяната, така, че няма как да я пропуснеш :)
Ако искате може да се чакаме на някакво по-видно място? или както кажете ?
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

111.jpg
Това маркираното с I на входа има "банер" с реклама на магазина за вратите и това се води Даяна, но вътре си е по скоро бар/кафене отколкото ресторант/заведение.
Отстрани по ул.Света Петка където е маркирано II има "втора" Даяна, в която се влиза в един двор и по едни дървени стълби се качваш в самото заведение. Това си е ресторант с манджи и т.н.
До колкото разбрах ще бъдем в място I с "банер" рекламата на вратите ?
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Виж файлът 1759
Това маркираното с I на входа има "банер" с реклама на магазина за вратите и това се води Даяна, но вътре си е по скоро бар/кафене отколкото ресторант/заведение.
Отстрани по ул.Света Петка където е маркирано II има "втора" Даяна, в която се влиза в един двор и по едни дървени стълби се качваш в самото заведение. Това си е ресторант с манджи и т.н.
До колкото разбрах ще бъдем в място I с "банер" рекламата на вратите ?
Там дето преди беше "кафене повече" вече не е.. там продават някви врати.. Отдавна вече го няма това(ако не се лъжа май)
Ние ще бъдем в заведението да с "банера" (Банер :D:D:D:D как го измисли, лудница човек :D:D)..
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Еми свети си такова и се сменя. Следователно е флаш банер :).
:D
Съгласе съм.. чист флаш банер :D 20% ротация (rofl)

Ок значи утре ще се видим в 18:00 ?
Вътре ли ще се чакаме ? или ще се чакаме пред заведението?

Cheers,
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Както кажете. Едва ли ще има толкова много хора в 18. Ако искате в 18 отпред до 18:10 и направо атака. Който закъснее вътре да ни търси.
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Ако не ми мине котка път, там съм. Не познавам никой от вас лично, но ще се намерим! :roll:
 
От: От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Ако не ми мине котка път, там съм. Не познавам никой от вас лично, но ще се намерим! :roll:
Оглеждай се за група хора с лаптопи.
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

ехххххх, аз съм на разходка извън града, иначе можеше да дойда ... :(

иначе Джоаната до радио и телевизията е по-добра, по широко, вода, фонтанчета, прохладно ....

но за коли наистина там е доста трудно ...
 
Последно редактирано:
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Първата среща в гр.Пловдив мина добре. Хапнахме, пийнахме, обсъдихме "политиката и жените" и си прекарахме добре. Снимка не направихме, че много ядене и пиене имаше на масата (да не ви изкушаваме за другата среща).
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Първата среща в гр.Пловдив мина добре. Хапнахме, пийнахме, обсъдихме "политиката и жените" и си прекарахме добре. Снимка не направихме, че много ядене и пиене имаше на масата (да не ви изкушаваме за другата среща).

Супер мина наистина.. :)

Другия път трябва по-сериозно да се съберем...
Този път бяхме 4 човека, но си прекарахме супер :)

Мохабетче, хапване, пийване..
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Утре сме на Нептуна с едни приятели. Който иска да заповяда на препичане, с басейн, бира и лаф моабет :).
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Аз понеже от вторник не бях влизал във форума и не разбрах за срещата, добре че беше Иван (дертре) да ми каже. Ако бях влизал вчера щях да разбера, но много ангажименти тия дни. На следващата среща съм пръв :):)
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

За тия които не успяхме да дойдем, малко снимков материял няма ли да има?
 
Re: От: Уебмастърска Среща в Пловдив

За тия които не успяхме да дойдем, малко снимков материял няма ли да има?
Да, дайте да се порадваме и ние не успелите да присъстват. :)

А и ще дадете добра традиция за организиране на подобни срещи по всички големи градове. Хора от форума. И ще е един от малкото в БГ с такива навици. :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе